Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[*THE BEST RPG*] [*NOWA EDYCJA*] [OFFICIAL] [1.6.2] BloodMine.eu [DEDYK] [SG] [EVENTS] [GILDIE] [200s] [mcMMO] [TS3] [PVP] [SKILLS] [QUESTY] [PRO-NPC]


GetFun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Widocznie ktos nalozyl na Twoj nick na shoutboxie blokade, odbolowalem Cie, nastepnym razem ogarnij się.

juz nie bede spamil obiecam, a jak dostac range vip na ts3 ?

Opublikowano

Nie polecam ! Light.. powiedział mi kilka rzeczy ... Po 1 Za hajs robi kopiarki (Nieskończony dispenser) Był sobie taki Milu...Pl ciota po prostu takie dziecko... ale ok niech sobie bedzie kiedy podbiłem mu kilka razy baze w tym 1 gdzie miał kopiarkę... A on do mnie ze mam bana... ze toak nie można baz podbijać... i wiecie co ? ... Dostałem tego bana ,,Banded Rhera powód rozwalenie dla mila kopiarki. Zbanowany przez Light.." To niby są wojny gildi ? Pozdro. Admini lecą tylko na hajs... Nie polecam ! ~Rhera

Opublikowano

Nie polecam ! Light.. powiedział mi kilka rzeczy ... Po 1 Za hajs robi kopiarki (Nieskończony dispenser) Był sobie taki Milu...Pl ciota po prostu takie dziecko... ale ok niech sobie bedzie kiedy podbiłem mu kilka razy baze w tym 1 gdzie miał kopiarkę... A on do mnie ze mam bana... ze toak nie można baz podbijać... i wiecie co ? ... Dostałem tego bana ,,Banded Rhera powód rozwalenie dla mila kopiarki. Zbanowany przez Light.." To niby są wojny gildi ? Pozdro. Admini lecą tylko na hajs... Nie polecam ! ~Rhera

 

Z Twojej wiadomosci nic nie wynika, jeden chaos, brak składni itp. Jesli juz chcesz zaczynać dyskusje to napisz to pozadnie. Nie ma zadnych kopiarek, nie masz zadnych dowodow, aby o to serwer oskarzać.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Hmmm dziwne 1.5 mln wyswietlen temat ma 2 tyg co jest nie mozliwe bo gdyby podzielic 1.5 mln/14 dni co daje wynik okolo 150 tys gdzie cale mpcforum ma moze albo nawet i nie ma takiej liczby wyswietlen glownej strony .



Dziwne 1.5 mln wyswietlen przez 2 tyg ? to jest nie mozliwe , bo gdyby wziazc 1.5 mlm/14 dni co daje okolo 150k wyswietlen dziennie . Gdzie same mpcforum ma pewnie ledoa taka liczbe wyswietlonej glownej strony .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...