Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Pliki serwerowe by RedziQ - Survival+Frakcje 1.8-1.10


macio443

Oddaj głos~~  

291 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podobają ci się pliki?

    • Tak, są epickie.
      150
    • Paczka jak paczka...
      88
    • Słabe :/
      22
    • Badziew, nie ma gorszych.
      31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Właśnie wrzucam aktualizację do 3.2 :-)

W tym updacie zaktualizuję AutoMessage. Usunę plugin AuthMe i dodam za niego AuthMe Reloaded, wgram najnowszego Setranka, itp.

Poprawię kilka błędów. Itp... Itd. takie tam rutynowe :)

#teams4bal

Opublikowano

pliki spoko ale vanishnonpacke jest juz w essientals :D 

Szukam ludzi na serwer:


Grafik


Budowniczy (3)


Moderator


O szczegoly prosze piasc na PW

Opublikowano

pliki spoko ale vanishnonpacke jest juz w essientals :D

 

Nie nie ma :-) VanishNoPacket to auto włączanie vanisha po wejsciu na serwer. Jest także możliwość ustawienia fałszywego powiadomienia o wyjściu z gry... ---> Czy to też jest w Essentialu??? :3 <---

 

Ogolnie z plikami mam problem bo wykryłem błąd C: Aktualizacja później.

#teams4bal

Opublikowano

Proszę zaktualizować skan! 2h.




Niestety, dalej brak aktualizacji skanu. Zamykam w razie czego pisz na PW

 

 

 

Okej, otrzymałem skan od autora na PW.

 

9zq8lc.jpg

Opublikowano

Średnie pliki, ale coś jest tutaj dopracowane. 

Łap like za pliki i w miarę prezentację:) 

 

Pozdrawiam i powodzenia na przyszłość. 

Opublikowano

można wiedzieć dlaczego:

STRASZNIE SZYBKO KILOFY SIE ZUZYWAJA?

 

Zuzywają się normalnie. Chyba ze to jakieś błędy w Bukkicie.

Nie moge wrzucic aktualizacji bo mam za słaby internet. 

#teams4bal

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Yyy co ja myślę?

- Spolszczenie factions obowiąskowe jak na paczke z gildiami ;P

- Nie ma skanu :O przynajmniej u mnie jest 404 ^_^

Opublikowano

@up

Skan... Skan...

Ok już daje, factions nie chce mi sie spolszczać :3 a czyjegoś brać nie chcę :)

 

Gdy próbuję odpalić server wyskakuje mi błąd, że windows nie może odnaleźć ścieżki :c POMOCY! 

 

Spróbuj innym starterem!

#teams4bal

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Po co robić tyle starterów można 1 uniwersalny zrobić i będzie wygodniej a nie 4 startery ;)

@Edit

Niektóre permissie są dodane po kilka razy w 1 grupie.

Opublikowano

Po co robić tyle starterów można 1 uniwersalny zrobić i będzie wygodniej a nie 4 startery ;)

@Edit

Niektóre permissie są dodane po kilka razy w 1 grupie.

 

Startery, do wyboru, do koloru.

 

Permisje podwojnie? Rusz dupeczkę i se usuń :*

#teams4bal

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...