Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] Ventris.pl - tego jeszcze nie było...


VentrisMT2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Proszę o dodanie 2x ss weryfikacyjnych i generatora, 1h.

 

No pewnie juz ci robie generator do zapowiedzi, punkt w regulaminie daj to moze pomysle. a ssy weryfikacyjne zaraz wrzuce

Opublikowano

 

Byłem administratorem na poprzedniej odsłonie bug na bugu beznadziejna struktura plików pliki kradzione od użytkownika MARQ z mpc co więcej ? a ja dawałem pełno itemów tam na serwie ;P znajomym i nie znajomym dupom z skypa xD ! dać wam film ;P ? tylko nie bardzo mogę :) ja jestem tym idiotą z team ;PP i na pewno zawitam pisać gg dam co kto bd chciał znów navi ;PP

POZDRAWIAM CYCU !

a tu ss z aukcji na allegro xD

95169228498503428619.jpg

 

Podaj te bugi na PW bo jakoś NIKT się nie skarży i nie ma bugów, haha wyjdź :]

1391996830-U1049271.jpg


 


strach się bać

Opublikowano

Podaj te bugi na PW bo jakoś NIKT się nie skarży i nie ma bugów, haha wyjdź :]

Po co mu odpisujesz, skoro ma Perma? :D

Widzę jakiś ogarnięty serwerek wreszcie, zawitam, zawitam!

Btw, mogę na betę wbić?

Pewnie, ściągaj klienta rób konto i graj! :)

10616653_1489419637980205_70507861520869

Opublikowano

Po co mu odpisujesz, skoro ma Perma? :D

Pewnie, ściągaj klienta rób konto i graj! :)

Klient coś śmigać nie chce, ale patchuje sobie. Popatrzę co tam ciekawego.

fazb.jpg

Opublikowano

bedzie jakis clijent nowy albo cos?? bo nie wiem skad pobrac....

Nowy client będzie około godziny 21.

Clienta możesz pobrać na stronie głównej, w zakładce " Pobierz grę " - jednakże mogą z nim występować małe problemy więc polecam poczekać na nowego clienta.

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

 

Nowy klient jest uploadowany. Poczekaj chwile

Kiedy będzie?

#antywarn, czy będą wprowadzane z czasem nowości?

fazb.jpg

Opublikowano

Kiedy będzie?

#antywarn, czy będą wprowadzane z czasem nowości?

Powiedział ok 21 więc za lada moment powinien być już możliwy do ściągania.

* Na pewno będą ;p

 

 

Edit #

 

Godzina jeszcze - info z Shoutbox'a.

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

Kiedy będzie?

#antywarn, czy będą wprowadzane z czasem nowości?

 

Ok 22, troche sie przedłużyło, zdarza się ;-)

 

Nowości? Pewnie, nawet w planach już mamy jeden update ale to po tygodniu/dwóch od startu serwera... zobaczymy jak to będzie :P

Opublikowano

 

Ok 22, troche sie przedłużyło, zdarza się ;-)

 

Nowości? Pewnie, nawet w planach już mamy jeden update ale to po tygodniu/dwóch od startu serwera... zobaczymy jak to będzie :P

Będzie dodany anty exp?

Z truty robi się bronie do expa/pvp?

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Opublikowano

Pliki te Venox/Ventris były robione przeze mnie i Mark, nie wiem jakim cudem ten użytkownik posiada je, lecz na pewno nie sa to jego pliki, a mają drobną edycję w cliencie i plikach.



Więc nie polecam grać gdyż serwer jest zrobiony niemal na gotowcu, a praca włożona w ten serwer przez nich to jakiś niecały 1%. Jeżeli zaczną się jakieś problemy powątpiewam w to, aby ktoś to naprawił i przywrócił do porządku



@edit



I jak serwer już wyjdzie lub wystartuje to ja osobiście te pliczki wrzucam na te forum :)


da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

 

Pliki te Venox/Ventris były robione przeze mnie i Mark, nie wiem jakim cudem ten użytkownik posiada je, lecz na pewno nie sa to jego pliki, a mają drobną edycję w cliencie i plikach.

Więc nie polecam grać gdyż serwer jest zrobiony niemal na gotowcu, a praca włożona w ten serwer przez nich to jakiś niecały 1%. Jeżeli zaczną się jakieś problemy powątpiewam w to, aby ktoś to naprawił i przywrócił do porządku

@edit

I jak serwer już wyjdzie lub wystartuje to ja osobiście te pliczki wrzucam na te forum :)

 

Zazdrość? A wrzucaj :-)

A graczy zapraszamy na serwer, są beta testy i można swoje propozycje wrzucić na forum! :)

1391996830-U1049271.jpg


 


strach się bać

Opublikowano

o.O Widze Super Ciekawy Serwerek się zapowiada. :) Kilka Pytan jeśli mozna ;)

1. w ile czasu wbije max lvl ?

2.Czy Szaman Poradzi Sobie w Expie i to bez problemu ?

3.Czy All Postacie wyrównane są w pvp?

4.Skąd Bron 75?

5.Macie jakieś Dobre zabezpieczenia przed DDOS? .

6.Czy tarcze są Wojenne czy Pvp?

 

 

Pozdrawiam. :)

Opublikowano

Zazdrość? A wrzucaj :-)

A graczy zapraszamy na serwer, są beta testy i można swoje propozycje wrzucić na forum! :)

O jakiej zazdrości Ty mówisz ? Ja nie zazdroszczę, a mówię, że pliki nie są ich/Twoje, a moje i Mark'a.

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

o.O Widze Super Ciekawy Serwerek się zapowiada. :) Kilka Pytan jeśli mozna ;)

1. w ile czasu wbije max lvl ? 2-3 dni zależy ile czasu poświęcasz na grę

2.Czy Szaman Poradzi Sobie w Expie i to bez problemu ? Tak

3.Czy All Postacie wyrównane są w pvp? Tak

4.Skąd Bron 75? z av1/av2 metki na nowych mapkach/riper

5.Macie jakieś Dobre zabezpieczenia przed DDOS? . podobno mają :D

6.Czy tarcze są Wojenne czy Pvp? wojenne

 

 

Pozdrawiam. :)

10616653_1489419637980205_70507861520869

Opublikowano

 

o.O Widze Super Ciekawy Serwerek się zapowiada. :) Kilka Pytan jeśli mozna ;)

1. w ile czasu wbije max lvl ? 2-3 dni zależy ile czasu poświęcasz na grę

2.Czy Szaman Poradzi Sobie w Expie i to bez problemu ? Tak

3.Czy All Postacie wyrównane są w pvp? Tak

4.Skąd Bron 75? z av1/av2 metki na nowych mapkach/riper

5.Macie jakieś Dobre zabezpieczenia przed DDOS? . podobno mają :D

6.Czy tarcze są Wojenne czy Pvp? wojenne

 

 

Pozdrawiam. :)

 

Dzia ,No i Polecam Serwer czekam na nowego Klienta i z kumplem napewno zawitam na serwie :)

Ps: Wiek Administracji nie jest ważny ,nie liczy się ,tylko licza się ich Umiejętności. :) 14latek czy tam 15latek może być bardziej ogarnięty niż 20latek-30:) Taka Prawda ,Elo :)

Opublikowano

Widzę że jak powstaje zajebisty serwer

To niektórych żal dupe sciska i hejtuja o kradzionych plikach to jest śmieszne i powinni dostać bana.

 

Polecam i zapraszam

yt1f.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...