Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Romecraft

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czyli gracze którzy nie kradną sobie nie pograją, gratulacje. (gracze premium ofc)

u2q6.jpg

Opublikowano

Czyli gracze którzy nie kradną sobie nie pograją, gratulacje. (gracze premium ofc)

Prowokacja?

Mógłbyś napisać innymi słowami, a także ciut rozbudować swoją wypowiedź i dodać do niej stosowne opisy? Z tego co napisałeś trudno wywnioskować to co miałeś na myśli...

VwjVBMa.png

Opublikowano

Rozbuduję. Nicki muszą być klimatyczne. Mój nie jest, a nie pogram sobie bez takowego, gdyż mam premium.

u2q6.jpg

Opublikowano

Rozbuduję. Nicki muszą być klimatyczne. Mój nie jest, a nie pogram sobie bez takowego, gdyż mam premium.

Takimi sprawami się nie przejmuj ;). Logować na serwer możesz się z dowolnego nicku, a my możemy nadać Ci coś w stylu "pseudonimu". Czyli jest to takie jakby drugie imię, które pokryje te od konta minecraft. Warto jednak zaznaczyć, że niektóre nazwy kont mogą być same w sobie odpowiednie, aczkolwiek najmniej klimatyczne są m.in. te z cyferkami. Więc podsumowując, nie ma kompletnie żadnego kłopotu z tym, jeżeli ktoś posiada jakiś zły nick. Można go bez problemu zmienić na naszym serwerze ;). Niepotrzebne szerzysz panikę.

VwjVBMa.png

Opublikowano

Trudno podać jakiś termin oficjalnego startu, ani nawet open-bety. Obecnie nadal trwają prace głównie nad sektorem fabularnym. Ponadto nie ukrywam, że brakuje nam osób do współpracy.

VwjVBMa.png

  • 1 rok później...
Opublikowano

Dobry wieczór drodzy forumowicze!

 

Niniejszym ogłaszam, iż intensywne pracę nad serwerem od pewnego czasu zostały wznowione. Zmieniona została w znacznym stopniu koncepcja serwera, chociażby znacznie uproszczono wszystkie mechanizmy oraz sposób funkcjonowania poleis.

Jednakże pilnie potrzebujemy pomocników, głównie budowniczych. Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do mnie pw. Możesz również odnaleźć nasz wątek na tym forum w dziale poszukiwania pomocy przy serwerze, gdzie znajduje się troszkę więcej informacji.

 

PS. Liczymy na was! ;)

VwjVBMa.png

Opublikowano

Serwer ogólnie fajnie się zapowiada tylko co się stało że ponad rok nie było wieści z serwera?

P.S Na jaką wersję MC zamierzacie otworzyć serwer?

2x%20zakazana%20sygnatura.png


76561198266836735.png


 

Opublikowano

Serwer przewidziany jest na najnowszą wersję, czyli obecnie jest to 1.8.4.

Poza tym, prawdą jest, że przez długi czas nie informowaliśmy o postępach na serwerze, jednak było to spowodowane niewielkim zainteresowaniem i wolnym postępem prac. Nie oznacza to, że praca zostały wówczas zawieszone; wręcz przeciwnie. Robimy serwer "hobbistycznie", w wolnym czasie, więc i tempo nie jest zaskakujące. Obecnie zdecydowaliśmy się na odświeżenie wątku, gdyż pilnie potrzebujemy pomocników, by przyspieszyć start serwera. 

VwjVBMa.png

Opublikowano

Jak już kiedyś wspominałem, chcemy wprowadzić na serwerze tryb Role-Play w całej okazałości. Związane jest z tym odgrywanie postaci i dopasowanie się do panujących realiów. Służyć temu będzie m.in. rozbudowany czat, na którym obowiązywać będą podstawowe pojęcia związane z tego typu rozgrywką.

 

IC - In Character, czyli czat związany z grą. Wcielamy się w konkretną postać, naśladując jej styl zachowania i wypowiedzi. Posługujemy się jedynie informacjami zdobytymi w grze.

OOC - Out Of Character to z kolei czat niezwiązany z grą. Poruszamy kwestie spoza wątku prowadzonej przez naszą postać. Mogą to być luźne rozmowy o świecie rzeczywistym. Nie należy go nadużywać.

 

To tylko przykłady kilku zasad RP wspomnianych wcześniej. Na pewno jeszcze w przyszłości powrócę do tego tematu rozszerzając go. Jednak na ten czas zaprezentuję przykładową akcję rozegraną na potrzebę testowania nowego czatu na serwerze.

qvZvmYi.png

VwjVBMa.png

Opublikowano

zwza6TW.png

 

Czarne chmury zebrały się nad Spartą... Ludzie uważają, że to klątwa bogów. Rada starszych zebrała się na obradach w siedzibie spartańskich królów, w których brać udział mogą wyłącznie gerotowie oraz królowie. Przygotowane przez radę uchwały trafią w ręce Apelli (Zgromadzenie Ludowe) z władzą ograniczoną jedynie do poparcia lub odrzucenia danego postanowienia.

VwjVBMa.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...