Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Pliki serwerowe by RedziQ - Survival+Frakcje 1.8-1.10


macio443

Oddaj głos~~  

291 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podobają ci się pliki?

    • Tak, są epickie.
      150
    • Paczka jak paczka...
      88
    • Słabe :/
      22
    • Badziew, nie ma gorszych.
      31

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dlaczego mam nie widoczne tabliczki? To nie wina TXT bo mam Deflauta 

 

Usuń folder z wersją której używasz (versions/1.7.x) i zainstaluj od nowa. Pomoże :D

 

 

Wiem lecz przydało by się kilka pluginów lub skryptów załączonych które urozmaicił by rozgrywkę | NP Lore przydatny plugin według mnie dodaje możliwość nazywanie rzeczy na kolorowo :D

 

Skrypty? Nie, nie dodam żadnych skryptów - nie będę używać żadnych obciążeń dla serwera. Macie paczkę - możecie zrobić z nią co chcecie, dodać pluginy, edytować je itp. Tylko nie sprzedawać tak jak Br3nd czy ktoś inny.

#teams4bal

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam. 

Może i trochę nie ogarniam ale potrzebował bym wszystkich komend do tych pluginów.

Bo wrzuciłem paczkie na serwer ale przydało by się jeszcze ja poustawiać itp. 

Opublikowano

Każdy potrafii wziaść jakaś paczke, przekonfigurować tak żeby nie było że ty tego nie robiłeś, nie jestem przekonany dlatego iż użyłeś takich pluginów które są normalnie w essentials, dla ludzi którzy mają zamiar stawiać serwer 20 / 30 slotowy po prostu najzwyczajniej w świecie im nie pójdzie.
Mówisz.

 

 

Niektóre pluginy możecie powywalać. Ważna jest konfiguracja. Dla mnie one są potrzebne dla rangi VIP  :) TreeAssist-Permisja VIP. VanishNoPacket-Lepszy niż /vanish essentialowy...

Połowe jak nie więcej można zastąpić skryptami, no ale tutaj pojawia sie problem czy umiesz je pisać, nie które pluginy możecie powywalać nigdy nie mów nikomu żeby coś usuwał z twojej paczki. Zrób to sam jak to zrobiłeś.  Za to masz te 4/10 

Nie oskarżam Cię o plagiat tylko mówie jak mi się wydaje.
Daje 4/10 na zachęte. 

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

 

Dodałem nowe pytanie w ankiecie?

 

Czy chcecie Skripta i kilka autorskich skryptów?

 

ODPOWIADAJCIE!

OD WAS ZALEŻĄ LOSY PACZKI NA 1.7.9!

 

no jasneeee ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Paczki nie będę aktualizował do.... Hmmmm... Chyba do końca tego roku :) 


>Leń


>Fadżit


>niechcemisiepocokomuspacje


 


Więc polecam samemu sobie aktualizować pluginy i silnik :D


#teams4bal

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

sprawdzałem na swoim domowym serwerze - miód, malina. Gratuluje takiej paczki, jednakże przyznam, że musiałem pozmieniać kilka rzeczy w configu pod siebie.

Na PLUS!

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Paczka może być :}

Jedynie co bym zmienił to plugin Factions na FunnyGuilds {Najnowszą wersje}

Fajnie by też było gdybyś dodał plugin Skript,RandomPlacer,Blood ipt :)

Dobra Paczka ;-)

Opublikowano

Paczka może być :}

Jedynie co bym zmienił to plugin Factions na FunnyGuilds {Najnowszą wersje}

Fajnie by też było gdybyś dodał plugin Skript,RandomPlacer,Blood ipt :)

Dobra Paczka ;-)

 

Dzięki za pozytywną opinię :)

FunnyGuilds? Nie znam.

RandomPlacer, Blood? Cóż to za śmieci? Po co to komu? :3 Skripta dodam.

#teams4bal

Opublikowano

Z*******e pliczki! Prezentacja bardzo dopracowana.

Ogólnie prezentuje się świetnie, plusik za to wszystko ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Z*******e pliczki! Prezentacja bardzo dopracowana.

Ogólnie prezentuje się świetnie, plusik za to wszystko ;)

 

Dzięki za pozytywną opinię :3

Myślę, że się przydały :)

 

 

Potrzebuje tylko OtherDrops xD Fajna Paczusia :D

 

W następnej wersji może dodam dropy ze skripta. (do wyboru: OD, SK)

#teams4bal

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Moim zdaniem paczka średnia. Teraz na gildie prawie nikt nie używa Factions tylko np. FunnyGuilds lub takie inne. Ale ciekawie skonfigurowane OtherDrops co mi się podoba.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...