Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Start]OPMC - Prawdziwy Hardcore[300slotów][Autorskie pluginy m.in. Gildie][Autorski Generator Mapy (nowe biomy)][Dopracowana Strona i Ranking]


ForFi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Może napisalibyście w końcu jakieś info co do startu?

Bo ani na fejsie, ani tutaj nic nie ma. :/

A z pewnością wiele osób jest ciekawych.

Opublikowano

Jestem jednym z paru osob ktorzy budowali spawna ;) Serwer powstanie w ten piatek lub sobote , a w najgorszym przypadku w nastepny piatek . Mysle ze Ofca uwinie sie z reszta i zdarzy do piatku ;) Zycze wam milego grania , poniewaz serwer bedzie po prostu zajebisty

Opublikowano

@Ref

 

Mamy dla was kolejną małą aktualizacje. Oczywiście są i inne, ale tylko tą udostępnimy.

Mianowicie postanowiliśmy dać wam na start mięso, które daje 3 głody (6punktów) po zjedzeniu. Jednak po zjedzeniu jego ono nie znika, więc można używać je w nieskończoność. Będzie też możliwość ulepszenia tego mięsa, aby dawało 7 głodu (14punktów) na jedno zjedzenie. Oczywiście ono też będzie nieskończone.
Poniżej przedstawiam wam crafting:

 

kebab.png

 

Kotlet dostaję się darmowo przy pierwszym wejściu na serwer!

Opublikowano

Już się nie mogę doczekać startu lubię grać na Hardcore a jeszcze jak będą ogarnięci gracze to wtedy się fajnie gra na takich serwerach.

 

Ps.Chętnie mogę sojusz z kimś jak serwer ruszy.

Opublikowano

@Refresh

 

//Maszyna będzie w poniedziałek. Teraz nic nam nie przeszkodzi, aby start był w najbliższym czasie.

//Śledź FaceBooka aby dokładnie wiedzieć co i jak.

Opublikowano

Kto pisał pluginy ? Jeśli owca to gz.

 

Tak ja, dzieki ^_^

 

Tak teraz patrze na ten film, to o tylu sprawach zapomniałem xD

 

Macie jakieś pomysły dot. serwera ?

Opublikowano

 

 

Macie jakieś pomysły dot. serwera ?

 

Tak, nie startuj.

Opublikowano

 

uu widzę ból dupki, że ktoś robi lepszy serwer ;)

Lepszy? :D

 

Komiczny jesteś. Do fryzjera idź afro ogolić lepiej. :D

To nie ból dupy - po prostu taka rada ode mnie. ;x

Opublikowano

Lepszy? :D

 

Komiczny jesteś. Do fryzjera idź afro ogolić lepiej. :D

To nie ból dupy - po prostu taka rada ode mnie. ;x

 

Dlaczego jestem komiczny ? hmm? Drugi raz ci już mówie, że mam krótkie włosy :)

Nie skorzystam z tej rady i wyczuwam ból dupki twej ;)

 

Popiszmy jeszcze o czymś, popularniejszy temat będzie ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...