Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[*THE BEST RPG*] [*NOWA EDYCJA*] [OFFICIAL] [1.6.2] BloodMine.eu [DEDYK] [SG] [EVENTS] [GILDIE] [200s] [mcMMO] [TS3] [PVP] [SKILLS] [QUESTY] [PRO-NPC]


GetFun

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmmm dziwne 1.5 mln wyswietlen temat ma 2 tyg co jest nie mozliwe bo gdyby podzielic 1.5 mln/14 dni co daje wynik okolo 150 tys gdzie cale mpcforum ma moze albo nawet i nie ma takiej liczby wyswietlen glownej strony .

 

Dziwne 1.5 mln wyswietlen przez 2 tyg ? to jest nie mozliwe , bo gdyby wziazc 1.5 mlm/14 dni co daje okolo 150k wyswietlen dziennie . Gdzie same mpcforum ma pewnie ledoa taka liczbe wyswietlonej glownej strony .

 

Co poradzę, że serwer cieszy się ogromną popularnościa ? Nie wiem dokladnie jak ipb oblicza te wszystkie wyswietlenia, mozliwe ze sa jakies bledy.
784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Co poradzę, że serwer cieszy się ogromną popularnościa ? Nie wiem dokladnie jak ipb oblicza te wszystkie wyswietlenia, mozliwe ze sa jakies bledy.

 

Ok dzięki za wyrozumialosc i poswieony czas,

 

kiedy wkoncu rekrutacja na moda?

Opublikowano

Ok dzięki za wyrozumialosc i poswieony czas,

 

kiedy wkoncu rekrutacja na moda?

 

Niedlugo planujemy zrobic rekrutacje jesienna.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Ok przerpaszam ale czy na forum jest rekrutacja na moda forum , mc i ts3 razem czy oddzielnie ?

Ok przerpaszam ale czy na forum jest rekrutacja na moda forum , mc i ts3 razem czy oddzielnie ?

Opublikowano

Ok przerpaszam ale czy na forum jest rekrutacja na moda forum , mc i ts3 razem czy oddzielnie ?

Oddzielnie, nie wiadomo kiedy będziemy potrzebować odpowiednich osób na stanowiska w których są braki.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Oddzielnie, nie wiadomo kiedy będziemy potrzebować odpowiednich osób na stanowiska w których są braki.

ale czy moge byc jednoczesnie moderatorem na mc, ts3 i forum ?

Opublikowano

Pomocy! Dziś chciałem 1 raz wejść na serwer (nigdy na niego nie wchodziłem) a nie moge się zarejstrować. Pisze "[Autoryzacja] : Na jednym internecie moze byc zalozone 3 konta (tak dodając poprawcie to MOŻE BYĆ ZAŁOŻONE 3 KONTA, jak już mogą być założone 3 konta). Jedna osoba moze posiadac 1 konto. Za multi konto jest ban permamenty". Chyba chodzi o to że już mam zarejstrowane 3 konta a nigdy tam nie grałem. Proszę o pomoc!

hbn5.png

Opublikowano

Pomocy! Dziś chciałem 1 raz wejść na serwer (nigdy na niego nie wchodziłem) a nie moge się zarejstrować. Pisze "[Autoryzacja] : Na jednym internecie moze byc zalozone 3 konta (tak dodając poprawcie to MOŻE BYĆ ZAŁOŻONE 3 KONTA, jak już mogą być założone 3 konta). Jedna osoba moze posiadac 1 konto. Za multi konto jest ban permamenty". Chyba chodzi o to że już mam zarejstrowane 3 konta a nigdy tam nie grałem. Proszę o pomoc!

 

Być może masz internet osiedlowy, lub ktos rejestrował się z Twojego komputera.

Napisz do mnie:

 

GG: 49191200

albo wejdz na ts3 ip: bloodmine.eu

 

lub pw tutaj

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Oddzielnie, nie wiadomo kiedy będziemy potrzebować odpowiednich osób na stanowiska w których są braki.

ale czy moge byc jednoczesnie moderatorem na mc, ts3 i forum ?

Opublikowano

Gram ju¿ od jakiego czasu, to i siê wypowiem. Co do lagów to
zdecydowanie takowych nie zauwa¿am, ¿adnych problemów technicznych ze
strony serwera nie dowiadczy³am. Nie podoba mi siê to co siê dzieje na
czacie, poniewa¿ mimo ¿e chyba jest jaka cenzura gracze znajduj¹ sposoby
i omijaj¹ j¹, by³oby fajnie jakby obecni na serwerze moderatorzy
zwracali na to uwagê. Ogólnie serwer jest OK, bardzo podoba mi siê
zachowanie by³ego KidModa, który graj¹c znajduje czas na poprawê
ortografii graczy i zwraca im uwagê mimo braku rangi, aktualni
moderatorzy powinni braæ z niego przyk³ad,bo nikt nie powiedzia³, ¿e
graj¹c nie mo¿na przy okazji siê poduczyæ skoro niektórzy sadz¹ takie
byki, ¿e wypala oczy. Ale nie na tym co trzeba siê skupi³am. Polecam
serwer bo jak na 200slotowe wojny frakcji nie ma takiego syfu jak
przewa¿nie jest, bardzo ciekawie rozbudowany jest spawn, pluginy s¹
dobrze dobrane (oprócz AntiCheata, który jest "awaryjny", ale ju¿
wyjaniono mi, ¿e NCP byæ niestety nie mo¿e). Bardzo fajnie urozmaicono
rozgrywkê o questy, mo¿liwoæ handlu miêdzy graczami i z npc-ami w
okolicy spawnu. Szuka³am serwera do pogrania tak w wolnych chwilach i
ten nadaje siê bardzo dobrze.

Opublikowano

Gram ju¿ od jakiego czasu, to i siê wypowiem. Co do lagów to

zdecydowanie takowych nie zauwa¿am, ¿adnych problemów technicznych ze

strony serwera nie dowiadczy³am. Nie podoba mi siê to co siê dzieje na

czacie, poniewa¿ mimo ¿e chyba jest jaka cenzura gracze znajduj¹ sposoby

i omijaj¹ j¹, by³oby fajnie jakby obecni na serwerze moderatorzy

zwracali na to uwagê. Ogólnie serwer jest OK, bardzo podoba mi siê

zachowanie by³ego KidModa, który graj¹c znajduje czas na poprawê

ortografii graczy i zwraca im uwagê mimo braku rangi, aktualni

moderatorzy powinni braæ z niego przyk³ad,bo nikt nie powiedzia³, ¿e

graj¹c nie mo¿na przy okazji siê poduczyæ skoro niektórzy sadz¹ takie

byki, ¿e wypala oczy. Ale nie na tym co trzeba siê skupi³am. Polecam

serwer bo jak na 200slotowe wojny frakcji nie ma takiego syfu jak

przewa¿nie jest, bardzo ciekawie rozbudowany jest spawn, pluginy s¹

dobrze dobrane (oprócz AntiCheata, który jest "awaryjny", ale ju¿

wyjaniono mi, ¿e NCP byæ niestety nie mo¿e). Bardzo fajnie urozmaicono

rozgrywkê o questy, mo¿liwoæ handlu miêdzy graczami i z npc-ami w

okolicy spawnu. Szuka³am serwera do pogrania tak w wolnych chwilach i

ten nadaje siê bardzo dobrze.

O kurcze, niespowiedzialem się takiej wypowiedzi

 

NCP został zmodyfikowany i ponownie wgrany na serwer, takze nie będzie problemów.

 

Co do chatu, to owszem jest specjalny plugin który filtruje ten cały syf. Jednak ortografi czy kultury w sposob automatyczny nie nauczymy graczy - jednak od tego są moderatorzy.

 

Dziękuje za tą wypowiedź, na prawdę miło się takie rzeczy czyta.

 

Pozdrawiam,

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Kiedy jakaś promocja w sklepie sms, bo pamietam ze kiedys byly

Pod koniec tego tygodnia lub w nastepnym planujemy cos takiego zrobic.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

olecam wam zrobić serwer FB, taki easy, bo takich praktycznie nie ma, a jak są to mają mało slotów/graczy, wy już się "rozkręciliście" więc polecam wam znaleść osoby na stanowiska i ruszać "z koksem" :P :) powodzenia wam ! :)

 1 ۞ 50 ۞ 100 ۞ 150 ۞ 200 ۞ 250 ۞ 300 ۞ 350 ۞ 400 ۞ 450 ۞ 500 ۞ 600 ۞ 700 ۞ ۞ ۞

Opublikowano

olecam wam zrobić serwer FB, taki easy, bo takich praktycznie nie ma, a jak są to mają mało slotów/graczy, wy już się "rozkręciliście" więc polecam wam znaleść osoby na stanowiska i ruszać "z koksem" :P :) powodzenia wam ! :)

 

Moglibyśmy wprowadzić co nawyzej elementy FB, ale to jest niepewne. Od prawie 2 lat prowadzimy serwery tego typu i wyrobilismy sobie na tym opinie, cięzko jest coś zmienić, jeśli się na tym zna.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Moglibyśmy wprowadzić co nawyzej elementy FB, ale to jest niepewne. Od prawie 2 lat prowadzimy serwery tego typu i wyrobilismy sobie na tym opinie, cięzko jest coś zmienić, jeśli się na tym zna.

 

Proszę odpowiedzieć na ostatnio zadane moje pytanie !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...