Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darmowe miejsca na auta w garażu


Roiccrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 277
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czyli co mogę śmiało robić do 50 wolnych miejsc i nie grozi mi banem ;) ?

Nie grozi Ci ban, bynajmniej nie zarejestrowano takiego przypadku do tej pory.

Opublikowano

U mnie nawet na 60 nie działa, Win8 może być przyczyną?

 

To nie zależy od systemu . Robisz dokładnie tak jak w intrukcji ? ;]

Opublikowano

Wszystko identycznie. Próbowałem kilka razy dla pewności (za każdym razem od nowa pobierałem bota), ale nic to nie daje. Włączam grę, 800x600, bez okna, diler samochodów, potem bot (bez startu) i zero zmian.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Ok , dziwne bo jeszcze dziś sobie nabiłem pare miejsc . Jeszcze takie pytanie , z tematu pobierales , w sensie z 1 posta roica ?

Opublikowano

Ok , dziwne bo jeszcze dziś sobie nabiłem pare miejsc . Jeszcze takie pytanie , z tematu pobierales , w sensie z 1 posta roica ?

 

Zgadza się.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Ja mam mały problem, pobrałem bota wyżej wszystko pięknie ładnie.

Odpalam nfs jak potrzeba itd.

Wchodzę w dilera i zakup.

I minimalizuję nfs i włączam bota i plik od bota znika 0.o a bot się nie włącza.

Nie wiem co się dzieje ale takiego czary mary nie widziałem.

Opublikowano

Tylko mój antyvirus coś wykrywa ?

TheLanser_eune_115_0_logo.png


W tym sezonie mam zamiar mieć Platyna V minimum :-)



Na West Silver V ,ale jak ktoś grał to wie ,że na nordicu


,, zawyżone elo ''

Opublikowano

Tylko mój antyvirus coś wykrywa ?

 

To normalne że wykrywa wirusy. Każdy hack czy bot jest w ten sposób interpretowany przez system, inaczej nie wpływałby na grę.

 

 

http://www46.zippyshare.com/v/48123044/file.html

 

I wszystko jasne . Skanu nie mam , jest w temacie ;]

 

Jesteś wielki xD Łap 5 + limit, działa pięknie. Zrobiłem 15, żeby nie przesadzać.

 

PS. Nie można po prostu dodać dobrego downloadu do tematu? Jak ktoś nie ogarnia to się nie połapie xD

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

To normalne że wykrywa wirusy. Każdy hack czy bot jest w ten sposób interpretowany przez system, inaczej nie wpływałby na grę.

 

 

 

Jesteś wielki xD Łap 5 + limit, działa pięknie. Zrobiłem 15, żeby nie przesadzać.

 

Staram się ;] Nakupuj te 150 bez przesady , ja kupilem ok.200 przez co mam 277 . Korzystaj poki mozesz , byle byś szybko zapełnil te miejsca ;]

Opublikowano

Pewnie że ta coś tu nie tak koleś zamiast autek kupuję około 140 miejsc w garażu ;) ? i wydaję około 70k boostów :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...