Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.4][Survival][Frakcje][250Slotów][Eventy][MC.IGUNA.PL][PARKOUR]


Poziokat42

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SERVER IGUNA

 

 

Szukasz servera, który ci się nie znudzi ? Na którym nie ma lagów ? Gdzie odbywają się eventy?

Właśnie znalazłeś ! Server iguna.pl zapewni Ci niesamowite doznania i chwile spędzone w minecrafcie w trybie multiplayer.

Na serverze znajdziesz piękny i duzy spawn, na którym istnieje wiele skrzynek do odkrycia oraz pakoury !

Wchodząc na server masz gwarancje tego, że nie będziesz miał żadnych lagów!

 

 

 

 

 

 

 

Informacje:

 

IP servera: mc.iguna.pl

Wersja: 1.6.4

Pvp: On

Moby: On

 

Autorskie pluginy: Wiele autorskich pluginów znajdziesz na igunie ! Wejdz a sie przekonasz

Server dla graczy: Premium oraz Non-premium

 

Maszyna: Intel Xeon / 32 Gb RAM / SSD / 1GB/s

Ilość slotów na serverze: 250 slotów

System gildi: Aby stworzyć potrzeba: 64 złota, 64 zlote jablka, 64 diamentów, 64 TnT, 64 zboza i 64 obsydianu

Eventy: Organizowane około co tydzień (Od 21 grudnia na serwerze przebywa z Nami Święty Mikołaj, który kilka razy dziennie organizuje mini eventy)

Strona internetowa: iguna.pl

Team-speak servera: ts.iguna.pl

Rangi: Vip, SuperVip, MasterVip, ChatMod, Moderator, Admin, Właściciel.

Sms-Shop: Na stronie internetowej iguna.pl

Anty-Xray: Tak. Wszystkie surowce wypadaja ze stona

 

Administracja:

Właściciel: TomaszWinner

Admin: Driler

 

Admin: Jachop

 

Admin: Poziokat42

 

Moderator: Dawids21

1002869_214584505359214_1968582511_n.jpg




  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Spawn wygląda na skopiowany tak ja reszta mapy można sie zgubić serwer bardzo łatwy po za miastem wielka rozpierducha członkowie ekipy mają nazistowskie nicki ssman (chatmod) administracja rozwiązuje problemy mutem lub kickiem

Opublikowano

Spawn nie jest skopiowany. Mapa jest normalna i ssman nie jest w admiistracji. Administracja nie rozwiazuje problemow mutem i kickiem, administracja pilnuje chatu aby ktos nie spamowal/nie przeklinal, takze pilnuje aby gracze nie cheatowali.

Opublikowano

Spawn nie jest skopiowany. Mapa jest normalna i ssman nie jest w admiistracji. Administracja nie rozwiazuje problemow mutem i kickiem, administracja pilnuje chatu aby ktos nie spamowal/nie przeklinal, takze pilnuje aby gracze nie cheatowali.

czyli kim jest jak ma możliwość kick mute

Opublikowano

Miałem wlasne serwery ale ten to jest porażka już daje powody : Survival i frakcje - Brak tp do graczy , Serwer prowadzą dzieci dosłownie mówiąc claima nie ma wszędie na mapie jest syf budynki jakieś ruiny szkoda gadać serwer nie utrzyma się zbyt długo

 

Opublikowano

Miałem wlasne serwery ale ten to jest porażka już daje powody : Survival i frakcje - Brak tp do graczy , Serwer prowadzą dzieci dosłownie mówiąc claima nie ma wszędie na mapie jest syf budynki jakieś ruiny szkoda gadać serwer nie utrzyma się zbyt długo

Mylisz sie, serwer nie jest prowadzony przez dzieci. I na zadnym serwerze nie da dbac sie o cala mape, gdzies i tak bedą ruiny pozostale po gildiach, lub "budynki" budowane przez dzieci. I serwer ma juz VI edycji i kazda byla dobra.

Opublikowano

Haha dzieckiem jesteś ty jeśli chcesz żeby bylo tp . Serwer nie ma być zbyt larwy a nawet dość trudny by gra nie nudzila się za szybko.Wszystko jest idealnie zrównoważone.Po czym stwierdzasz ze spawn skopiowany? Poza gildiami jest co robic,SA parkoury,ukryte skrzynki,eventy np. Na święta.

Opublikowano

Serwer dobry, ale administracja słaba, zeby nie użyć mocniejszego słowa.

Zacznijmy od wymienienia:

Veasst - Admin, jeżeli potrzebujecie itemy - piszcie do niego, za niewielką opłatą da wam np. całą skrzynkę obsa. :)

Poziokat - bardzo miła osoba, na prawdę, możecie mu wszystko powiedzieć, tylko ze to co mu powiecie od razu leci do admina, zrobi wszystko żeby się pozbyć niewygodnych dla siebie osób, też rozdaje itemy, ale lepiej do niego nie pisać, bo daje tylko swoim znajomym. Nie polecam przy nim żadnych żartów, ani przekleństw, bo od razu leci do Tomasza i o wszystkim donosi, lepiej niż volksdeutsche za Niemca.

je-miilqexpuywfkrngectm.jpg

Dodatkowo strasznie nerwowy, nie umie pisać po polsku, składnia zdań na poziomie pięcio-latka. :)

Driler, jachop - Dwóch normalnych z administracji, jeśli macie jakiś problem polecam pisać do nich.

Stoją jeszcze w polskich miastach szyderstwa tamtej wojny - A Stolica chce odnawiać pomnik 4 śpiących
Może jeszcze wystawicie pomnik dla Enkawudzistów. Szacunek dla Esesmanów, wkroczy do młodych umysłów
Może róbcie defilady dla czerwonoarmistów - Za Katyń, za Łagry, przez lata wiele przysług..

Ku Waszej pamięci - Żołnierze Wyklęci!

Opublikowano

Mylisz sie, serwer nie jest prowadzony przez dzieci. I na zadnym serwerze nie da dbac sie o cala mape, gdzies i tak bedą ruiny pozostale po gildiach, lub "budynki" budowane przez dzieci. I serwer ma juz VI edycji i kazda byla dobra.

Co Ty gadasz? Poziokat42 jako admin? I Ty mówisz że serwer nie jest prowadzony przez dzieci? A kim on niby jest jak nie dzieckiem?

Stoją jeszcze w polskich miastach szyderstwa tamtej wojny - A Stolica chce odnawiać pomnik 4 śpiących
Może jeszcze wystawicie pomnik dla Enkawudzistów. Szacunek dla Esesmanów, wkroczy do młodych umysłów
Może róbcie defilady dla czerwonoarmistów - Za Katyń, za Łagry, przez lata wiele przysług..

Ku Waszej pamięci - Żołnierze Wyklęci!

Opublikowano

Rozmowa zostala zmieniona, tylko 2 moderatorow rozdawalo itemy Ty i Cenny.

 

Serwer dobry, ale administracja słaba, zeby nie użyć mocniejszego słowa.

Zacznijmy od wymienienia:

Veasst - Admin, jeżeli potrzebujecie itemy - piszcie do niego, za niewielką opłatą da wam np. całą skrzynkę obsa. :)

Poziokat - bardzo miła osoba, na prawdę, możecie mu wszystko powiedzieć, tylko ze to co mu powiecie od razu leci do admina, zrobi wszystko żeby się pozbyć niewygodnych dla siebie osób, też rozdaje itemy, ale lepiej do niego nie pisać, bo daje tylko swoim znajomym. Nie polecam przy nim żadnych żartów, ani przekleństw, bo od razu leci do Tomasza i o wszystkim donosi, lepiej niż volksdeutsche za Niemca.

je-miilqexpuywfkrngectm.jpg

Dodatkowo strasznie nerwowy, nie umie pisać po polsku, składnia zdań na poziomie pięcio-latka. :)

Driler, jachop - Dwóch normalnych z administracji, jeśli macie jakiś problem polecam pisać do nich.


Co Ty gadasz? Poziokat42 jako admin? I Ty mówisz że serwer nie jest prowadzony przez dzieci? A kim on niby jest jak nie dzieckiem?

Nie jestem dzieckiem, choc tak myslisz.

Opublikowano

Rozmowa została zmieniona, proszę Cię. Cenny rozdawał itemy, a Ty wraz z nim, tylko czując jak Ci się grunt pod dupskiem pali doniosłeś na niego. Z resztą nie jest pierwszą osobą na którą doniosłeś. Sam Tomasz mi powiedział jak ładnie donosisz na kolegów, byle by wspinać się wyżej. Tego że połowa serwera na Ciebie patrzeć nie może już nie uwzględniasz, no ale cóż, tak to jest z lewakami. Idąc dalej, grasz na drugim koncie, na które dajesz sobie itemki z gamemode, po czym pokazujesz jaki to świetny w pvp nie jesteś i idziesz zabijać free kille koło spawna. :) ZACHOWANIE GODNE ADMINA! :)

 

@EDIT:

A co do dawania itemów przeze mnie - najpierw zrób tyle dla tego serwera co ja, a potem się wypowiadaj. :)

Stoją jeszcze w polskich miastach szyderstwa tamtej wojny - A Stolica chce odnawiać pomnik 4 śpiących
Może jeszcze wystawicie pomnik dla Enkawudzistów. Szacunek dla Esesmanów, wkroczy do młodych umysłów
Może róbcie defilady dla czerwonoarmistów - Za Katyń, za Łagry, przez lata wiele przysług..

Ku Waszej pamięci - Żołnierze Wyklęci!

Opublikowano

@Up, driler, wiem że piszesz to ze względu na Tomaszka, więc może napisz prawdę co sądzisz o pizdokącie i co niektórych?

Stoją jeszcze w polskich miastach szyderstwa tamtej wojny - A Stolica chce odnawiać pomnik 4 śpiących
Może jeszcze wystawicie pomnik dla Enkawudzistów. Szacunek dla Esesmanów, wkroczy do młodych umysłów
Może róbcie defilady dla czerwonoarmistów - Za Katyń, za Łagry, przez lata wiele przysług..

Ku Waszej pamięci - Żołnierze Wyklęci!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...