Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

*BronzeServ*Już jest! Pierwszy w Polsce serwer Industrial 1.6.2[Dużo modów][Miła atmosfera][Ogarnięta Administracja][Autorski Launcher][Forum][TS3]


DragonServ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ile będzie trwało poprawianie błedów i dodawanie slotów ?

2 minuty z groszem :)

 

wow powiem ci że grałem na wielu serverach ale wy nawet restarty by powiększyć sloty to robicie błyskawicznie

mam jedno pytanie potrzebujecie budowniczego na budowe spawnu bo zauważyłem że budowa spawnu nie ruszyła od startu servera

Nasz serwer posiada Ogarniętą Administracje :P

Posiadamy już jednego budowniczego ale w chwili obecnej jest na wakacjach

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

w działe tut widziałem jak się przed tym chronić poszukaj

Coś jakoś szukałem i nie znalazłem... w tym dziale TUT

 

Przypominam o Evencie w niedziele!

Opublikowano

Mi crashuje mc jak odpalam i jest tapeta mojang czekam i wywala całość ...

 

@ Edit dobra juz dziala sory :)

Właśnie napisałem na PW co masz zrobić :)

Opublikowano

mam pytanie czy będzie dodany mod MineFactory Reloaded?

Sprawdzimy jak bedzie sie sprawowac na serwie i ew dodamy

 

kiedy będzie event ?

Mamy plany na jutro zrobic jakis (niedziela ok 19-20)

 

Serwer wlaczam, po DDos nie mial kto wlaczyc bo zazdego z wlascicieli nie bylo.

Opublikowano

Launcher ten nowy ramu dałem 1GB bo win xp 32bit i więcej się nie da a ścieżki nie moge zmienić.

 

@EDIT Spróbowałem 1.5GB efekt taki sam.

Opublikowano

Ja mam odpalam klikam Start i pisze Be a Patient , it make a while ...

i znika i nic sie nie dzieje

Co mam zrobić ??

Masz problem z launcherem napisz na naszym forum link ci wysłałem na PW

Opublikowano

Mi crashuje mc jak odpalam i jest tapeta mojang czekam i wywala całość ...

 

@ Edit dobra juz dziala sory :)

 

Mam to samo !

 

Help ! :(

Opublikowano

Ja mam inny kłopot chciałem pobrać paczkę bo te dwie pierwsze nie działały, udałem się na stronę serwera i tam mam info o limicie i nie da się pobrać. Jęśli można by było gdzieś na inny hosting wrzucić klienta był bym wdzięczny.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...