Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[*THE BEST RPG*] [*NOWA EDYCJA*] [OFFICIAL] [1.6.2] BloodMine.eu [DEDYK] [SG] [EVENTS] [GILDIE] [200s] [mcMMO] [TS3] [PVP] [SKILLS] [QUESTY] [PRO-NPC]


GetFun

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

: NOWA EDYCJA WYSTARTOWAŁA :

CZWARTEK (29.08.2013) GODZINA 19:00

logo.png

_______________________________________________________________________________________________________________________

1374707313-U588175.png

Rozgrywka serwera bloodmine rozpoczęła się na singlu gościa o imieniu SiemaEniu.

Zaprosił on do siebie kolegę LightHeaded. Mieszkali oni na niedużej wysepce.

Mieli bardzo ładne domki, żywili się z farm zboża, melona, kokosów lub ryb.

SiemaEniu wpadł na pomysł. Light był zaciekawiony i zdziwiony.

Powiedział żeby wziąć najpotrzebniejsze rzeczy i płynąć aby znaleźć ląd.

Płynęli łódką dniami i nocami zapasy im się skończyły. Późnym rankiem Light zobaczył ląd,

SiemaEniu to zignorował ponieważ już kilka razu mu się to zdawało.

Gdy Light przekonał kompana, aby spojrzał. Siemaeniu był zdziwiony.

Obydwoje cieszyli się z tego. Zaczęli zwiedzać wyspę.

SiemaEniu powiedział, że trzeba wreszcie brać się do roboty i zacząć budować

schronienie na pierwsze noce, aby zgromadzić zapasy jedzenia i zdobyć potrzebne im rzeczy.

Light go posłuchał i wzięli się do roboty. Po kilku męczących i wyczerpujących dniach

znaleźli piękną okolice na Domy. Zaproponował zbudowanie miasta.

Kompan jego się zgodził i powiedział że będziemy mieć dużo roboty np. ścinanie drzew, przekopać teren.

Po całym dniu pracy, poszli przenocować do tymczasowego domu.

W nocy o północy obudzili się bo słyszeli Zombie i Szkielety.

Nie wiedzieli co robić bali się oboje, lecz SiemaEniu wziął miecz i powiedział do Light'a

jeżeli nie wrócę obiecaj mi że zbudujesz miasto.

Light odpowiedział "Obiecuje ci to mój kompanie", SiemaEniu poszedł.

Light bał się słysząc niemiłe dźwięki. Po godzinie wytrwałej bitwy kompan Lighta wrócił i poszli spać.

Gdy obudzili się zaczęli ścinać drzewa i przekopywać teren pod miasto.

Po kilku dniach teren był gotowy a Light i SiemaEniu nazbierali potrzebne rzeczy do zbudowania miasta.

Budowali miasto godzinami aż nagle zauważyli kogoś w oddali, Light powiedział że to sprawdzi.

Po kilku minutach biegu za nieznajomym udało się go złapać, poznali go.

Miał na imię Janusz. Pomógł dwójce kolegów zaprojektować miasto i zbudować je.

Trwało to kilka tygodni, lecz po tym czasie coraz więcej ludzi zaludniało miasto. W największym

budynku mieszkali troje kolegów: Janusz, SiemaEniu, LightHeaded.

Tak się zaczęło, gdy spotkano nieznanego człowieka troje przyjaciół musiało się zgodzić żeby kolejny doszedł

Do teraz razem grają w WorldOfTanks.

Tutaj historia się kończy, chcesz być jej kolejnym bohaterem? Dołącz do serwera już teraz.

_______________________________________________________________________________________________________________________

1374707410-U588175.png

Serwer postwiony jest na dobrej maszynie.

Nie wymyslilismy sobie specyfikcji serwera dedykowanego, co mozecie zauwazyc w prezentacja serwerow prowadzonych przez małolatów.

Serwer jest strzezony, wykonywane są backupy zabezpieczające dyski twarde.

Szybkiej łącze aż do 1 Gb/s zapewnia ochrone przed atakami oraz płynną rozgrywkę na serwerze.

Intelowski serwer specjalnie stworzony pod zadania serwerowe.

32GB RAM wystarczające do obsłużenia tej ilośći slotow.

Super szybkie poł-przewodnikowe dyski SSD nawet do 6gb/s, stworzone specjalnie pod wymagające aplikacje.

Technologia: Ivy Bridge

Procesor: Intel Xeon E3 1245v2 (4 rdzenie/ 8 wątków)

Częstotliwość: 3.4GHz (3.8GHz Turbo Boost)

RAM: 32 GB DDR3

Dysk twardy: 2x 120GB SSD

Przepustowość: 1 Gbps

_______________________________________________________________________________________________________________________


1374707481-U588175.png

Banner.png



_______________________________________________________________________________________________________________________


1374707545-U588175.png



IP serwera : bloodmine.eu

IP TeamSpeak3 : bloodmine.eu

Ilość slotów : 200

Premium : Niewymagane


White-List : Wyłączona

Autoryzacja graczy : Włączona

Nether : ON

The End : ON
_______________________________________________________________________________________________________________________


1374707675-U588175.png
Serwer gwaramtuje stabilność. Jesteśmy z Wami od ponad roku (02.02.2012)


Nie wierzysz?

5lyea0.jpg

W serwisie YouTube od samego początku istnienia serwera, gracze publikowali swoją rozgrywkę.
Poniżej znajdziecie link do tych że filmów, wpisałem poprostu "bloodmine.eu" w wyszukiwarke.
Możecie tam znaleźć setki filmów kręconych na naszym serwerze

http://www.youtube.com/results?search_query=bloodmine.eu&oq=bloodmine.eu&gs_l=youtube.12...0.0.0.254063.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0...0.0...1ac..11.youtube.


1374674479-U588175.png
Prezentujemy styl Wojnt Gildi. Na serwerze gracze tworzą swoje gildie, budują niepokonane twierdze, rekrutuja nowych członków.
Baw się razem ze swoimi przyjaciółmi. Podbijaj wrogie twierdze i zdobywaj nowe tereny.

1374674740-U588175.png
mcMMO to wtyczka ktora urozmaica nie tylko pvp.
Zawarte są w nim bardzo ciekawe umiejętności.
Między innymi: Władanie mieczem, Wladanie Toporem, Łucznictwo,
Naprawa, Akrobatyka, Tresura Zwierząt, KungFu, Gornictwo, Zielarstwo, Scinanie Drzew, Używanie Łopaty.
Zdobywa kolejno wszystkie umiejętności - aby stać się niepokonanym.



1374673442-U588175.png

Na naszym serwerze znajdziesz system gry Survival Games.
Zagrasz na różnego typu arenach wraz ze znajomymi,
odpoczywając od wojen, potyczek z wrogiem.

1374675234-U588175.png
Specjalny system rang oraz wynagradzanie za zabójstwa graczy.
Za każde zabójstwo gracza otrzymujesz 2 butelki expa oraz 50 dolarów.
Dodatkowo, z kazdym zabitym graczem rośnie lvl.
Za odpowiedni lvl przyznawane są automatycznie rangi.
Rangi:
- do poziomu 20 - Uczeń
- do poziomu 50 - Giermek
- do poziomu 90 - Nowicjusz
- do poziomu 130 - Szeregowy
- do poziomu 160 - Szlachta
- do poziomu 200 - Rycerz
- do poziomu 250 - Koks
- do poziomu 300 - ProKoks
- do poziomu 400 - Elita
- do poziomu 500 - Legenda

ct5897.jpg


Na naszym serwerze znajdziesz innowacyjny handel z npc.
Możesz sprzedawać / kupować przedmioty za pomocą interaktywnego gui.
Nie bedziesz musial klikac na tabliczke aby cos sprzedac lub kupic.
Każdy npc-sprzedawca ma określoną rolę na serwerze oraz przydzielony budynek.

sax7b2.jpg

Na naszym serwerze znajdziesz również ciekawy system Questów ( zadań )
Zadania możesz odbierać u specjalnego npc Questera.
Za każdy poprawnie wykonany quest otrzymujesz pieniądze, przedmioty lub XP
Na tą chwile do wykonania jest kilkadziesiat różniących się od siebie zadań.




1374675433-U588175.png

Dodaliśmy również dynamiczną ramkę ze statystykami.
Dzięki czemu nie będziesz musiał specjalnie wpisywać komend, aby dowiedzieć się najważniejszych rzeczy.
Dynamiczna ramka będzie pokazywała Ci te informacje na bieżąco.




To są niektóre z wielu rzeczy, które znajdują się na naszym serwerze.
Nie czekaj, aż inni to zobaczą. Wejdz teraz !
_______________________________________________________________________________________________________________________







1374707725-U588175.png
Posiadamy zgraną ekipę, która nie jest zbieraniną 13-latków przed mutacją.
Są odpowiedzialni, każdy ma rozdzielone zadania.


siemaeniu500 - Główny właściciel, odpowiada za sprawy techniczne serwera
LightHeaded - Współwłaściciel, odpowiada za porządek w grze
Sylrat - Administrator
MiQss - Administrator
Diaboliczny - Administrator
PiT -KidModerator
Damix555 - KidModerator
Vader24 -KidModerator
_______________________________________________________________________________________________________________________





1374707792-U588175.png


gotowee.gif




_______________________________________________________________________________________________________________________
1374707833-U588175.png




FormatFactory2013-08-25_12.45.30.png
FormatFactory2013-08-25_12.45.47.png
FormatFactory2013-08-25_12.47.27.png
FormatFactory2013-08-25_12.48.26.png
FormatFactory2013-08-25_12.48.30.png
FormatFactory2013-08-25_12.48.39.png
FormatFactory2013-08-25_12.49.41.png
FormatFactory2013-08-25_12.50.51.png
FormatFactory2013-08-25_12.52.49.png
FormatFactory2013-08-25_12.54.12.png
FormatFactory2013-08-25_12.54.33.png
FormatFactory2013-08-25_12.59.48.png
FormatFactory2013-08-25_13.01.12.png
FormatFactory2013-08-25_13.03.41.png
FormatFactory2013-08-25_13.05.06.png

 

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Gram już
od jakiegoś czasu, to i się wypowiem. Co do lagów to zdecydowanie
takowych nie zauważam, żadnych problemów technicznych ze strony serwera
nie doświadczyłam. Nie podoba mi się to co się dzieje na czacie,
ponieważ mimo że chyba jest jakaś cenzura gracze znajdują sposoby i
omijają ją, byłoby fajnie jakby obecni na serwerze moderatorzy zwracali
na to uwagę. Ogólnie serwer jest OK, bardzo podoba mi
się zachowanie byłego KidModa, który grając znajduje czas na poprawę
ortografii graczy i zwraca im uwagę mimo braku rangi, aktualni
moderatorzy powinni brać z niego przykład,bo nikt nie powiedział, że
grając nie można przy okazji się poduczyć skoro niektórzy sadzą takie
byki, że wypala oczy. Ale nie na tym co trzeba się skupiłam. Polecam serwer bo
jak na 200slotowe wojny frakcji nie ma takiego syfu jak przeważnie
jest, bardzo ciekawie rozbudowany jest spawn, pluginy są dobrze dobrane
(oprócz AntiCheata, który jest "awaryjny", ale już wyjaśniono mi, że NCP
być niestety nie może). Bardzo fajnie urozmaicono rozgrywkę o questy,
możliwość handlu między graczami i z npc-ami w okolicy spawnu. Szukałam
serwera do pogrania tak w wolnych chwilach i ten nadaje się bardzo
dobrze. p4-wink.png

Opublikowano

Gram już

od jakiegoś czasu, to i się wypowiem. Co do lagów to zdecydowanie

takowych nie zauważam, żadnych problemów technicznych ze strony serwera

nie doświadczyłam. Nie podoba mi się to co się dzieje na czacie,

ponieważ mimo że chyba jest jakaś cenzura gracze znajdują sposoby i

omijają ją, byłoby fajnie jakby obecni na serwerze moderatorzy zwracali

na to uwagę. Ogólnie serwer jest OK, bardzo podoba mi

się zachowanie byłego KidModa, który grając znajduje czas na poprawę

ortografii graczy i zwraca im uwagę mimo braku rangi, aktualni

moderatorzy powinni brać z niego przykład,bo nikt nie powiedział, że

grając nie można przy okazji się poduczyć skoro niektórzy sadzą takie

byki, że wypala oczy. Ale nie na tym co trzeba się skupiłam. Polecam serwer bo

jak na 200slotowe wojny frakcji nie ma takiego syfu jak przeważnie

jest, bardzo ciekawie rozbudowany jest spawn, pluginy są dobrze dobrane

(oprócz AntiCheata, który jest "awaryjny", ale już wyjaśniono mi, że NCP

być niestety nie może). Bardzo fajnie urozmaicono rozgrywkę o questy,

możliwość handlu między graczami i z npc-ami w okolicy spawnu. Szukałam

serwera do pogrania tak w wolnych chwilach i ten nadaje się bardzo

dobrze.

 

O kurcze, niespowiedzialem się takiej wypowiedzi
NCP został zmodyfikowany i ponownie wgrany na serwer, takze nie będzie problemów.
Co do chatu, to owszem jest specjalny plugin który filtruje ten cały syf. Jednak ortografi czy kultury w sposob automatyczny nie nauczymy graczy - jednak od tego są moderatorzy.
Dziękuje za tą wypowiedź, na prawdę miło się takie rzeczy czyta.
Pozdrawiam,
784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

na serwerze 200 slotowym macie pvp, gildie, mini game's itp? :O jeśli tak to tragiczny syf na serwerze musi panować

 

Jesli chodzi o minigames/sg itp to z tego mało osob korzysta. Nie o to chodzi ze jest syf, poprostu ktoś kto chce odpocząć idzie zagrać w mini gierkę. Głownie sewer oparty jest na systemie gildyjnym.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano






"Tak się zaczęło, gdy spotkano nieznanego człowieka troje przyjaciół musiało się zgodzić żeby kolejny doszedł".


Ogólnie, ta cała historia dla mnie mocno tęczowa jest. Jeśli wiecie o co mi chodzi.

Opublikowano

na serwerze 200 slotowym macie pvp, gildie, mini game's itp? :O jeśli tak to tragiczny syf na serwerze musi panować

 

To co powiesz o serwerach 10 slotowych, na których jest sv+gildie, SkyBlock, FB, RP, PaintBall, SG, MobArena i mnóstwo innych gówien.

Opublikowano

To co powiesz o serwerach 10 slotowych, na których jest sv+gildie, SkyBlock, FB, RP, PaintBall, SG, MobArena i mnóstwo innych gówien.

 

Ale ja nie porownuje serwera do tych gówien. Z resztą co będę Ci tłumaczył? Wejdz a zobaczysz. Powiem tylko tyle, ze serwer istnieje od prawie 2 lat ( z edycjami). Więc ten okres czasu mowi sam za siebie.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Kiedy będzie działał ts3, bo od południa nie moge sie polaczyc z kolegami.

 

Serwer dziala caly czas, jego IP: bloodmine.eu

Sprawdz czy dobrze wpisujesz.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Serwer dziala caly czas, jego IP: bloodmine.eu

Sprawdz czy dobrze wpisujesz.

 

Wpisywalem ip bloodmine.com, to przez to nie moglem sie polaczy;/

 

A Jaki jest adres forum serwerowego ?

Opublikowano

Wpisywalem ip bloodmine.com, to przez to nie moglem sie polaczy;/

 

A Jaki jest adres forum serwerowego ?

 

Nie możemy Ci tutaj podać, bo znowu nam temat zamkną...

 

Zapytaj sie na ts3 lub w grze.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...