Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/537532-pytanie-jaki-nick/

 

Mega odkop, od ósmego posta, hahahah

Oczywiście wraz ze mną, się zbłaźniłem, ale nie tylko ja...

a_ap_rocky_signature_by_durty530-d5r6scd.jpg

Po za forum nie pomagam! Pomogłem? Daj

LIKE!

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pomyśl. Chcesz dać komuś plusika za włamanie się do bazy danych. Za takie coś idziesz za kraty ,i dożywotni zakaz korzystania z komputera. Myślisz że ktoś podejmie się takiego ryzyka dla plusika? Wątpię. Po włamaniu zapewne nie pomyślisz o usunięciu logów przez co znają twoje IP. Wiedzą gdzie mieszkasz ,znają dostawcę internetu ,znają twoje imię etc.. Powiadamiają policję o tym co zrobiłeś i papa. Łapią Ciebie ,stawiają przed sądem ,dostaniesz kilka lat i dożywotni zakaz korzystania z komputera ,ponieważ nie jesteś w stanie się wybronić bo znają ip włamującego się. Nie są w stanie pomylić ip z ip admina ,ponieważ je znają. Wciąż myślisz ,że ktoś podejmie się takiego ryzyka???

Nie widziałem żeby ktoś to wstawił, to jest z tematu o shackowania plemion i thewest ;f

http://www.mpcforum.pl/topic/694262-czy-da-sie-shackowac-gre-the-west-lub-plemiona/

Opublikowano

5e8c51f9213ac4056fd2281da3dc2c77150.254.196.253DDOS.png

 

to co chłopaki Zaczynamy Zabawę ? :D

 

takich ataków poleci masa nawet nie będziecie wiedzieć kiedy Serwer padnie : *

 

___

Również zaprezentuje wam mojego Botnet/a :P

 

http://www.mpcforum.pl/topic/708338-zapowiedz-reinorpl-wyznaczamy-nowa-jakosc-reload-prezki/page__st__30

 

hakiry so wsrut naz

Opublikowano

Gość odświeża nie swój temat xD

http://www.mpcforum.pl/topic/708153-undetected2408after-update-cyberturk%26-8482%3B-chamsespaimbotunlammotelekillrapidfireopkp-wrlvlbot/

1357468552-U604459.png

By b4rt4z

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/710096-samsiesiu/

 

Pierdolisz trzy po trzy. Jak cie giździe pieroński capna, to cie zamkna w kamerliku i bydziesz tam siedzioł o samej wodzie. Najduch jedyn.

Opublikowano

Witam chialbym pograc z kolega w gre stick soliders 2 na 2 lecz ta gra nie ma multiplayer!

I bardzo was prosze o poradnik jak zrobic multiplayer do tej gry.

Ale wolal bym zeby ktos juz zrobil to za mnie !

1398258449-U383457.png

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/720766-lektor-jamajkas-wersja-damska

BEKA

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Opublikowano
http://www.mpcforum.pl/topic/721795-czy-moze-byc-falszywe-potwierdzenie-przelewu/

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/695397-problem-sperma/

 

Czego to ludzie nie napiszą na MPC... Miłego czytania :D

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...