Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[*THE BEST RPG*] [*NOWA EDYCJA*] [OFFICIAL] [1.6.2] BloodMine.eu [DEDYK] [SG] [EVENTS] [GILDIE] [200s] [mcMMO] [TS3] [PVP] [SKILLS] [QUESTY] [PRO-NPC]


GetFun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mam premium wbijam do gry i kaze mi sie zalogowac jak ja nigdy nie gralem na serwerze moj nick to alvin11pl jak moze to prosze o zresetowanie hasla na te konto jak chcecie cos wiecej wiedziec to piszcie pw ;>

Opublikowano

Wróciliśmy z kolegami do gry. Uradował mnie widok, że moje MCMMO nie zostało zresetowane. Brak lagów, można podbijać frakcje ;). Wiadomo już co i jak z NPC? :D

 

 

Ps: Mój nick to AdzikXD

Opublikowano

I kolejny serwer z dopiskiem RPG a zadnego RPG tu nie ma...

PVP+survival+npc to nie RPG ....

PVP+survival+klase to nie RPG ....

PVP+survival+mcmmo to nie RPG ....

PVP+survival+cala reszta to dalej nie RPG ....

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

I kolejny serwer z dopiskiem RPG a zadnego RPG tu nie ma...

PVP+survival+npc to nie RPG ....

PVP+survival+klase to nie RPG ....

PVP+survival+mcmmo to nie RPG ....

PVP+survival+cala reszta to dalej nie RPG ....

 

Questy, NPC sprzedawcy, umiejetnosci, gildie to nie rpg ?

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Questy, NPC sprzedawcy, umiejetnosci, gildie to nie rpg ?

Nie bo i tak chodzi o pvp.

I jakie umiejetnosci? mcmmo? tam nie ma zadnych umiejetnosci.

 

Nie da sie zrobic RPG bez modow.

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Nie bo i tak chodzi o pvp.

I jakie umiejetnosci? mcmmo? tam nie ma zadnych umiejetnosci.

 

Nie da sie zrobic RPG bez modow.

 

W mcmmo nie ma umiejetnosci, a co tam jest?

 

mam premium wbijam do gry i kaze mi sie zalogowac jak ja nigdy nie gralem na serwerze moj nick to alvin11pl jak moze to prosze o zresetowanie hasla na te konto jak chcecie cos wiecej wiedziec to piszcie pw ;>

 

konto zresetowane

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

W mcmmo nie ma umiejetnosci, a co tam jest?

 

 

konto zresetowane

Nie wiem czym nazwac taki szajs... bo wpijanie levela kopiac stona i dzieki temu kopiac wiecej lub szybciej czy tam miec prawo do kopania czegos nowego to na pewno nie jest umiejetnosc godna RPG...

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Nie wiem czym nazwac taki szajs... bo wpijanie levela kopiac stona i dzieki temu kopiac wiecej lub szybciej czy tam miec prawo do kopania czegos nowego to na pewno nie jest umiejetnosc godna RPG...

 

Możesz się nie zgadzać z działaniem pluginu, ale nie nazywaj go szajsem. Oczywiscie mozesz tak mowic,ale pierw dorownaj autorowi, bo hate'owanie pokazuje Twoj poziom. Ten plugin wprowadza na tyle ile to mozliwe mmo do minecrafta. Wprawdzil to co jest mozliwe po stronie samego silnika serwera, wychodzi to lepiej niz z modami.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Możesz się nie zgadzać z działaniem pluginu, ale nie nazywaj go szajsem. Oczywiscie mozesz tak mowic,ale pierw dorownaj autorowi, bo hate'owanie pokazuje Twoj poziom. Ten plugin wprowadza na tyle ile to mozliwe mmo do minecrafta. Wprawdzil to co jest mozliwe po stronie samego silnika serwera, wychodzi to lepiej niz z modami.

Malo wprowadza... W mc mozna normalnie robic skille, z efektami. Wystraczy troszke zabawy z efektami fajerwerkow itp...

I ja mowie o samym sensie pluginu... sam plugin jest napisane dobrze ale tak jak factions to tak naprawde szit... bo jest masa lepszych pluginow (np heroes)

I no wlasnie MMO, a to mialo byc RPG :)

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...