Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.


 


Na imię mam Damian i piszę ten temat bo szukam do teamu ADC oraz Junglera. Nie jesteśmy jakoś wysoko w dywizjach aczkolwiek cały czas się uczymy. Niektórzy w naszym teamie grają od 2 sezonu. Mamy ambitne plany, jako team. Jesteśmy nastawieni na branie udziału w turniejach online jak również miejscowych na terenie województwa Lubelskiego. Warunkiem dołączenia do nas jest:


1) Wiek 16+


2) Miejsce zamieszkania - woj. lubelskie


3) Doświadczenie w grze.


 


Czekamy na odpowiedzi które wysyłajcie na adres e-m@1361622928-U485574.pngAil podany poniżej:


 


usialalala2lewerece@o2.pl


 


Pozdrawiam.


 

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: The Làst Hour, i mój kolega The Finàl Hour
Region: EUW
Level:  30
Dywizja: (Opcjonalnie) Silver 2 ( prawie silver 1 ) i Silver 5 ( prawie silver 4 )
Kont akt:  Skype :adrexx123 i morlok200
Dodatkowe informacje:  Oboje mamy 13 Lat :)

 

Szukamy ranked teamu, ja moge grać mid/adc a on jungle/mid. :]

Play to have fun, not to win.

Opublikowano

Witam.

Nick:AveRock
Region:EUNE
Lvl:30

Dywizja:Gold IV

 

Piszę bo szukam adc do duo ,wiek 17+,Mikro i TS.
Nie pisać tu na forum bo i tak już nie wejdę w najbliższym czasie , spamować zapro w grze.

Opublikowano

Nick:JuriBoyka
Region:EU NE
Level: 30
Dywizja: Bronze V (Po wygranych 8/10 wrzuciło mnie do niego) w s3 SILVER III
Kontakt: LoL
Dodatkowe informacje: Szukam 3 osób do założenia teamu . dywizja nie ważna liczy się zabawa i zgranie . musisz posiadać ts3 lub Skype to jest najważniejsze . Jeśli jesteś zainteresowany dojściem do takiego teamu lub do zagrania duo ze mna napisz do mnie w grze . proszę się nie sugerować tą dywizja stać mnie na wiele więcej sam się przekonaj czekam . na prawdę możne być fajnie . te afki trolle na solo q . chyba lepiej stworzyć coś fajnegoo? :)

Opublikowano

Nick:ThisIsMua
Region:EU NE
Level: 30
Dywizja: Zajebany Brąz z gówna IV (Wygralem 5/5 i mnie do niego dało jakiś żart chyba...)
Kontakt: skejp olek_woznica gg 43976356 lol
Dodatkowe informacje: poszukuje kogos kto mi pomoze wyjsc z brązu ;d

ThisIsMua_eune_101_3_logo.png

Opublikowano

Nick:Fisix
Region:EU NE
Level: 30
Dywizja:D3
Kontakt: LoL
Dodatkowe informacje: Szukam teamu do rankedów 5 na 5. Moją ulubiona pozycją jest support. Nie mam problemu z komunikacją z drużyną jak i ludźmi.

Szukam teamu z którym mogę coś osiągnąć w grze jak i dobrze się bawić.Czekam na poważne propozycje.

brolaf.png
Opublikowano

Szukam teamu GOLD 1 + !

 

 

Nick: Gengyo Ajibana

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: S4 - Gold 1 S3 - Plat 1

Kontakt: W grze, skype, TS3

Dodatkowe informacje: Najlepiej idzie mi na midzie, lecz nadam się również na kolejno: adc, top, support, jungle. :)

Opublikowano

Nick:VERGILpl6


Region: EU WEST


Level: 30


Dywizja: s3 silver s4 silver


Kontakt: gg: 25536331 skype: VERGILpl i w lolu


Dodatkowe informacje:Moja ulubiona pozycja jungle, szukam ogarniętych graczy gold lub wyżej.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick: killbas
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) Brąz III
Kontakt: Skype : polak1126
Dodatkowe informacje: Chętnie sobie popykam czy to rankeda czy normala :)

Opublikowano

nick:LoPsK1N
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: (Opcjonalnie) plat 5
Kontakt: w grze
Dodatkowe informacje: szukam kogoś do duo najlepiej support,ja gram adc. Minimum gold 3

Opublikowano

Nick:Anquish
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver III
Kontakt: w grze
Dodatkowe informacje:Szukamy 2 osob do teamu 5v5.Skype jak najbardziej.Pelne zaangazowanie do gry,humor,wstawianie sie na umowione godziny.Reszte dogadamy sie na skype lub w grze.Pozdrawiamy

Pasjonat
Opublikowano

Nick: Wugser
Region: EUWest
Level: 30
Dywizja:  w s3 silver 4, gram od s1 ( na tym koncie od s2) Obecnie nie gram rankedów, ponieważ za kilka miesięcy nie bedzie mnie przez jakis czas, a jak wiadomo jak sie nie gra elo spada.
Kontakt: Najlepiej w grze albo skype gordek4
Dodatkowe informacje: Mainuje mida, szukam kogoś do grania normali, ewentualnie moge dojsc do jakiegos ranked team.

jak mid był by zajęty mogę grac adc/support

Wiek:Ja mam 18, ale jak ktoś chce rozmawiać, to niech przynajmniej ma mutację.

jinx_by_solar11pro-d7nghy7.png


 


Chetnie pogram 4fun w jakims bronze/dolny silver. Kto chce free elo pisac ;D

Opublikowano
Poszukuje support'a do teamówek na dziś lub na dłużej :) 

 

Wymagania:

-Gold+

-Sprawne mikro,słuchawki

- wiek 15+

- Posiadany TS 

-Serwer EUNE

 

 

Chętnych proszę o napisane IGN:Kaaka

Opublikowano

Nick: MowMiDj
Region: EUNE
Level: max
Dywizja: gold 2
Kontakt: MowMiDj nick w grze lub tutaj na forum.
Dodatkowe informacje: Szukam supporta na rankedy koniecznie zloto 3 lub wyzej.

Opublikowano

NickBlastySmurf
RegionEUNE
Level: 30
Dywizja: W s3 - d5 a w s4 - g1
Kontakt: W grze / pw na forum ;>
Dodatkowe informacje: Szukam osob do grania normali / rankedow teamowych 5 vs 5 , najlepiej silver + , gram najczesciej na midzie ;p

Opublikowano

Nick: Goshuka
Region: Eune
Level: 28 (30 na dniach). Oczywiście to nie jest main
Dywizja: (Opcjonalnie)
Kontakt: Gra
Dodatkowe informacje: Najczęściej gram supportami. Mam kilka picków na każdą linie. Szukam osób do normali lub ekipy, która szuka supporta. G2 main

Nie wiesz jaki skład zrobić w FUT? Zapraszam na PW.




Opublikowano

Nick: CampeR Wtf
Region: EUNE
Level: 10
Dywizja: Obojętnie
Kontakt: Pw w lolu

Skype: camper.pro2
Dodatkowe informacje: Szukam osób do wspólnej gry, bo samemu wbijać 30lvl to trochę nudno :D

e78af1e09121015a74fd8f502d1985b2.jpg

Nie rozumiem, mogłem urodzić się w Śródziemiu, Rivii, Skyrim. Mogłem dostać list z hogwartu, a jestem sobie w jakiejś tam Polsce, w której nawet nie mogę nikogo porządnie pieprznąć fireballem.

Opublikowano
Nick: Zieloe

Region: Nordic

Level: 30

Dywizja: (Opcjonalnie) Platyna V/ IV

Kontakt: W grze: Zieloe, -  ts3, skype

Dodatkowe informacje: Szukam osoby do duo, bądź teamu. Mam 16 lat.

Opublikowano

Nick Ká Bum
Region: Eune
Level: 30
Dywizja: Plat V
Kontakt: Gra / Mpc
Dodatkowe informacje:  Szukam kogos do duo 

Opublikowano

Nick:  "6MACABRA9"
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: GOLD V
Kontakt: Gra / Mpc
Dodatkowe informacje:  Szukam z kumplem teamu 5vs5 z przyszłością i rozwojem. Aktualnie jesteśmy gold V, ale szybko wspinamy się wyżej. Moją MAIN pozycją jest JUNGLA, natomiast kumpel preferuje TOP LANE. Jesteśmy zgranymi osobami. W League of Legends zaczęliśmy grać od S2. 

graphic.png

Potrzebujesz pomocy ?

Napisz, spróbuję ci pomóc !


Opublikowano
Nick: Lowczyni1990

Region: Eu East 

Level: 30

Dywizja: Silver

Kontakt: LOL

Szukam: 

Midlane ( najlepiej z cc..)

Jungler (ogarnięty, musi wiedzieć kiedy jest dobry czas na gank, jak wejść, timery na smoki, buffy, baron itp)

Topera (najlepiej tanky, umiejący ocenić sytuacje kiedy powinien zejść z linii i pomóc w miarę możliwości innym)

Wiek : 18+

Obecność codziennie wieczorami, wiadomo w nie każdy weekend można grać

Komunikatywność, kultura osobista

Liga : minimum silver

Sprawny mikrofon oraz ts3

Chęci do grania na poważnie, bez trolowania:) 

League of Legends - ******** :)


Smite - PoziomkA90


Metiny -  PoziomkA, Krejzolka


Krejzi, CrazyCarrie :)


Zapomniana  ;3

Opublikowano

Nick: Crenshav

Region: EUW

Poziom: 6

 Wiek:19

  main: ADC

 

Szukam osób które zaczely grac na EUW, albo maja zamiar zaczac grac. :)

Chce sie zgrywac od teraz zeby zajsc wysoko solo jak i druzynowo w lidze.

Mam dosc grania na EUNE

 

 

 

jayce_1750305622.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...