Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ohohoh! Ymir już czeka na was mam jego lokalizację!


Tanei

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A czy jak wyrzucę source przez okno to nie przyjdzie do mnie policja?

 

Beka <lol>

To musi być czysty spontan.

Wpada policja z drzwiami do Ciebie, a Ty zwinnym ruchem lootujesz do ogródka przez okno swoje HDD z game, jest 40% szans że dysk wbije się pod sadzonkę poziomek i unikniesz przypału.

screenshot_10.jpg


Opublikowano

To musi być czysty spontan.

Wpada policja z drzwiami do Ciebie, a Ty zwinnym ruchem lootujesz do ogródka przez okno swoje HDD z game, jest 40% szans że dysk wbije się pod sadzonkę poziomek i unikniesz przypału.

Raczej to zauważą ponieważ poziomki będą w posiadaniu tego dysku z tym source i będą mogły się dowolnie modyfikować. Każdy by to zauważył xD

Opublikowano

Transfer współdzielony z poziomkami przecież jest widoczny, charakteryzuje się malinową barwą bajtów.

screenshot_10.jpg


Opublikowano

Jeżeli ten game wysyła dane do YMIRA to sprawdź przez jaki port i sobie go zablokuj, albo tak jak z tą licencją było wszyscy szaleli że game pada itp że, licencja wysiadła a wystarczył diff. na 101% jeżeli to wysyła dane da się to Difem zablokować :-)

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Jeżeli ten game wysyła dane do YMIRA to sprawdź przez jaki port i sobie go zablokuj, albo tak jak z tą licencją było wszyscy szaleli że game pada itp że, licencja wysiadła a wystarczył diff. na 101% jeżeli to wysyła dane da się to Difem zablokować :-)

 

Po co diffem jak masz kod? o.O

^^

Opublikowano

Właśnie przechwyciliśmy jednego z złodzieji, krótka relacja z miejsca wydarzeń.

 

 

running-fat-kid-o.gif

HDD miał wszczepione do brzucha, prawda?

 

kubus_puchatek_lapacz_miodu.jpg

screenshot_10.jpg


Opublikowano

Przecież to też nielegalne. Chyba że pisał z więziennej słuchawki. I że mu się jeszcze komórka obok HDD zmieściła. Szok.

screenshot_10.jpg


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...