Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Start]OPMC - Prawdziwy Hardcore[300slotów][Autorskie pluginy m.in. Gildie][Autorski Generator Mapy (nowe biomy)][Dopracowana Strona i Ranking]


ForFi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Sorki za double posta , ale minęły 2 dni od mojego poprzedniego postu, a tu brak jakiejkolwiek odpowiedzi.....

 

Jutro (pon) dostanę już maszynę, więc start najprawdopodobniej w piątek (14 luty)

Zapraszam na naszego fb informujemy o wszystkim ;)

Opublikowano

@Up byłem widziałem tylko :

Zbliża się start serwera

 

Zbliżamy się do startu naszego serwera.

 

Tak więc w tej kwestii nic nie wiadomo .....

Opublikowano

@Up byłem widziałem tylko :

 

Tak więc w tej kwestii nic nie wiadomo .....

Wiadomo. 14.02.2014 teraz już 100%.

Bądź gotów  :).

Opublikowano

Ja też wbije ^^:) Tych lasow trzcinowych duzo bedzie na mapie ?

 

Lasy trzcinowe są małe, nie jest ich jakoś dużo ale w każdym kierunku na pewno można je łatwo spotkać ;)

Opublikowano

Słabe te biomy, lepiej by było jak by zostały stadardowe z Minecraft'a. Za dużo płaskich terenów będzie.

Opublikowano

Słabe te biomy, lepiej by było jak by zostały stadardowe z Minecraft'a. Za dużo płaskich terenów będzie.

Te biomy urozmaica gre jest cos nowego widać ze sie postarali :)

Opublikowano

Słabe te biomy, lepiej by było jak by zostały stadardowe z Minecraft'a. Za dużo płaskich terenów będzie.

 

Wzgórza również są, ale rzeczywiście tereny płaskie przewyższają.

 

Dobra teraz coś o serwerze dzisiaj przez noc generowała się mapa border 4k,

około 280 tys chunków. Unikniemy lagi związane z generowaniem terenu przez graczy :)

Opublikowano

^chetnie zagram wraz z ekipa :) server zapowiada sie swietnie, moze nei bedzie jak mchc,skkf,xcrafters tak zwane servewry na kase.

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Będzie się dostawać bana na 3dni.

na 3 dni ? troche bezsensu .. ;c dla mnie dwa to absolutny max - pomyslcie o tym jak by malo graczy bylo i podedali to wgl malutko osob

Opublikowano

na 3 dni ? troche bezsensu .. ;c dla mnie dwa to absolutny max - pomyslcie o tym jak by malo graczy bylo i podedali to wgl malutko osob

 

Niestety, ale według nas 3 dni jest to rozsądny czas bana i przy takim pozostaniemy nieodwracalnie.

 

@topic

 

Komenda /dropy (/stone) ;)

 

stone.png

Opublikowano

serwer nadal aktualny ? bo jak narazie jest wgl cant connect to server

Start jest 14 Lutego :>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...