Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Publikacja] Shaiya Victoria II - Polski priv


Kilam

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Linki z downloadu chyba wygasły nie mogę pobrać ani clienta ani aktualizacji, pomoze ktoś>?

Serwer stabilny działa? Prosiłbym o jakiś link aby ściągnąć grę bądź aktualizacje.

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Aby zobaczyć posty na forum musisz założyć konto, gre jest pobrać bardzo łatwo, jest kilka możliwości pobrania dostepne na forum all.

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Ciekawe jak zagrac jak ani tego sciągnąć a forum takie ubogie, że nic tam nie ma tak jakby serwer nie żył. Jakiś RIP czy co ?

Forum działa dobrze na chrome,na firefox nie.Serwer jest ON więc grać można normalnie.Link do torrentu - xxx lub pobierasz w paczce -

/brak skanu/

Nowa strona główna -

http://www.shaiyavictoria.pl/

Forum - xxx

 

 

Reflink + brak skanu.

/peter711

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Jeśli chcesz to napisz mi na PW login i hasło to Ci założę konto.

 

I jeśli masz avasta to polecam wymienić na inny program, np ESET Nod 32. :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Serverek calkiem spoko prawda jest VP w item shopie sa itemki ktorych w grze nie dostaniemy prawda ze shaiya viktoria II to nie to samo co victoria I niestety EP 4,5 strasznie niedopracowane skille w tym epizodze poza tym skille ustawiane wedlug wlasnych uznan co moge jeszcze powiedzec kampienie calymi dniami zeby cos ugrac trzeba farmic na bosach ktore respia raz dziennie i dropi z nich 4 itemki na CALY SOJUSZ no coz 4fun to to nie jest :)

Opublikowano

Strona nie działa, na serwerze było 10 osób na krzyż... Dno i sto kilo mułu. To już nie to samo co V1

Opublikowano

Strona nie działa, na serwerze było 10 osób na krzyż... Dno i sto kilo mułu. To już nie to samo co V1

Strona jak i forum działa 24 godziny na dobę.

Strona nie działa, na serwerze było 10 osób na krzyż... Dno i sto kilo mułu. To już nie to samo co V1

Widzę, że piszesz to samo pod wieloma polskimi prezentacjami :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...