Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

★TechPack★[SerwerNaModach][Dedyk][24/7][WlasnyLauncher][MilaAdministracja][1.6.4]★Zapraszamy★


TechPack

Jak oceniasz serwer?  

60 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wyraz swoja opini? o serwerze. Czy serwer Ci sie podoba?

    • Tak, super, naprawdo warto gra?.
    • Tak ale przyda?by si? pewne zmiany(podaj swoje pomys?y w teamcie)
    • Nie.Lubie inny tryb rozgrywki.
    • Nie, po prostu nie. [Podaj powód swojej opinii w temacie]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-562962-0-88631100-1382744787.png


post-562962-0-61243300-1382744604.png

IP Serwera s.TechPack.pl:40000
TS3 Serwera ts3.dragoncraft.pl
Ilość slotów 50
PvP Nie obowiązuje na żadnej z map.

post-562962-0-15254000-1382744775.png

Pierwszy nasz serwer wystartował rok temu, grać na nim mogła wybrana grupka osób. Z czasem gdy chętnych do gry było co raz więcej osób został on otworzony oficjalnie dla Wszystkich.
Serwer TechPack istnieje już prawie rok. Jeśli chcesz pograć na serwerze na którym nie musisz martwić się o mapę, jej ciągłe zmiany zapraszamy do nas. Zawsze wprowadzenie nowej mapy uzgadniamy z graczami. Szanujemy Wasze zdanie.




post-562962-0-43993100-1382745659.png
Jeśli chcesz do nas dołączyć pamietaj, że to miejsce dla osób uczciwych i chcących stworzyć swoje miasto.
Nie tolerujemy złodziejstwa w każdej formie - brzydzimy się nim.
Na naszym forum znajdziesz dłuuuugi regulamin, który wprowadzi Cie w tajniki bezstesowej gry.
Gramy po to by było fajnie. Jeśli czegoś nie wiesz pytaj, nie kombinuj na własną rękę.

post-562962-0-89913200-1382745936.png



Resonant Induction
ThaumCraft 4
BspkrsCorev
IngameInfo
TreeCapitator
DamageIndicators
AdditionalPipes
Appeng
BiblioCraft
BiblioWoods
Binnie-mods
BiomesOPlenty
Buildcraft
CodeChickenCore
ComputerCraft
Dimensional-anchor
Familiars
Familiars_DefaultMobPack
Familiars Extend
Forestry
Gregtechmod
IC2 Backpack HUD
IC2NuclearControl
Immibis-core
Industrialcraft
InventoryTweaks
Ironchest
Liquid xp
Magicbee
MicdoodleCore
Minechem4
More Swords
Natura
Neiaddons
NEIPlugins
NotEnoughItems
Sentry
Dispenser
Twilightforest
UniversalElectricity
ZansMinimap

 


i inne...

post-562962-0-86778300-1382746384.png

Wiele osób ma często problem z uruchomieniem Launchera, jak już uda Wam się to zrobić to problemem zaczyna być nie możność wejścia na serwer.

Bardzo Was proszę byście przed pobraniem Launchera najpierw wykonali prostą czynność w postaci instalacji
javy 8.
Niestety niektóre mody jej wymagają a Wam zaoszczędzi to problemów i ułatwi sprawę z dodatkowymi argumentami do javy.

Ważne też są nowe, aktualne sterowniki do Waszych kart graficznych.

Download Launchera

Uwaga wersja minimalistyczna Może się ścinać na 32bit

512Ram 32bit / 1024Ram 64bit

 

 

 

Skan Pliku

 

 

 

768Ram 32bit / 2048Ram 64bit

 

 

Skan Pliku

 

 

1Gb Ram 32bit / 3Gb Ram 64bit

 

 

Skan Pliku

 

 

 

 

 

Dodanie optyfine, zwieksza użycie ram, oraz zapewnia gorsze działanie całości :)

Zapraszamy na nasz Serwer. Do pozostania z nami i dobrej zabawy.


ScreenShoty z Serwera.
post-562962-0-73569200-1384100748_thumb.
post-562962-0-82110000-1384102069_thumb.





post-562962-0-25285100-1384102035_thumb.

ZAPRASZAMY NA SERWER

Jestem wesoły Tomek

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Post zarezerwowany do wpisywania zmian oraz nowości.


W dniu 17/11/13 dodany został sklep na serwerze.


Możecie sprzedawać za pomocą komendy /sell id np./sell 4.


Musiscie mieć w tym wypadku w plecaku cobblestone. Sprzedane zostana wszystkie sztuki jakie będziecie miec w inventory.



Zakupić możecie też maszyny i itemy za zgromadzoną kasę.


Sklep Zlomex znajdziecie na /warp zlomex.


Sprawdzanie kasy komenda /money




Sklep Wygląda następująco


5ky4.png




19/11/13 aktualizacja paczki


Poprawienie paru błędów które utrudniały graczom zbytnio życie.


Aktualizacja modów.


Dodane zostaly nowe mody w ilości 10 sztuk.


Między innymi


TermalExpansion


ThaumCraft Extras


Craft and Enchant System


No i pozostale które odkryjecie na serwerze.




30/11/13 wielki dzień eventów


Wszystkich graczy TechPacka jak i tych nie grających zapraszamy na wielki dzień eventów.


Start pierwszego eventu o godzinie 17:30


W zależności od tego ile potrwa pierwszy event start drugiego 30min po zakończeniu drugiego.


Event drugi będzie podzielony dla rang, gracze będą mieli swój event a vipy swój.


W obydwu przypadkach do wygrania ranga lub jej przedłużenie.






Proszę moderacje o nie dawanie punktów ostrzeżeń za ten post gdyż łatwiej będzię mi informować graczy o zachodzących zmianach.


Jestem wesoły Tomek

Opublikowano

Można dograć samemu optifine ?

cooltext1062421582.png


"Barcelona's football shouldn't be watched with the eyes but with the soul. To see this team play is a delight for all." - Alfredo Di Stefano

Opublikowano

Można dograć samemu optifine ?

Tak można, w naszej paczce nie ma optifine bo gracze narzekali na spadek fpsów.

Jestem wesoły Tomek

Opublikowano

moglby ktos wyslac mi liste modow na pw poniewaz nie dziala mi klikniecie w spoiler ?

Nie lepiej sciąnąć paczke, wejść w pliki i samemu sprawdzić?

Jestem wesoły Tomek

Opublikowano

Czy to co ludzie piszą to prawda?

Sam się przekonam, i wejdę na serwer.

 

To każdy widzi inaczej, Liczę na opinie nawet tą nie dobrą ;) będziemy mieli szanse poprawy

 

 

Serwer dziś w nocy został zaktualizowany, dodalismy min. thermalexpansion w wersji beta oraz kilka innych modów.

 

 

 

Server jak najbardziej polecam 10/10 ;D Admini pomagaja. wszystko dobrze wytlumacza.

nick w grze: Rediversse

 

Nie wszystkim pomagamy, liczymy na inwencje graczy, troche ich pomyślunku i by szukali również na właśną rękę.

 

Są mody które są aktualizowane bardzo często i należy samemu szukać rozwiązań jak gregtech.

 

 

 

 

 

Zapraszam na serwer i do udzielania się w temacie

 

 

 

Pozdrawiam Vill

Jestem wesoły Tomek

Opublikowano

post-930338-0-24384600-1385046848_thumb.png




Wszyscy gracze z serwera mogą wiąć udział w zabawie Mikołajkowej.



Co trzeba zrobic?


Napisać oczywiście list do Świętego Mikołaja.


Więcej informacji uzyskacie na /warp mikolaj


Jestem wesoły Tomek

Opublikowano

mam brak odpowiedzi non stop

Jeśli czytasz tę sygnaturę to uświadom sobie, że jeśli czytasz to z prawą reką na myszce oznacza to, że jeśli balon pęka to twoim starym pękło coś innego dlatego tak powstałeś. Jeśli to przeczytałeś wiesz już co zostawić pod moim komentarzem.




1377863814-U611928.png


Opublikowano

mam brak odpowiedzi non stop

 

Tzn? Bo nie rozumiem. Jak włacza sie paczkę trzeba czekać i nic najlepiej nie robić, na słabych komputerach wrecz nie powinno sie miec innych programów w tle. Czas właczania jest zależny od sprzętu od 30sec do 5 min na przykladowym laptopie 3letnim z i5 wlacza sie 2min a na sprzecie 5 letnim z e8400(core 2duo) @4Ghz 1min 25sec

Jestem wesoły Tomek

Opublikowano

Grałem na serwie ;d Serwer Super!

 

Tzn ? Już nie grasz? Podziel się co jest nie tak zawsze w miarę możliwości ulepszymy. Czasami sa lagi prze autozapis co 15min i teraz dodaliśmy CL bo gracze wywalali specjalnie itemy mimo ze mogą sprzedawać ... item w rece /sell

Jestem wesoły Tomek

Opublikowano

Po rozmowie z Mikołajem wątpię by prezenty były wypasione.

Jednakże warto próbować, jak Mikołaj wypije dużo rumu to może poszalec :P

Jestem wesoły Tomek

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...