Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

/|=|\ !GuildCraft! /|=|\ [ZAPOWIEDŹ] [200 SLOTÓW] [16GB RAM] [AUTORSKIE GILDIE] [NOWY CRAFTING] [PLECAKI] [MINIGAMES] <:> Reaktywacja!


.Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

TeamSpeak3 będzie dostępny dzisiaj wieczorem/w nocy. Musimy go ogarnąć + zainstalować firewalla na VPS, bo jest tam tylko 100MB/s łącza (UPS! xD)

Opublikowano

TeamSpeak3 będzie dostępny dzisiaj wieczorem/w nocy. Musimy go ogarnąć + zainstalować firewalla na VPS, bo jest tam tylko 100MB/s łącza (UPS! xD)

512 slotów ? ;D

Opublikowano

@UP : Nie mamy VPS'a, tylko dedyka pod serwer Minecraft w SprintDataCenter z dyskami SSD itp. ;-)

VPS jest tylko pod TS3, chcemy go po prostu postawić na osobnym serwerze.

Opublikowano

@UP : Jest coś takiego jak oferta indywidualna... ;)

Dodatkowo nie wiesz czy nie korzystamy z pośredników, prawda?



sa

Opublikowano

Avaterysku, skoncz juz z robienien kolejnych serwerow, ktore padaja po dwoch dniach ;)

Autorski plugin na gildie ? Hahahahaha to skrypt UltimateClans by dzikoysk

Postaraj sie i zrob jeden pozadny serwer ;)

 

P.S. Pisane na telefonie z Monachium :)

EX WŁAŚCICIEL MCF2F.PL

Opublikowano

@UP : Już to było omawiane. Pożyjemy, zobaczymy, czy serwer się przyjmie, zapewniam, że tak. ;-)

Jak jesteś w Monachium, to zapraszam do do mnie do Dortmundu. xD

Opublikowano

Lupo, Ty nigdy we mnie nie wierzyłeś... Tą reaktywację przygotowujemy od grubo ponad 3 tygodni, śpiąc praktycznie po 2 godziny, albo wcale. :D

Wszystko jest dopracowane, naprawdę zrobię wszystko, aby zatrzeć złe ślady. ;x

 

Z tego co pisze muras to chyba z2 dni :)

GO - HARD SERWER HARDCORE! 350 SLOTÓW, TS3, YOUTUBERZY, RANKING, STATYSTYKI!


START 29 LISTOPAD 19:00 (PIĄTEK)


DOPRACOWANY BARDZIEJ NIŻ MCHC I GODNY PRZECIWNIK SKKF!


--:>>GO - HARD<<:--

Opublikowano

Ava to BufuXwieprzu xD

 

@Polecam serwer, będe na starcie

Cii, nikt nie wie, że jestem FuBuxMetin. xD

 

Dzięki za opinię. ;)

Opublikowano

Serwer będzie naprawde dobry, Liczę na to że wam się wszystko uda i wypali. Pozdrawiam /Fiesta :D

Dzięki za opinię, ja również mam taką nadzieję.

Wszystko na dedyka już wgrane! ;-)

 

Tak rozmawia Mafia aka. Administracja GuildCraft! :D

ivp23r.jpg

Opublikowano

Znowu kolejny serwer Avertyski który pada po max tygodniu.

 

1.Dedyk 16GB ramu. Oczywiście z tego co widze OwnServer powiększyło oferte o dedyki :)

2."Autorski Plugin na gildie" Jest niczym innym jak UltimateClans.Nie kłam że przerobiłeś kod ponieważ nawet na załączonych screenach widze że dalej w wiadomościach są KLANY.

3.Czekam na obiecaną ustawke :)

Opublikowano

Avaterys , znowu za serwery się bierzesz ? ;D Może tym razem nie padnie ;x

Hah, może zawitam ;)

 

@Offtop - Avaterys to zboczeniec ;(

Counter Strike Global Offensive


graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...