Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

*BronzeServ*Już jest! Pierwszy w Polsce serwer Industrial 1.6.2[Dużo modów][Miła atmosfera][Ogarnięta Administracja][Autorski Launcher][Forum][TS3]


DragonServ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

działa wszystko jak powinno

będzie jakiś event ?

Może Ci i innym działa ale niektórym nie np. mnie...

Opublikowano

Tutorial zadziałał ...

Lecz dalej jest problem :

Launcher naprawiony co do ścieżki , lecz się pojawia napis "Please be patient itd.".

Niestety , dalej sobie nie pogram.

Opublikowano

Tutorial zadziałał ...

Lecz dalej jest problem :

Launcher naprawiony co do ścieżki , lecz się pojawia napis "Please be patient itd.".

Niestety , dalej sobie nie pogram.

Technik cały czas pracuje nad launcherem

Opublikowano

Z tego co widziałem na serwerze nie ma moda Gregtech, który jest wymieniony w prezentacji.

Zamierzacie go dodać?

c0a083870cbcff376202a67662460502.jpg

"Na wojnę nie idzie się po to, by zginąć za ojczyznę, tylko po to, aby jakiś inny sukinsyn zginął za własną"

Hals von Tasseninck, Wielki Książe Ostlandu

Opublikowano

przez ten glupi gregtech ten server to jest prawie typem hardcore bo zeby skraftować glupią zbroje z zelaza to nie musisz miec tylko zelazo musisz miec hammer do tego bo inaczej nie scraftujesz tak samo zapalniczka nie mozesz miec zelaza tylko steel

rageguydajdiaxa.png

Opublikowano

dokładnie jak dla mnie ten grech to DNO! jak byście go usuneli zaraz by graczy przybylo :)

Chyba lepiej się trochę pomęczyć niż wszystko mieć w 1-2 dni ...

Opublikowano

Wg. mnie , wszystkie serwery z modami schodzą na dno , przez ten GregTech.

Ja grałem kiedyś na zajebiaszczym serwerze z modami , FreeBuild , Działki miały dostęp do elektrowni serwera.

A tak ? Gówno.

Nie możesz się nauczyć modów , bo ktoś przyjdzie i cie zabije.

Nawet wasz serwer , może i się staracie....

Ale gówno wyjdzie.

Opublikowano

@UP dokładnie też tak uważam admini mogli by coś zrobić a że o ''modach'' nie wspomne opryskliwi ale to już strzegół.Zróbcie ankiete albo coś czy usunąć grega

Opublikowano

@UP dokładnie też tak uważam admini mogli by coś zrobić a że o ''modach'' nie wspomne opryskliwi ale to już strzegół.Zróbcie ankiete albo coś czy usunąć grega

Pogadam z drugim właścicielem co o tym myśli

Opublikowano

@UP dokładnie też tak uważam admini mogli by coś zrobić a że o ''modach'' nie wspomne opryskliwi ale to już strzegół.Zróbcie ankiete albo coś czy usunąć grega

Wg. mnie , wszystkie serwery z modami schodzą na dno , przez ten GregTech.

Ja grałem kiedyś na zajebiaszczym serwerze z modami , FreeBuild , Działki miały dostęp do elektrowni serwera.

A tak ? Gówno.

Nie możesz się nauczyć modów , bo ktoś przyjdzie i cie zabije.

Nawet wasz serwer , może i się staracie....

Ale gówno wyjdzie.

Ja pierdole jak by nie było GregTech'a to zaraz wszyscy mieli by Quantum i NanoSabery i latali na spawnie i wszystkich zabijali. A z GregTech'em można dłużej pograć a nie 3 dni na serwie i masz MassFabricator i masz wszystko...co to za gra... Nie wszyscy chcą iść na łatwizne. Mi się podoba GregTech grając ma się jakieś wyzwanie.

Opublikowano

Ja pierdole jak by nie było GregTech'a to zaraz wszyscy mieli by Quantum i NanoSabery i latali na spawnie i wszystkich zabijali. A z GregTech'em można dłużej pograć a nie 3 dni na serwie i masz MassFabricator i masz wszystko...co to za gra... Nie wszyscy chcą iść na łatwizne. Mi się podoba GregTech grając ma się jakieś wyzwanie.

Też tak myślę :) ale i tak czekam na drugiego właściciela i pogadam z nim

Opublikowano

Kiedy będzie Launcher?

Czy tylko ja mam taki problem przy wchodzeniu na serwer?

Connection Lost
Internal exception: java.net.SocketException: Connection reset.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...