Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ohohoh! Ymir już czeka na was mam jego lokalizację!


Tanei

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Lepiej penetruj już wnętrze source, coraz mniej czasu mamy.

 

[*] MAGIK & Ymir Entertainment [*]

screenshot_10.jpg


Opublikowano

 

'elita' działu kompilujaca game?

 

topic.

Wątpię, żeby coś wysłało, ale lepiej dmuchać na zimne.

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Opublikowano

fiat_ducato.jpg

 

Ku***, ale przypał. Wiedziałem że tak będzie, to nic, do zobaczenia za 3 lata, game schowajcie w kominie.

screenshot_10.jpg


Opublikowano

Wy sobie ludzie nie zdajecie sprawy co w wgl piszecie weźcie się zastanówcie. Nawet nie zdajcie sobie sprawy, że Możecie mieć przez to wielkie problemy Jak za kradzież EQ w Metin2 grozi 3 lata więżenia to za kradzież Source 30 lat więzenia.

 

http://www.youtube.com/watch?v=9sNWqb_x_vY

 

http://www.youtube.com/watch?v=RofeyEkKfng

Ciekawe ile lat dostał koleś za kradzież twojego mózgu ?

Opublikowano

Po pierwsze primo:

Thread-Crap-Killed_baby_seal.jpg

 

Po drugie primo:

Adres siedziby Ymir/Webzen jest dostępny przez ich stronę. Odkrycie to to nie jest.

A na wszelki wypadek nie łączcie się z tym IP.

 

@OP faggot.

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Po pierwsze primo:

Thread-Crap-Killed_baby_seal.jpg

 

Po drugie primo:

Adres siedziby Ymir/Webzen jest dostępny przez ich stronę. Odkrycie to to nie jest.

A na wszelki wypadek nie łączcie się z tym IP.

 

@OP faggot.

1 pakiet wychodzący przy zdemaskowanym IP bez tora i macie przejebane.

 

So True. Really.

screenshot_10.jpg


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...