Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

||= !GuildCraft! =|| [1.6.2] [400 SLOTÓW] [AUTORSKIE GILDIE] [MINIGAMES] [NOWY CRAFTING] [YOUTUBERZY] [EPICKI GENERATOR MAPY] - Nowy poziom rozgrywki!


.Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie, nie. Pracujemy nad nową edycją na osobnym serwerze. ;)

Zmieniony będzie też klimat serwera, idziemy bardziej w klimat RPG, spawn w epickich górach. ;-)

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Cygan'ter jesli chcialbys wiedziec nie posiadam juz jaila lecz survival i posiada on autorskie GILDIE Nie tak jak ten serwer :) nie zamierzam jzu sie tutaj udzielac

Opublikowano

@Up

Autor tematu ma bana ;D Więc nic nie bd tzn info

 

@Down

Masz takie coś jak " Edytuj " więc klikaj to ;c

A to zgłaszam ;D

oDYVDfv.gif
Opublikowano

Heh, okej nie zauwazylam. :D

mam nadzieje, ze pomimo tego bana tutaj bedzie ten event, bo nudy

animeeye.png


__________________________________________________________________________


Opublikowano

Kiedyś ten serwer byl naprawde dobry teraz nie ma sensu grac .. ;)

wiecej nie dziala, niz dziala, ciagle jakies problemy.

 

dobrze Wam radze zrobcie cos z tym serwerem, bo predzej czy pozniej padnie, bo nikt nie bedzie gral. :D

animeeye.png


__________________________________________________________________________


Opublikowano

@Easy

 

Autor tematu nie ma bana wiec co ty piszesz ? ;d

Autor tematu miał bana kiedy napisałem posta jak nie wiesz to głupio nie pierdol że już tak napisze...

Po za tym ty też bd miał bana ;) Bo wysyłam na cb raporty za spam ;)

oDYVDfv.gif
Opublikowano

Nie serwer nie upadl tylko nasz "sponsor" zniszczyl nam serwer kiedy bylo na nim 90 osob i dal /kickall nowe ip <jegoip> 10 slotowego serwera ^^

 

lecz na cale szczescie 80% graczy zostalo z nami, dziekujemy

 

200 post ;)

 

Czyli okolo 70 osob

 

 

Bajka, ty jesteś sponsorem serwera. Przyznaj się ;)

GO - HARD SERWER HARDCORE! 350 SLOTÓW, TS3, YOUTUBERZY, RANKING, STATYSTYKI!


START 29 LISTOPAD 19:00 (PIĄTEK)


DOPRACOWANY BARDZIEJ NIŻ MCHC I GODNY PRZECIWNIK SKKF!


--:>>GO - HARD<<:--

Opublikowano

Ok, już pisałem swoją opinie ale widzę ze przybyło tu uwag więc to streszczę.

1.Administracja przeklina na chacie

2.Nie ogarniają chatu

3.Zabijają graczy na eq z gm czy dla zabawy na vanishu

4.Serwer ma ping wysoki jak Babel

5.Budowle z innych serwerów czy z planet mc

6.Poziom wiekowy graczy na tym serwerze to 11 lat

=============================================

Parę dni po starcie serwera dostałem bana za upominanie administracji (przeklinali na chacie) powód bana to "reklama serwera" Dziwne nic nie reklamowałem no może vizira ale to dla beki :)

Wszystkie pozytywne opinie w tym temacie z tego co czytałem na pw to coś za coś czyli powiesz w tym temacie ze fajny serwer dostajesz diamenty :)

49yxrs.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...