Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick ; DarkAbyss69

Region : EUNE

Level:30

Dywizja: SILVER V (do końca tyg silv III lub I)

Dodatkowe informacje: Szukam: ogarniętych graczy na poziomie silver/brąz do grania normali/drużyny rankingowej (mainuje mid/top/adc)

Kontakt: GG; 31167747, PW na forum, Dodaj mnie do znajomych w grze.

http://www.lolking.net/summoner/eune/37463699#ranked-stats

Na rankedach się staram, na normalach gram for fun.

Opublikowano

Nick : PuDi24pl

Region : EUNE

Level : 30

Dywizja : Silver III

Dodatkowe informacje : szukam kogoś +/- Silver III . Planuje wyjść do golda i jak wiadomo we dwóch zawsze lepiej, Moj main to ADC (Jinx) ale moge grać wszędzie. Nie flejmie na innych po prostu gram swoje ale tez lubie sie pośmiać ;)

Wymagania :

- 17+

- ts

- jakiś ogar gry

- najlepiej żeby ta osoba grała jungle/top ew. Suppa (czyms tankowatym) ale nie koniecznie

 

wszystkich chętnych zapraszam do zapraszania mnie na lolu 

64l7.png

Opublikowano

Nick ; MrMjuKi

Region : EUNE

Level:30

Dywizja: SILVER III

Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do gry na duo lub jakiegoś teamu. Gram na wszystkich pozychach oprócz jungle.

Opublikowano

Nick: h4z, Cz3rwu
Region: EUNe
Level:  30
Dywizja: (Opcjonalnie) silver + 
Kontakt: lol: h4z, Cz3rWu
Dodatkowe informacje: Poszukujemy 3 osób, toplane, support, jungle, więcej informacji na lolu, dodawajcie, nie piszcie tutaj, nie czytam :3 

Opublikowano

Szukam teamu 5v5, gram mid/czasami adc. Dywizja Diamond 1.

Oczekuje od teamu ogarniecia oraz czestych gier, przedewszystkim team minimum plat+/diamond.

Pisac tutaj.

Region ; eune

Pasjonat
Opublikowano

Nick:Maourycy
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Srebro 4 (spadłem z 3)
Kontakt: Narazie tutaj PW , Ts3 
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś OGARNIĘTEGO do Duo rakend, +15lat a także jakiegoś teamu 5vs5. Mainuje głównie top/mid ew. jungle jak już muszę. 

Opublikowano

Nick: AP Diablo, stworzone do kontaktu

Region: EUNE

Level: 3

Kontakt: Specjalnie zrobiłem to konto do kontaktu, jak nie to PW.

Dodatkowe informacje: Jestem w stanie pomóc każdemu kto znajduje się w brązie, silverze, goldzie a uważa, że powinien być wyżej.

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

Nick: Wiosen7


Region: EUNE


Level: 30


Dywizja: S4


Kontakt: Gra


Dodatkowe informacje: Szukam ogarów do duo,preferuję kazdą linie oprócz mida  ;)


Opublikowano

Nick: FoxOnSky
Region: EU Nordic/East
Level: 30
Dywizja: Silver IV
Kontakt: Jak na razie w grze.
Dodatkowe informacje: Dodaje to żeby sobie było, więc jak ktoś chce zagrać to niech sobie mnie zaprosi, bo i tak nie mam nic innego do roboty.

Opublikowano

Nick: Goshuka
Region: Eune 
Level: 30
Dywizja: 2/0 prov
Kontakt: Gra
Dodatkowe informacje: Main supp. Szukam ludzi z min. golda. Main euw.

 

Nick: FxN Ho0li

Region: Euw
Level: 30
Dywizja: g2 ( po 5/5)
Kontakt: Gra
Dodatkowe informacje: Main supp. Na wescie szukam kogoś minimum gold II/III

Nie wiesz jaki skład zrobić w FUT? Zapraszam na PW.




Opublikowano

Nick : BobslejCK

Region : EUNE

Level : 30 

Dywizja : Brąz III 69 LP

Kontakt : Dogadamy się w lol'u lub na pw na mpc.

Dodatkowe informacje : Chcę wyjść do silvera v , sam nie daję rady bo się słabe teamy  trafiają ..gram na każdej pozycji :P

bf6dc4a8a85b47feb231a6156e5a37f5.0.gif
Opublikowano

Nick: xDioXeR
Region: EU West
Level: 30
Dywizja: Braz 1
Kontakt:  Skype(fasola869), W grze lub tutaj(forum)
Dodatkowe informacje:  Mam 15 lat gram w lola od roku, bylem w silver II w sezonie 3 lecz z pierwszych 10 meczy dalo mnie to braz IV a wiecie jak trudno wyjsc z bronza w soloQ jak gracze nie umia teamfightowac w lategame. Szukam ogarnietego gracza 15+ lat, 500+ winow : Braz II+  bylo by najlepiej.  oczywiscie jakis komunikator glosowy musi byc. Btw mainuje jungle lecz ogarniam tez adc oraz mida

Pozdrawiam serdeczne JP

Opublikowano

Nick : monstermag

Region : EUNE

Level : 30 

Dywizja : Srebro III

Kontakt : Dogadamy się w lol'u lub na pw na mpc.

Dodatkowe informacje : szukam kogos na teraz na duo na wyjście z silvera ;]

Opublikowano

Nick: Riazek
Region: EU n/e
Level: 30
Dywizja: GOLD V
Kontakt: PM
Dodatkowe informacje: Szukam drużyny rankingowej z graczami conajmniej ze srebra. Gram jako adc, mogę pochwalić się wysokim win ratio sivir - ponad 85%, a było nawet 90 (ok 25-30 gier) 3-4 dni temu miałem serię ponad 20 wygranych rankedów pod rząd i w ciągu 2 dni z silver IV wyszedłem na golda. Mam 17 lat. Wymagam żeby wszyscy mieli mikrofon i jakieś ogarnięcie o grze.

Opublikowano

Nick:KarouPL
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: 4.seson-bronze II, 3.seson-silver IV
Kontakt:LoL-KarouPL Skype:werasam54
Dodatkowe informacje: Jestem dziewczyną. Gram jedynie nocami (internet). Poszukuje kogoś do duo ranked, żeby wyjść z bronzu i grać dalej razem. Osoba musi byc ogarnięta, nie żaden troll, czy ktoś kto zatruwa grę. Znajomość ortografii i języka ang i polskiego mile widziana.  :) Gram często na topie i jungli. Poszukuje też teamu. :)

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

Nick: Shinyranger

Region :EUNE

Lv;30

Dywizja: Braz I

Kontakt: PM lub w grze

Dodatkowe informacje: dziewczyna lat 30:) gram suportami ,czasem mid i adc,jestem osoba kulturalna i opanowana, gram dla fun`u, jeśli ktoś jest chętny do duo,zapraszam:)

 

Opublikowano

Nick: DesTroPowea
region:eune
LV:30
Dywizja: Diament 2
Kontakt: Wiadomość tutaj albo w grze..
Dodatkowe informacje: Chłopak 16 lat, szukam ogarnietych ludzi do teamu jak i grania normali/rankedow dla funu, mile widziany ogarniety angielski(niektózi w teamie nie sa polakami) jesli ktos jest chetny niech pisze smiało, pis.
 

Opublikowano

Nick: Equalizerq
Region: EUNE
Level:  30
Dywizja: (Opcjonalnie): Silver1
Kontakt: skype: cukier58
Dodatkowe informacje: Poszukujemy junglera do teamu 5v5, ma nie płakać, ma mieć chęci do gry aby osiągnąć coś więcej, najlepiej żeby ogarniał takie postacie jak: vi, elise, pantheon, khazix. Obowiązkowe mikro.

Equalizerq_eune_51_5_logo.png


 


Shady

Opublikowano

Nick: Wiosen7


Region: EUNE


Level: 30


Dywizja: S4


Kontakt: Gra


Dodatkowe informacje: Szukam ogarów do duo,preferuję kazdą linie oprócz mida   ;)


Opublikowano

Nick:Dzidaaa
Region:Rosja
Level: 30
Dywizja: Gold III
Kontakt: Skype:dzida001, PW i na lolu 
Dodatkowe informacje: Szukam osoby, która ogarnia i nie boi się grać supportem jeśli musi. Mogę grać wszędzie

3ed5a93fae446593e8619cd454d0338a.jpg

Opublikowano

Nick:Rainbow Snake

Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: Nie zaczęto,ale w sezonie 1 i 2 to tak po 1600 elo
Kontakt: Skype: wicher.1 , PW i na lolu 
Dodatkowe informacje: Szukam osób do grania które ogarniają temat ,pograć z pozytywnym pier***nięciem ,wymagane mikro/skype. Zielone towarzystwo mile widziane :) !

PISAĆ SOBOTA 28 LUTY CAŁA NOC !!! PISAĆ SOBOTA 28 LUTY CAŁA NOC !!! PISAĆ SOBOTA 28 LUTY CAŁA NOC !!! PISAĆ SOBOTA 28 LUTY CAŁA NOC !!! PISAĆ SOBOTA 28 LUTY CAŁA NOC !!!

Opublikowano

Nick: monstermag


Region: EUNE


Level: 30


Dywizja: S3


Kontakt: Gra


Dodatkowe informacje: Szukam kogos NA TERAZ na duo pisac w grze monstermag !  ;)


Opublikowano

Nick : Uwaga Dzida
Serwer : EUNE
Level : 30
Dywizja: Silver V
Kontakt : W grze

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...