Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

/|=|\ !GuildCraft! /|=|\ [ZAPOWIEDŹ] [200 SLOTÓW] [16GB RAM] [AUTORSKIE GILDIE] [NOWY CRAFTING] [PLECAKI] [MINIGAMES] <:> Reaktywacja!


.Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gtQc.gif

ptQc.png

Witaj drogi Graczu!

Pamiętasz jeszcze legendarny serwer Survival - GuildCraft?

Już dziś (23.08) o godzinie 18:00! powracamy na scenę polskich serwerów Minecraft!

Czekają na Ciebie wyzwania, walki, niezapomniane przygody,

niezliczone godziny świetnej zabawy!

Jesteś gotowy na przygodę i powrót w zupełnie odmienionej

formie serwera GuildCraft?!

START DZIŚ GODZINA 18:00!

ptQc.png

wtQc.gif

===> ADRES IP : GuildCraft.gomc.pl

===> ILOŚĆ SLOTÓW : 200.

===> ROZGRYWKA : Survival/Wojny Gildii.

===> ADMINISTRACJA : Muras331, AvaterysPL.

===> PLUGINY : Idealnie skonfigurowane, dobrane.

BtQc.gif

ptQc.png

AUTORSKI PLUGIN NA GILDIE!

ptQc.png

Na naszym serwerze system gildii wygląda inaczej, niż wszędzie!

Aby założyć gildie musimy posiadać wymagane itemy, po jej stworzeniu

tworzy nam się cuboid 50x50 do którego dostęp masz tylko Ty i przyjaciele

z Twojej gildii! Środek oznaczony jest bedrockiem.

ptQc.png

NOWY SYSTEM RANKINGU!

ptQc.png

Zamiast zwykłego rankingu pod względem zabić znajdziesz zaawansowany

system punków znany choćby z serwera skkf'a!

Zaczynasz od 1000 punktów i pniesz się w górę w karierze wojownika!

Poziom Twojego przeciwnika możesz sprawdzić również klikając mieczem na niego!

ptQc.png

ROZBUDOWANE NOWE DROPY!

ptQc.png

Dzięki autorskiemu skryptowi dropy na naszym serwerze są

dopracowane, oraz ciekawe i urozmaicone!

Surowce dropią z kamienia z odpowiednią szansą, przy kilofie z

Fortuną masz większe szanse na wydobycie wymarzonych diamentów,

a rangi Premium mają podwojone dropy!

ptQc.png

NOWE CRAFTINGI!

ptQc.png

Tylko u nas możesz spotkasz tak niesamowite nowe craftingi...

Możesz craftować nawet zbroje dla własnego rumaka,

coś, czego normalnie nie da się stworzyć!
To możliwe? U nas tak!

GtQc.gif

ptQc.png

QtQc.gif

ptQc.png

RtQc.gif

ptQc.png

TtQc.gif

ptQc.png

StQc.gif

ptQc.png

Copyright © by .Risen. Wszystkie prawa zastrzeżone!

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer będzie napewno ciekawy zresztą jak każdy, Ale moim zdaniem i tak padnie po 2 dniach jak poprzednie 25 twoich serwerów. no cóź piszę to 25 raz "Wejdę i zobaczę"

Opublikowano

Serwer będzie napewno ciekawy zresztą jak każdy, Ale moim zdaniem i tak padnie po 2 dniach jak poprzednie 25 twoich serwerów. no cóź piszę to 25 raz "Wejdę i zobaczę"

tka hejter < 3

W każdy mój temat musisz wejść i coś napisać, zapamiętam Cię chyba do końca życia. :D

Tak czy inaczej dzięki za opinię. Nie będę bronił serwera jak własnej dupy, jaki to on będzie i na jak długo. Sami się przekonamy... ;)

Zaraz podrzucę parę screenów pluginów tym razem.

Tak jak obiecałem łapcie screeny pluginów:

 

 

v0emlt.jpg

ptQc.png

hz6ags.jpg

ptQc.png

v3djb3.jpg

ptQc.png

pztjbx.jpg

ptQc.png

wo4t0q.jpg

ptQc.png

c33gqb.jpg

ptQc.png

 

Opublikowano

@UP : Start prawdopodobnie jutro 18:00, ale to nic pewnego.

Co do pluginu skrypt napisany na jego podstawie, ale dodatkowo jakieś 500 linijek kodu, wiele rzeczy zmienionych, bo były jak dla nas napisane bez ładu i składu.

Opublikowano

@UP : A no przekonasz się. :)

Na serwerze już praktycznie wszystko gotowe, tylko wgrać wszystko na dedyka, co zrobimy dziś w nocy. ;)

Opublikowano

Serwer wygląda ciekawie z chęcią zagram :)

Cieszymy się bardzo, jeżeli wszystko dopracujemy start jutro 18:00, ale nic nie gwarantujemy. ;-)

Opublikowano

Czy będzie rekrutacja na Moda/Admina lub coś podobnego?

Na razie nie, jak serwer się rozwinie, to kto wie... :)

Opublikowano

gr, nie liczcie ze postoi wiecej niż tydzień.

 

Bo to byłaby rewolucja avaterys :D

Lupo, Ty nigdy we mnie nie wierzyłeś... Tą reaktywację przygotowujemy od grubo ponad 3 tygodni, śpiąc praktycznie po 2 godziny, albo wcale. :D

Wszystko jest dopracowane, naprawdę zrobię wszystko, aby zatrzeć złe ślady. ;x

Opublikowano

Fajnie się zapowiada ;)

Obiecuję, że nie tylko zapowiada, serwer będzie naprawdę dopracowany. ;-)

Aktualnie robimy już tylko regiony w WorldGuardzie i praktycznie wszystko gotowe w 100%.

Opublikowano

Lupo, Ty nigdy we mnie nie wierzyłeś... Tą reaktywację przygotowujemy od grubo ponad 3 tygodni, śpiąc praktycznie po 2 godziny, albo wcale. :D

Wszystko jest dopracowane, naprawdę zrobię wszystko, aby zatrzeć złe ślady. ;x

 

Powtarzasz się :F

 

@Topic

 

Jaki będzie border mapki?

Autorskie Gildie? Plugin?

Na czym polegają plecaki, jakiś osobny item czy komenda?

 

16gb ram i 200 Slotów? kiepsko to widzę D:

Opublikowano

Na gildie potrzeba: 16 diamentów, 16 TNT, 16 slimeball, 16 Emerald, 16 złota. ;)

Plecaki działają tak, że wpisujecie /plecak i pojawia się jakby drugie EQ, którego nigdy się nie traci. Coś na zasadzie enderchesta.

Border na początek 3000, będziemy powiększać wraz z wzrostem graczy, autorskie gildie owszem, nie plugin, a skrypt. Preferujemy skrypty, bo mniej zamulają serwer i są zwyczajnie łatwiejsze.

Tak, 16GB RAM 200 slotów, wiemy, że trochę mało, ale to tylko na start. :D

Na aktualnej konfiguracji możemy nawet do 400 slotów uciągnąć.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...