Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Start]OPMC - Prawdziwy Hardcore[300slotów][Autorskie pluginy m.in. Gildie][Autorski Generator Mapy (nowe biomy)][Dopracowana Strona i Ranking]


ForFi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprawa jest

Loguje sie na serwa czank mi sie nie zaladował i padłem pisało ''wyleciałeś z swiata'' cos takiego prosze o UB .

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mamy kilka informacji:
- Poprawiliśmy buga z 'pobieraniem terenu' już nie ma wgl lagów :)
- Otworzylismy serwer teamspeak ip takie jak serwera
- Powiększony exp!!
Zapraszamy gramy bez lagów!
 
ip: hc.opmc.pl

Opublikowano

Serwer fajny miło sie na nim gra ale jest jeden minus mało osób

Wiec zróbcie jakas reklame serwera zeby sie ludzie zebrali

Opublikowano

NIE POLECAM!
Pograłem z 2 godziny.

Ludzie dodają do gildii tylko po to żeby wyrzucić i zabić, nie da się nawiązać rozmowy, i tradycyjnie, admin nie pojawił się ani na chwile.

50 postów

100 postów

150 postów

200 postów

250 postów

Opublikowano

NIE POLECAM!

Pograłem z 2 godziny.

Ludzie dodają do gildii tylko po to żeby wyrzucić i zabić, nie da się nawiązać rozmowy, i tradycyjnie, admin nie pojawił się ani na chwile.

 
Dziękujemy za twoją opinię. Doceniamy ją, ale nie zgadzamy się z nią w pełni.
Dochodzisz do gildii na własną odpowiedzialność. To hardcore! Nie polecamy dołączania do gildii kogoś kogo kompletnie nie znasz. Najlepiej znaleźć sobie ekipę z ludziami, których dość dobrze znasz i założyć własną gildie.
Co do tego, że nie siedzimy na serwie. Siedzimy często, lecz nie zawsze możemy odpisać lub zrobić daną rzecz. Jeśli masz konretną sprawę najlepiej wbić na teamspeak'a (ts.opmc.pl) wejść na sprawę i poczekać ;)
Opublikowano

 

 
Dziękujemy za twoją opinię. Doceniamy ją, ale nie zgadzamy się z nią w pełni.
Dochodzisz do gildii na własną odpowiedzialność. To hardcore! Nie polecamy dołączania do gildii kogoś kogo kompletnie nie znasz. Najlepiej znaleźć sobie ekipę z ludziami, których dość dobrze znasz i założyć własną gildie.
Co do tego, że nie siedzimy na serwie. Siedzimy często, lecz nie zawsze możemy odpisać lub zrobić daną rzecz. Jeśli masz konretną sprawę najlepiej wbić na teamspeak'a (ts.opmc.pl) wejść na sprawę i poczekać ;)

 

 

Poza tym, to trochę drogi ten unban ;p, ktoś kupuje go w ogóle?

50 postów

100 postów

150 postów

200 postów

250 postów

Opublikowano

Serwer OFF? Nie mogę wbić ;d

50 postów

100 postów

150 postów

200 postów

250 postów

Opublikowano

Serwer OFF? Nie mogę wbić ;d

Niestety chwilowo off.

Jest problem z maszyną zapewne z powodu DDoSów lub innej przyczyny.

Jak wszystko będzie już w porządku to włączamy z powrotem.

Opublikowano

Bardzo fajny HardCore dla miłośników tego trybu gry. Miła administracja, dobry drop i oczywiście super stoniarki :) Szkoda tylko, że nie ma enchantu na spawnie lub 1 trzciny w eq startowym.

Opublikowano

Serwer nie działa. :-)

Przecież cały czas działa.

 

 

Jak? Pół godziny temu działał. Spróbuj jeszcze raz.

Dokładnie. Cały czas działa serwer. Zapewnię musiał coś źle zrobić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...