Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co tam u was słychać w szkole.Temat pogadankowy o szkole.


matio82

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejo co słychać w szkole macie jakieś fajne laski itp :3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Odpowiedzi 251
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up okej zmieniam trochę temat

a to spoko :D ja też lubie chodzić do szkoły a czasami mi się zdarza że mi się nie chce ale idę :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

ale np wczoraj przedwczoraj :D przecież to oczywiste żę dzisiaj pusta xD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

ahh ja akurat 7 lekcji no cóż raz jest lepiej raz gorzej :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Wczoraj dyrektorka wbiła na naszą godzinę wychowawczą. Mieliśmy napisać jak powinniśmy się zachowywać na podróżach. Dla żartu parę osób napisało, że trzeba wywyższać mężczyzn, no i oczywiście dyrektorka zrobiła nam wykład o tym, że tak nie można traktować ludzi i tak dalej. A poza tym to nic ciekawego.

Opublikowano

Gdy byłem po szkole wczoraj wychodząc z szkoły kolega zanucil dojcz landa.. A ja iber ales no i w poniedziałek mam się zgłosić do dyrektora :mellow:

Opublikowano

szkoła informatyczna, dziewczyn jest na prawdę dużo xD

zalało jakieś liceum i teraz mają w naszej szkole zajęcia

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Na chemii. Piszemy notatkę, a ktoś z klasy z telefonu schowanego do plecaka puścił "Parabole tańczą" i facetka myślała że to z jej komputera i z 10 razy go resetowała :D

Opublikowano

Witaj matio82,

Muszę odkupić komputer na informatykę, bo wypieprzyłem go przez okno, jak sie popsół


Pozdrawiam,
xAvaterys.

Opublikowano

@up O lol xD
@up2 ale z was trolle xD

Widać ze u niektórych się dzieje a u niektórych nie :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

@ up tak samo jak u mnie nic się nie dzieje :/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

@up ee okej nie ogarniam cie dobry człowieku xD

 

 

pisać ludzie którzy przeglądają śmiało nie gryzę :D

bo widzę że przeglądacie :3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Matura próbna w przyszłym tygodniu, czyli wszystko nie dobrze :)


Głupcy są tak pomysłowi, że niemożliwe jest stworzenie czegoś, z czym każdy głupi sobie poradzi.

Systemy odporne na idiotów, obsługiwane są właśnie przez nich.

 

Nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni "

Opublikowano

Oprocz tego ze musimy z kumplami odkupic drzwi w toalecie to nic ciekawego ^^

 

Potrzeby fizjologiczne załatwia się do toalety, a nie na drzwi.

Pomogę z matematyki, PW.

Opublikowano

 

Potrzeby fizjologiczne załatwia się do toalety, a nie na drzwi.

heheh racja :D to fakt .

 

 

 

 

BTW temacik kwitnie :3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...