Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Switchbot/BonusSwitcher by Unpublished | Działa na Najnowszej Bince | PO POLSKU


BeHolder‏

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 705
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wszystko ladnie smiga procz predkosci zmieniana bonow :(. Gdy zmieniam z 500(domyslnie) na 100 naprzyklad to nie widac zadnej roznicy w szybkosci jak to naprawic?

Robie tak:

Ustawiam z 500 na 100 daje "zapisz"

Ustawiam bony i startuje i nadal ta sama predkosc.

Prosze o pomoc :v

Serwer OldCavalos

Opublikowano

Maszynka zmienia prędkość zmiany bonów ale nie prędkość kupowania zmianek. Także nie zauważysz różnicy chyba że załatwiasz sobie program do kupowania zmianek ale takiego czegoś raczej nie ma.

Opublikowano

Witam, mam następujący problem.

Switchbot normalnie się uruchamia etc. ale w grze gdy klikam "Rozpocznij bonowanie" on nie reaguję, nie dzieje się nic.

 

Serwer: PandoraMT2

Opublikowano

Witam, mam następujący problem.

Switchbot normalnie się uruchamia etc. ale w grze gdy klikam "Rozpocznij bonowanie" on nie reaguję, nie dzieje się nic.

 

Serwer: PandoraMT2

Musisz ustawić w opcjach kupowanie zmianek

Opublikowano

jak bot wbije mi te bony co ja chce to mixowanie sie zatrzymuje ? czy sam musze zastopowac?

sam zatrzymuje :D na tym polega bot

Opublikowano

Ej ale na Pandoramt2 kupuje zmianki ale wolno i zmienia tylko 1 slot :/

 

Jak ustawisz 5 itemow do mixowania , to w następnych będzie zmieniać (pojedynczo) dopiero gdy w poprzednim wejdą odpowiednie bony wybrane przez ciebie.

Opublikowano

Dzięki, bardzo mi się przydał. Szybki i wygodny­

 

 

a jak ustawie w broni sr50 to szuka wiekszych? czy tylko te 50sr?

W takim wypadku szuka od 50 w górę.

UGBPHQ1B.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mam problem w tarczy ustawiam odporność  na omdlenia i calkiem omija ten bon wbija ale bez nno jak to rozwiazać prosze o pomoc

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...