Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Pliki serwerowe by RedziQ - Survival+Frakcje 1.8-1.10


macio443

Oddaj głos~~  

291 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podobają ci się pliki?

    • Tak, są epickie.
      150
    • Paczka jak paczka...
      88
    • Słabe :/
      22
    • Badziew, nie ma gorszych.
      31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Paczka słaba same najbardziej popularne i podstawowe pluginy na Survival + frakcje

 

Hmm... Pluginy można sobie spokojnie dodać. Pomyślę nad poszerzoną wersją paczki. Te pluginy są najlepsze i najbardziej funkcjonalne dla małych serwerów.

#teams4bal

Opublikowano

Paczka świetna, idealna pod małe serwery. Lecz każdy większy serwer będzie używał swoich autorskich pluginow ;) według mnie factions to super plugin. Gdy widzę go na serwerze zawsze przypominają mi się czasy bety, Ahhhh...

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ma ktoś na wersje większe niż 1.7.5?

 

Pluginy możesz mieć te z 1.7.5, problem będziesz miał bardziej z craftbukkit'em albo spigotem.

Podsyłam link do mojego bukkit'a:

 

Pomogłem?

Daj lajka :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Cześć, 

zauważyłem, że jesteś online...

Otóż chodzi mi o to, że przed rangą jest napisane 'Faction_name' czy coś tam. Zaśmieca to troszkę czat. Jak to usunąć?

Z góry dziękuję.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć, 

zauważyłem, że jesteś online...

Otóż chodzi mi o to, że przed rangą jest napisane 'Faction_name' czy coś tam. Zaśmieca to troszkę czat. Jak to usunąć?

Z góry dziękuję.

 

Wywaliłeś plugin Factions?

 

Mozesz to usunąć w plugins->essentials->config.yml->jakaś linijka z czatem

#teams4bal

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wywaliłeś plugin Factions?

 

Mozesz to usunąć w plugins->essentials->config.yml->jakaś linijka z czatem

No właśnie nie wywalałem....Nie wgrał mi się...

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Da sie usunąc wiadomosc jak sie wbija na serwa? "Pliki serwerowe by RedziQ czy cos tam?"

,,Hαtєяѕ gσηηα' нαtє ♯ƑυcкƬнєHαtєяѕ."


♯Rєѕρєct fσя tнє ρєσρƖє tнαt αяєη't нαtєяѕ

 

Opublikowano

Witajcie, jestem dość odschoolowym graczem minecrafta. I chciałbym wrócić do tej gry, a mianowicie najlepiej na serwer z pluginem "Factions" nie interesują mnie "Gildie". Najlepiej, jakby na tym serwerze był też mały drop +20/30 graczy i admini zainteresowani serwerem. Czekam na IP.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

MEGA AKTUALIZACJA!


 


PLIKI DZIAŁAJĄ NA WERSJACH 1.7.2 i wyżej (aż do najnowszej wersji 1.8).


4xn2KPA.png


 


WKOŃCU PLIKI SĄ NA WERSJĘ 1.7.2/1.7.10!


WKOŃCU...


 


Nowości: Nowy silnik Spigot.


Aktualizacja pluginów.


Poprawa optymalizacji.


Zmiany wizualne.


Dodano Skripta wraz z kilkoma skryptami (opis w prezentacji).


Poprawa permisji.


Usunięto błąd ze zmieniającymi się znaczkami przed nickiem.


 


Nie chcesz używać pluginu Factions? Zastosuj się do tego mini-poradnika:


1. Wejdź w główny katalog z plikami.


2. Usuń folder Mstore.


3. Przejdź do folderu plugins.


4. Usuń mcore.jar oraz folder mcore.


5. Wejdź w folder Essentials.


6. Otwórz config.yml przez notepad++


7. Znajdź linijkę 488.


8. Usuń całą linijkę i na jej miejsce wstaw:



format: '{DISPLAYNAME}&r>>&r {MESSAGE}'

9. Gotowe. Teraz nie mamy dziwnych znaków przed nickiem.

#teams4bal

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Leci + ale nie rozumiem jak mam zamienić pluginy z OtherDrop na ReDrop (skrypt) usunąć poprostu ?

 

usuń po prostu plugin otherdrops i w folderze skript -> skripts usuwasz znak minusa przed nazwą Redropu.

#teams4bal

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...