Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Start]OPMC - Prawdziwy Hardcore[300slotów][Autorskie pluginy m.in. Gildie][Autorski Generator Mapy (nowe biomy)][Dopracowana Strona i Ranking]


ForFi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dacie listę wszystkich dropów, chodzi o procent itp. :)

A i jaki duży jest cuboid ?

Wszystkie dropy, gdy już wbijesz na serwer i wpiszesz /stone. Trzymaj nadal tą ciekawość, aż do startu :).

Cuboid gildii będzie 100x100.

Opublikowano

Niestety, ale według nas 3 dni jest to rozsądny czas bana i przy takim pozostaniemy nieodwracalnie.

 

@topic

 

Komenda /dropy (/stone) ;)

 

stone.png

Moim zdaniem lepiej by było gdyby drop był wyświetlany na chacie.

Opublikowano

Moim zdaniem lepiej by było gdyby drop był wyświetlany na chacie.

 

Dziękujemy za opinie bez żadnych argumentów.

Dropy wyświetlane na czacie mają tylko same wady,

zwłaszcza gdy jest dużo dropów i gdy jest ustawiony mniejszy czat.

Ten pokaz dropu jest prosty, przejrzysty i wygodny.

 

 

A będzie ochrona początkowa ? :>

 

Nie planujemy żadnej ochrony ;)

Jest przycisk w losowe tp.

Opublikowano

Czekamy na start ! Mam nadzieję, że wystartujecie równiutko o 18.00 bez żadnych problemów !!! ;>

imetinlog_waxneqq.png

Opublikowano

Będzie /tpa albo /sojusz z jakimś 1 kolegą nie chodzi mi o gildie ?

Niestety, ale nie będzie czegoś takiego. Opcja sojusz działa tylko pomiędzy gildiami.

 

Czekamy na start ! Mam nadzieję, że wystartujecie równiutko o 18.00 bez żadnych problemów !!! ;>

My też mamy taką nadzieję!

Opublikowano
Witajcie, nadszedł wreszcie ten dzień !

Jaki dzień ? Wiadomo Walentynki ! xD

Ale jeszcze dziś o godzinie 18:00 start serwera OPMC!

 

Mamy lekki problem z główną domeną opmc.pl

Więc na serwer możecie wbić takimi IP:

 

hc.opmc.pl

 

 

 

Do zobaczenia o 18:00 ! 

 

ps. strona z rankingami już działa ;)

Opublikowano

dostalem bana za fly :C sie troszke zdenerwowalem bo serwer bardzo mi sie podobal ;c jest jakas szansa na UB ? wyslalem sms pisalo ze odbanowano ale to chyba nie dziala na bana za fly ;c powtorze ze serwer bardzo mi sie podoba i chcialbym zagrac na nim jeszcze ;c nick : trollek

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...