Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[wystartował] Mine of Quest [mody][questy][orki, duchy, smoki, itp][nowe rudy, biomy, bronie][bossy]


Mine Latreso

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

.

xe5a.png

zke5.png

daef9079b9e2697b29e0738ec61a379fe2b4dd6a

1.Opis serwera

 

2.Lista modów

 

3.Nabór na stanowiska

 

4.Aktualna Ekipa

 

5.Download

 

6.FAQ

 

Opis serwera:

 

 

Screeny z serwera:

 

 

 

f1q5.png

acic.png

0w0m.png

 

j8k4.png

 

5bhl.png

q4x4.png

skpk.png

Oto jeden z Questów:


t0ou.png
boeb.png

Jaskinia zbójów:


hy0c.png

8z4y.png

6t2k.png

Po zakończeniu:

0wdf.png

 

Lista modów:

Mo' Creatures - nowe potwory i zwierzęta

Biomes o' Plenty - Nowe Biomy (niektóre z 1.7)

Backpack - plecaki

Better sign - Ładniejszy tekst na tabliczkach

Custom NPC - Questy, nowe bronie, itp

More stairs - Schody z utwardzonej gliny, wełny, itp. More slabs - Półbloki z utwardzonej gliny, wełny, itp.

Jammy Furniture Mod - Nowe dekoracje

Rei Minimap - Minimapa

Damage Indicators - Pokazuje HP przeciwnika

Craft Guide - receptury craftingu po wciścięcu 'G'

Metallgury III - Nowe rudy, bronie, bloki, zbroje

Inventory Tweaks - Segregowanie ekwipunku

OptiFine - Więcej FPS, Ładniejsza grafika

TreeCapitator - Realistyczne ścinanie drzew

ArmorStatusHUD - Pokazuje na ekranie stan naszej zbroi

StatusEffectHUD - Pokazuje na ekranie efekty jakie mamy na sobie

Ruins - Nowe dungeony

Emoticons - nowe emotikony

Nabór na stanowiska:


NIE MA WZORÓW PISANIA PODAŃ

Budowniczy:

(budować na płaskiej mapie)

(do zgłoszeń dołączyć screena)

- kuźnia
- domy
- wieża czarodzieja
- chata rybaka
- tartak
- więzienie
- wieża strażnicza
- zamek palladynów
- kościółek
- jakieś ruiny (np domu lub kościoła)
- domek zbójców (przestępców)

- zbrojownia

- szkoła rycerzy

- szatański zamek (w piekle)
- laboratorium alchemika
- duży cmentarz
- młyn
- port
- rynek

- karczma

- skarbiec

- niebiański zamek

- inne (sam wymyśl)

Technik / Grafik:

Pisacz pluginów / skryptów / modów:

- Z ekwipunku gracza podczas śmierci wypada tylko 50% zawartości, vip-a 30%, a Svip-a 12%

- nicki graczy są niewidoczne przez ścianę (podobnie jak w modyfikacji Custom NPC)

- Możliwość ustawienia, że z ekwipunku nigdy nie może wypaść jakiś przedmiot (chodzi tu np o przedmioty potrzebne do wykonania Questów)

- inne -> zaproponuj coś ;)

Grafik:

- Wykonanie grafiki pod prezentację na MPCforum

- Bannery reklamujące serwer (nie koniecznie animowane)

- Wykonanie grafiki pod stronę internetową

- Inne - da się ponieść wyobraźni

Fabulator:


Chcesz pomóc w pisaniu Questów ???

Termin zgłaszania prac jest tak długo jak serwer będzie istniał (zawsze można dodać jakieś questy do aktualnej fabuły - najlepiej jak jest ich cała masa, żeby użytkownikom się nie nudziło)


Nie umiesz ładnie redagować ? - Napisz chociaż temat Questa, lub zarys czego ma on dotyczyć !

Nie wiesz jakie mogą być questy na serwerze ? - możesz zawsze przetestować mody na singlu lub zamytać na tym forum (na PW pisz tylko jeżeli masz na prawdę wielki potencjał, i nie więcej niż 50 postów)

Gdzie składać prace ? - wyślij do mnie PW !

Co w zamian za napisanie Questów ? - Łatwiejszy nabór na stanowiska, oraz po starcie nowej mapy będzie w pierszym poście informacja kto przyczynił się serwerowi (kolejność - pierwsze 5 osób, które najbardziej się przyczyniły, kolejne przypadkowa),

Jaka długość Quetsów ? - dowolna, liczy się MOC i potencjał pracy

Co ma być podmiotem przewodim Questów ? - Na pewno mają dotycdzyć nowych mobów (Mo' Creatures), mogą to być zlecenia NPC (np.: Drwal prosi o drewno, Rybak o ryby, Górnik o węgiel, itp.), jeszcze można inne np. jak w powyższym przykładzie za pomocą modyfikacji Custom NPC będą stworzeni Zbójcy, z których będzie wypadać pewien przedniot, który jest celem misji.

Co jeśli Quest, który napisze będzie wymagał zbudowania pewnej budowli, której nie ma na serwerze ? - Jeżeli będzie to dobrze napisane zadanie, pojawi się w 1-szym poście informacja dla budowniczych, którzy też chcą się dostać na listę zasłużonych (budujemy na singlu na płaskiej mapie, a potem wysyłamy dopiero na PW)


 

Ekipa serwera:


[HeadAdmin] MineLatreso

[YouTuber] Nozinus

[moderator] MisiuPL

[Główny architekt] Xepio

Download:(Już zaktualizowane)

Jutro dodam szczegółowy poradnik wraz ze screenami dla Windows XP/7/8

http://www.mediafire.com/download/3vo8we5ivv9ylwh/mineofquest.zip

skan:

https://www.virustotal.com/pl/url/01b21b48bb9e83d3bd88dfe3de6c4531830de30d19b3c20db09657f568f8a1c1/analysis/1384183757/

INSTALACJA:

(Poczekaj aż wczytają się obrazki)

 

 

CZYTAJ UWAŻNIE INFORMACJE (TEKSTY) NA SCREENACH !!!

 

 

6o7c.png

 

1l45.png

 

x7nf.png

 

5kd3.png

 

j6uc.png

 

gnmc.png

 

r2hf.png

 

vzqw.png

 

8uec.png

 

kqhf.png

 

 

 

 

FAQ:


Narazie nie zadawaliście pytań

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Lagi są na ram 4gb ? bo nie wiem czy zagrać bo 8gb mi się zjarała ;(

Serwer Minecraft !
Survival+Frakcje ! DROP&EXP ze STONE

IP:neyoncraft.yfun.pl

Opublikowano

dziękuję za kolejną dobrą opinię.

 

Pragnę jeszcze nadmienić, że planujemy jeszcze zrobić fabułę na serwerze z questami, których planujemy aż 80 każdy w 4 lub 5 poziomach trudności.

 

Oprócz tego dojdzie jeszcze wspaniałe miasto na sprawnie oraz wiele innych obiektów na mapie każde z inną funkcją

Opublikowano

Zarombiste :D Najbardziej mi się te zwierzęta podobają, zawsze chciałem pograć na MC gdzie jest ich od nie powiem czego :D Wbiję niebawem.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Na pewno zagram wraz ze znajomym :)

Zaprosiłem go tutaj bo spodobał mi się serwer, mam nadzieję że będzie wkrótce więcej osób na serwerze.

 

Serdecznie polecam :)

JI5Zwld.png

Opublikowano

Zioomus ! Kocham Cie !

Wlasnie na taki serwer czekal, jest w nim wszystko na co czekalem

 

@EDIT

Juz dziala ;)

Opublikowano

Są minusy serwera ale bardzo fajnie się gra.

Mine powinien zmniejszyć ilość mobów bo zbliża się noc i nawet we dwóch nie ogarnie się tego jak wyjdziecie bardzo daleko od spawna :)

Jak padniesz to i tak szybko da się wszystko nadrobić.

 

Serdecznie zapraszam na serwer i polecam wszystkim !

Pod G są receptury więc można się szybko dowiedzieć co z czego ;d

JI5Zwld.png

Opublikowano

Proponuje dodac Balknos moda

Mam problemy z odpaleniem gry.. Zainstalowalem.jak odpalam Play to cos sie laduje.potem wyskakuje Play offline wciskam cos sie laduje i tak w kolko

Opublikowano


1.Start > Uruchom > %appdata%
- dla Windows XP: usuñ (lub zrób kopiê zapasow¹) .minecraft
- dla windows 7: Romaing >>> usuñ (lub zrób kopiê zapasow¹) .minecraft


2.Wgraj do %appdata% (Win. 7: Romaing) .minecraft z pobranej paczki
Uruchom za pomoc¹ javy "minecraftforge-installer-1.6.2-9.10.1.871.jar" (jest w pobranej paczce)


3.Je¿eli masz premium, po prostu odpal launcher premium i ustaw tak samo jak w punkcie 5 !!!!!


4.Je¿eli nie posiadasz premium:
- w³¹cz pobrany launcher no-premium(znajduje siê on w paczce w .minecraft o nazwie "Minecraft Launcher By Lutorlandia")
- jako lokalizacja minecraft-a wpisz gdzie znajduje siê .minecraft
[aby sprawdziæ lokalizacjê: Start > %appdata% > .minecraft i kliknij prawym na dowolny plik
i wybierz w³aœciwoœci skopiuj lokalizacjê i wklej do "file name" w lokalizacji instalacji launchera no-premium]
- ustaw wszystko tak samo jak w punkcie 5 !!!!!




5.W "edit profile" ustaw:
- w "use versions" wybierz "relase 1.6.2-forge9.10.1.871"
- profile name: wybierz lub wpisz Forge


Numer 2 "Uruchom za pomoc¹ javy "minecraftforge-installer-1.6.2-9.10.1.871.jar" (jest w pobranej paczce)" zrobcie po numerze 5. Tzn jak odpalicie "Minecraft Launcher By Lutorlandia" i robicie to co jest opisane wyzej w numerze "4", odpalil wam sie launcher robicie teraz numer "5" i wpisujecie swoj nick i klikacie play. Jak sie wszystko zaaktualizuje i kiedy wyswietli wam sie Welcome, "wasznick" i "playoffline" wtedy robicie numer "2" "Uruchom za pomoc¹ javy "minecraftforge-installer-1.6.2-9.10.1.871.jar" (jest w pobranej paczce)" i klikacie Play. Jak beda jakies dalsze problemy, moge zrobic filmik

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...