Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

||= !GuildCraft! =|| [1.6.2] [400 SLOTÓW] [AUTORSKIE GILDIE] [MINIGAMES] [NOWY CRAFTING] [YOUTUBERZY] [EPICKI GENERATOR MAPY] - Nowy poziom rozgrywki!


.Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gtQc.gif

ptQc.png

===> ADRES IP : GuildCraft.gomc.pl

Witaj drogi Graczu!

Pamiętasz jeszcze legendarny serwer Survival - GuildCraft?

Powracamy na scenę polskich serwerów Minecraft!

Czekają na Ciebie wyzwania, walki, niezapomniane przygody,

niezliczone godziny świetnej zabawy!

Jesteś gotowy na przygodę i powrót w zupełnie odmienionej

formie serwera GuildCraft?!

ptQc.png

wtQc.gif

===> ADRES IP : GuildCraft.gomc.pl

===> ILOŚĆ SLOTÓW : 200.

===> ROZGRYWKA : Survival/Wojny Gildii.

===> ADMINISTRACJA : Muras331, AvaterysPL.

===> PLUGINY : Idealnie skonfigurowane, dobrane.

BtQc.gif

ptQc.png

AUTORSKI PLUGIN NA GILDIE!

ptQc.png

Na naszym serwerze system gildii wygląda inaczej, niż wszędzie!

Aby założyć gildie musimy posiadać wymagane itemy, po jej stworzeniu

tworzy nam się cuboid 50x50 do którego dostęp masz tylko Ty i przyjaciele

z Twojej gildii! Środek oznaczony jest bedrockiem.

ptQc.png

NOWY SYSTEM RANKINGU!

ptQc.png

Zamiast zwykłego rankingu pod względem zabić znajdziesz zaawansowany

system punków znany choćby z serwera skkf'a!

Zaczynasz od 1000 punktów i pniesz się w górę w karierze wojownika!

Poziom Twojego przeciwnika możesz sprawdzić również klikając mieczem na niego!

ptQc.png

ROZBUDOWANE NOWE DROPY!

ptQc.png

Dzięki autorskiemu skryptowi dropy na naszym serwerze są

dopracowane, oraz ciekawe i urozmaicone!

Surowce dropią z kamienia z odpowiednią szansą, przy kilofie z

Fortuną masz większe szanse na wydobycie wymarzonych diamentów,

a rangi Premium mają podwojone dropy!

ptQc.png

NOWE CRAFTINGI!

ptQc.png

Tylko u nas możesz spotkasz tak niesamowite nowe craftingi...

Możesz craftować nawet zbroje dla własnego rumaka,

coś, czego normalnie nie da się stworzyć!
To możliwe? U nas tak!

GtQc.gif

ptQc.png

QtQc.gif

ptQc.png

RtQc.gif

ptQc.png

TtQc.gif

ptQc.png

StQc.gif

ptQc.png

Copyright © by .Risen. Wszystkie prawa zastrzeżone!



.

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Buziolek: Każdy ma swój gust. Jeżeli podoba Ci się MyHard, czy też MCHC graj tam nie bronię Ci, jest wiele ludzi, którzy wolą pograć u mnie, bo np. nie cofa im klocków jak na MCHC ._.

Opublikowano

Ciekawie się zapowiadało ale jednak dno, wmawiasz nam ze lagow nie ma :) Ale sa takie lagi, że myślałem ze juz gram a tu po 15 min gry znow jestem na spawnie xDD Mało informacji co i jak.

Opublikowano

Nie mam żadnych błędów gram na kilku serverach po 200+ osób z rana i nie mam małego nawet laga :)

Opublikowano

Taak ! Serwery Avaterysa zawsze były najlepsze ! Wkońcu powrócił ! Zagram ! :)

No to mnie zaskoczyłeś, wszyscy mnie hejtują a tu taka niespodzianka! ;x

Wielkie dzięki za opinię.

Za nami już 3 dni serwera, wszystko powoli się rozwija.

Opublikowano

No to mnie zaskoczyłeś, wszyscy mnie hejtują a tu taka niespodzianka! ;x

Wielkie dzięki za opinię.

Za nami już 3 dni serwera, wszystko powoli się rozwija.

 

Skoro macie 200 slotów po co 400 w tytule? to też chwyt marketingowy? :P Jeśli serwer przetrwa do 1 września, to może zacznę grać ;)

Opublikowano

Skoro macie 200 slotów po co 400 w tytule? to też chwyt marketingowy? :P Jeśli serwer przetrwa do 1 września, to może zacznę grać ;)

Możemy sobie ustawiać slotów ile chcemy, mamy dedyka.. ;)

Opublikowano

Możemy sobie ustawiać slotów ile chcemy, mamy dedyka.. ;)

 

Dobrze rozumiem, ale wytłumacz mi jeszcze co to są za youtuberzy o których napisałeś w tytule, również ciekawi mnie czym się róźni ten generator map od zwykłego :)

Opublikowano

Ten serwer to szajs, administracja to banda dzieciaków przeklinają na czacie administracja zabijają na eq z gma.Ping na tym serwerze to legenda nigdy nie miałem tag wysokiego...Serwera nie polecam i odradzam tracenia czasu no chyba ze na niszczenie bo mają masakryczne zabezpieczenia.Pozdrawiam <3

49yxrs.png

Opublikowano

@UP : Podaj przykład kto tak przeklina, bo ja na pewno nie. ;)

Ping jest w normie, ja mam aktualnie 90 pingu, co jest normą w Minecraft. To, że Ty mieszkasz gdzieś u muzułmanów i masz taki ping nie moja wina.

Opublikowano

Człowieku już tworzone były tematu na mpc z reklamą tego serwera, nieraz się skarżono ze ping rozwala mózg.Kto przeklina i bije na eq z gm a ? a pan AvaterysPL nawet czatu nie potraficie ogarnąć mówicie ze macie autorskie pluginy które naprawdę są przerobione :)

49yxrs.png

Opublikowano

Człowieku już tworzone były tematu na mpc z reklamą tego serwera, nieraz się skarżono ze ping rozwala mózg.Kto przeklina i bije na eq z gm a ? a pan AvaterysPL nawet czatu nie potraficie ogarnąć mówicie ze macie autorskie pluginy które naprawdę są przerobione :)

Rzadko bywam na serwerze, zarządzam nim bardziej od strony technicznej. Co do pingu u mnie ping jest jak najbardziej w normie. ;)

Co do pluginów jest kilka autorskich, prześlę nawet screeny części kodu.

Opublikowano

@UP : Podaj przykład kto tak przeklina, bo ja na pewno nie. ;)

Ping jest w normie, ja mam aktualnie 90 pingu, co jest normą w Minecraft. To, że Ty mieszkasz gdzieś u muzułmanów i masz taki ping nie moja wina.

 

Co do pingu to akurat prawda :F Sam mam masakrycznie wysoki.

Opublikowano

Z pingiem raczej nic nie będziemy mogli zrobić. U niektórych jest on w normie, u niektórych wysoki, wiele zależy od internetu i położenia geograficznego.

Jeżeli serwer się mocno rozwinie nie ma problemu z inwestycją w lepszą maszynę.

Opublikowano

Już nie mówię o pingu nie wszedłem na serwer zmyśla zgnojenia go z błotem ale koledzy administratorzy biorą sobie protki 4 i zabijają graczy to nie dopuszczalne + przeklinają na chacie jeżeli chcesz mieć graczy radze ci przemówić im do rozsądku

49yxrs.png

Opublikowano

@UP : Ja jestem AvaterysPL, żadnych banów nie dawałem, pisałem tylko na chacie, że jeśli Ci się nie podoba, to wyjdź, nikogo nie banowałem.

Ty możliwe, że dostałeś bana, ale na pewno nie za niby reklamę. Od tak nie banujemy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...