Skocz do zawartości

Polecane posty

Rafaeru, bez obrazy ale myślę że trochę wprowadziłeś spam w tym temacie. Piszą tutaj ludzie, którzy nie mają zielonego pojęcia o nawet głupim odpalaniu silnika pod .sql, a Ty zamiast ich odesłać do jakiś poradników, to próbujesz im to wytłumaczyć, co jest praktycznie nie możliwe. Co do silnika, nie sprawdzałem kodowania, crashy póki co też nie widzę, ale ktoś kto chciałby go edytować to bez source'a za wiele nie zdziała. 

Pani Kasia

no niestety mam tylko ta wersje, a source do niego sie raczej nie dostanie, a co do ludzi ktorzy chca mieć serwer i piszą jak co zrobić nic na to nie poradze trzeba mieć choć minimalną wiedze a po drugie nawet gdybym odsyłał ich do poradników to ludzie jak to ludzie będą i tak pisali.

PS. dzieki za komentarz

2eanvb4.jpg

Pani Kasia

Pani Kasia

Tak, bazę danych zaimportowałem a w confing.lua mam " sqlite " bo na " mysql " jest takie coś :

194791407773923164172.jpg

podałeś poprawne hasło i login do mysql?

qxv1fr.jpg

by NovusOrdo

It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Pani Kasia

ale czy dobrze podales w config.lua

zamiast localhost daj 127.0.0.1

Miałem już te ip, nie zmieniałem go, spróbowałem także zmienić na localhost i też jest to samo (nie widac account manager'a) w wybieraniu postaci.

Nie wiem co jest nie tak ;s  z OTS'em nie miałem takiego problemu.

Napisz jak byś chciał w coś pograć :)
Profil steam

Ej dam ci like pod jednym warónkiem.

[10/08/2013 16:08:16] The Forgotten Server, version 0.3.6 (Crying Damson)
[10/08/2013 16:08:16] Compiled with GNU C++ version 3.4.5 (mingw special) at Oct 27 2012, 17:48:25.
[10/08/2013 16:08:16] A server developed by Elf, slawkens, Talaturen, KaczooH, Lithium, Kiper, Kornholijo.
[10/08/2013 16:08:16] Visit our forum for updates, support and resources: http://otland.net.

[10/08/2013 16:08:16] >> Loading config (config.lua)
[10/08/2013 16:08:16] > Using plaintext encryption
[10/08/2013 16:08:16] >> Checking software version... up to date!
[10/08/2013 16:08:17] >> Fetching blacklist
[10/08/2013 16:08:17] >> Loading RSA key
[10/08/2013 16:08:17] >> Starting SQL connection
[10/08/2013 16:08:18] Failed connecting to database - MYSQL ERROR: Can't connect to MySQL server on '127.0.0.1' (10061) (2003)

[10/08/2013 16:08:18] > ERROR: Couldn'
t estabilish connection to SQL database!

Wyskakuje mi to jak mam wlaczonego dragonball i tą konsolke właczam i mi to pisze Musze miec konto na  Mysql czy o co w tym chodzi prosze powiedz.

Mógłbyś dodać jeszcze raz silnik ponieważ wygasł link :<

rafaeru cviagle mi wyskakuje to co kiedys fenixowi i co mam z tym zrobic jak wlaczam server to mi to wyskakuje i jak mam wejść w to confing.lua i co mam zrobic aby dzialal server, odrazu powiedz mi jak zrobic tam postac. jak cos daje like

2sprawy mam (1) co mam zrobic zebym mogl wchodzic na tego dragonballa am sie zalogowac moim loginem i haselm taki jak mam na mysql czy co?

(2) nie moge wejsc w phpMyAdmin przez Xampp co musze w nim ustawic abym mogl w to wejsc?

Ci którzy stawiają serwer na tym wyczytałem że 

:

"Silnik jak by ktoś chciał wiedzieć ma bardzo fajny błąd z Pacc Scrollem, który otrzymuje się od Shenrona. Mianowicie, gdy masz ten scroll pacc, on chyba daje 3 dni pacc, po uzyciu go w DP on nie znika i pozostaje dalej w DP, mozna nim spamować i nabic Pacc ile się chce."

Edytowano przez 14darek

57 minut temu, rafaeru napisał:

w configu ( pierwsze linijki ) powinny być podane, a ja nie ma to odpal sobie przez RME i sprawdź

wystarczyło zmienić townid na 1 lecz pojawil sie problem z robieniem postaci, konto da sie zrobic, da sie wybrac nick, ale klasy postaci juz nie, bo npc nie rozumie co do niego pisze

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...