Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDZ] Craft4Fun.pl [Magia / 42 klasy postaci][PvP / Wojny Gildii][LICZNE ARENY][AUTORSKIE PLUGINY/STRONA/LAUNCHER]


yonji94

Craft4Fun.pl  

90 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na naszym serwerze?

  2. 2. Za?o?enie gildii za:


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

smieszny jestes wiesz?

 

Mam nodusa ? hahahaha Każdy wie że na servie każdy ma taki sprint pod nogami bo jest to bug z 1.6.2 o ile wiem ... ;) więc sam yonji nawet takie cóś ma czasami ;]

smieszny jestes jakos na innych serverach z mini game tak nie ma

i co?

Opublikowano

niestety geniek ma racje w tej jednej rzeczy chyba każdy jak wychodzi z gry na jakiejś arenie to ma taki efekt

co do wcześniejszych postów moja klasa ma mocne heale szybko ale na wyższych tierach to już jest nic a ty mnie zabijasz w 4 sek nawet jak mam eq więc to niezbyt jest fair

leczenie sprawi że jedynie bedziesz musiał mnie dobić z miecza 2 razy

prosze prosze prosze prosze daj +

 

jak w jakiejś grze jest Ranun czasem to nie jestem ja wtedy szukać mnie pod nickami GRanun lub RRanun

Opublikowano

Gratuluje pomysłu adminowi aby usunąć PaintBall Spleef itp. Teraz na pewno będzie dużo osób, bo przecież wszyscy lubimy nolific expiac :)

Opublikowano

pozatym admin chyba przypadkowo usuwając /arena (chyba przez przypadek) usunął plugin /randomtp i przycisk tp nie działa więc ze spawna mogą wyjść tylko ci co mają minimape bo tylko oni widzą gdzie jest woda pod spawnem

prosze prosze prosze prosze daj +

 

jak w jakiejś grze jest Ranun czasem to nie jestem ja wtedy szukać mnie pod nickami GRanun lub RRanun

Opublikowano

Fajnie co to ma być moja klasa została znerfiona do poziomu T3 z T5 ... widzę że admin naprawdę się nie opieprza skoro jest taki straszny balans...

Jedyne co potrafią to słuchać nobków jak płaczą że ich cisne bo sami nie potrafią grać ... >.|.<

ale to jeszcze nic do tego mam tak wyjebane skille w kosmos że pisze Aoe a musze pod nogi trafić co mi się udaje raz na 10x... ponieważ przeciwnik nie stoi w miejscu a na dodatek 2 skille nie działają GŁÓWNE! !!!!

 

a o lagach to nie wspomne a nie mówiłem że padnie w miesiąc server !! jestem wróżbitą maciejem ;D

Opublikowano

yonji kiedy wejdziesz na serwa ? żadnej administracji od pewnego czasu ktoś ddosuje serwer (w tej chwili) no i nawet sie połączyć czasem nie da (5 osób jest na serwie)

 

dodatkowo miałeś zmniejszyć dmg skilli geńka nie wyzerować teraz to każdy go może zabić

 

0 graczy i lagi że cóż :-:

prosze prosze prosze prosze daj +

 

jak w jakiejś grze jest Ranun czasem to nie jestem ja wtedy szukać mnie pod nickami GRanun lub RRanun

Opublikowano

bo któryś gracze nie chcieli minigier i yonji usunął a nikomu nie chce sie nolifić w expiarce zombie

prosze prosze prosze prosze daj +

 

jak w jakiejś grze jest Ranun czasem to nie jestem ja wtedy szukać mnie pod nickami GRanun lub RRanun

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

serwer dead? bo yojnicraft to jeden z pierwszych FB, YonjiCraft to nie serwer, to wręcz idea, osobiście mój pierwszy serwer i najlepszy na jakim grałem, czasy mc 1.7.3 beta nie powrócą, więc lepszego serwera też już nie będzie niż ten

 1 ۞ 50 ۞ 100 ۞ 150 ۞ 200 ۞ 250 ۞ 300 ۞ 350 ۞ 400 ۞ 450 ۞ 500 ۞ 600 ۞ 700 ۞ ۞ ۞

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

 

y718.png

Adres IP: mc.craft4fun.pl

Adres TS3: ts.craft4fun.pl

SERWER WYSTARTOWAŁ!

9my3.png

Ogólne informacje:

Maszyna: Dedyk
Typ serwera: PvP / Heroes / Wojny Gildii
Ilość slotów: 100
Nether: Włączony
Biała lista: Wyłączona
PvP: Włączone
Potwory: Włączone
Wersja: 1.6.2 (najnowsza)

Enchanty:

Enchanty na naszym serwerze zostały kompletnie wyłączone. Głównym powodem tego jest to, że nie wszystkie współpracowały z pluginem Heroes i znacznie utrudniały utworzenie balansu pomiędzy klasami.

Teleport na losowe kordy:

Na naszym serwerze posiadamy przycisk, który pozwala ci się przeteleportować na losowe kordy. Uniemożliwia to kampienie w jednym miejscu przez wyexpionych graczy, którzy nie dają żadnych szans na start nowym. Każdy ma szanse na start na naszym serwerze!

Drop rud ze stone:

krf0.png

hpgz.png

Wprowadzenie:

Na naszym serwerze można spotkać plugin Heroes, który dodaje multum rzeczy do gry. Najważniejszą rzeczą dla gracza są klasy postaci. Każda klasa się czymś różni, każda klasa posiada inną ilość punktów życia, posiada inne umiejętności a także może zakładać inne zbroje i bije różne obrażenia z danego typu broni. Zapewnia to bardzo dużą różnorodność klas.

Każda klasa się w czymś specjalizuje, chociażby linia Archanioł jest wyspecjalizowana w przyjmowaniu dużych obrażeń na siebie, Mroczny ma za zadanie zadawać jak największe obrażenia czasowe swoimi umiejętnościami, Elementalista z kolei może zadać bardzo dużo obrażeń w krótkim czasie, ale posiada małą ilość życia i słabą zbroję, więc jeśli ktoś nie zginie na combo to ma po prostu przechlapane. Kolejno WladcaNatury specjalizuje się w czarach leczących, ma największy potencjał w tej kategorii posiadając średnią obronę (żelazny pancerz). Dharma to klasa supportowa, posiada skille leczące, ale koncentruje się głównie na buffowaniu swojego party.

Aby zmienić swoją klasę należy najpierw wbić 30 poziom postaci. Można go wbić poprzez kopanie na wczesnych klasach, zabijanie potworów a także i graczy.

Wprowadziliśmy również system wymiany gąbek (sponge) na EXPa dla klas! Gąbki będzie można zdobyć w wielu rzeczach, chociażby poprzez uczestniczenie w arenach czy eventach. Możliwe, że będą także dostępne w sklepie za normalną walutę, ale będą bardzo drogie (waluta nie będzie zalegać na koncie).

Na pierwszy rzut oka może to trochę dziwnie wyglądać, że klasa typowo pod tanka i taka pod obrażenia może używać diamentowego miecza. Nie ma obaw, obrażenia zadawane broniami są modyfikowane. Dla przykładu Archanioł zada 20 obrażeń diamentowym mieczem a Cień 40.

Na naszym serwerze w sumie są 42 klasy postaci.

Drzewko klas postaci:

sp5p.png

Krótka charakterystyka poszczególnych linii:

Wojownik:
Tarkan - klasa z dużą ilością DMG / średnia-mała ilość HP
Archaniol - klasa z dużą ilością HP / mało DMG
Baal - klasa pośrednia, średnia ilość HP / średnia ilość DMG
Kaplan:
WladcaNatury - klasa lecząca, najlepsze leczenie, spora ilość many, średnia ilość HP
Wyrocznia - klasa nastawiona pod DMG, trochę leczenia, średnia ilość HP
Dharma - klasa supportowa, buffy dla party, trochę leczenia, średnia ilość HP
Mag:
Elementalista - klasa nastawiona pod DMG, mała przeżywalność, burst DMG, mało HP
Mroczny - klasa nastawiona na DMG, opierająca się na DoT (damage over time), mało HP
Zniwiarz - klasa pośrednia, może się odrodzić raz na 10 minut, odnawia HP poprzez żywienie się swoimi ofiarami, mało HP
Harcownik:
Cien - klasa nastawiona pod DMG, głównie przy użyciu miecza, średnia ilość HP
Hwarang - klasa nastawiona pod DMG, głównie przy użyciu łuku, mała ilość HP
Msciciel - klasa pośrednia, spory DMG z łuku i miecza, spora mobilność, średnia-mała ilość HP

Najważniejsze komendy:

/hero paths - pokazuje klasy T2

/hero specs - pokazuje klasy T3-T5 po wybraniu klasy T2

/hero choose <NAZWA_KLASY> - pozwala wybrać klasę

/hero confirm - zatwierdza zmiane klasy

/hero armor - pozwala zobaczyć jakie zbroje może nosić twoja klasa

/hero tools - pozwala zobaczyć jakie bronie może nosić twoja klasa i ile zadaje z nich obrażeń

/bind <NAZWA_SKILLA> - przypisuje umiejętność do przedmiotu w ręce

/hp - pozwala zobaczyć ile masz punktów życia

/mp - pozwala zobaczyć ile masz punktów many

/level - pokazuje twój level a także twój aktualny EXP

/cd - pokazuje czas odnowienia twoich umiejętności

/party invite <NAZWA_GRACZA> - pozwala dodać danego gracza do party

/party accept <NAZWA_GRACZA> - pozwala zaakceptować prośbę o party

/party leave - wychodzisz z aktualnego party

/party kick <NAZWA_GRACZA> - wyrzuca danego gracza z party

/party lead <NAZWA_GRACZA> - daje danemu graczowi lidera party

/hero verbose - pozwala wyłączyć wkurzający spam z Heroesa

5f91.png

Wprowadzenie:

Plugin Factions jest chyba znany każdemu graczowi Minecraft. Dodaje on gildie do gry, dzięki którym możecie utworzyć swoją "paczkę" wraz z znajomymi. Ten plugin dodaje również zabezpieczenia przeciwko griefowi na terenie waszej gildii by nikt z zewnątrz nie mógł wam ukraść waszych ciężko zdobytych przedmiotów. Ten plugin umożliwia także zawieranie sojuszy pomiędzy gildiami i pozwala na wypowiadanie wojny drugiej gildii, jeśli macie ochotę ją zdobyć. Gildie można założyć poprzez nazbieranie odpowiedniej ilości minerałów i wpisanie odpowiedniej komendy.

Wymagane przedmioty do utworzenia gildii:

exct.png

Najważniejsze komendy:

/f create <NAZWA_GILDII> - pozwala założyć nową gildię

/f disband - pozwala rozwiązać swoją gildię

/f invite <NAZWA_GRACZA> - wysyła graczowi zaproszenie do gildii

/f join <NAZWA_GILDII> - pozwala na dołączenie do danej gildii jeśli wcześniej otrzymałeś zaproszenie

/f kick <NAZWA_GRACZA> - wyrzuca danego gracza z twojej gildii

/f leave - pozwala opuścić aktualną gildię

/f claim - pozwala zająć danego chunka (skrawek terenu o wymiarach 16x16)

/f list - pokazuje listę wszystkich gildii na serwerze

/f faction <NAZWA_GILDII> - pokazuje informacje na temat danej gildii

/f player <NAZWA_GRACZA> - pokazuje informacje na temat danego gracza

/f home - pozwala przeteleportować się do "bazy"

/f map - pokazuje mape

/f title <NAZWA_GRACZA> <TYTUŁ> - pozwala ustawić danemu graczowi wewnętrzny tytuł w twojej gildii

/f ally <NAZWA_GILDII> - wysyła zapytanie o sojusz do drugiej gildii

/f enemy <NAZWA_GILDII> - służy do wypowiadania wojny drugiej gildii

w1w9.png

Wprowadzenie:

Na naszym serwerze posiadamy liczne areny. Aktualnie jest ich aż 7 i planujemy dodanie kilku kolejnych jeżeli będzie zapotrzebowanie. Na arenach możesz walczyć z przeciwnikami zdobywając nagrody takie jak np. gąbki (można przeczytać do czego służą w rozdziale o Heroes) czy waluta serwerowa.

Na arenach także będzie funkcjonował ranking PvP, za każdą wygraną będą przyznawane ci punkty ELO a za przegraną odejmowane. Ranking PvP będzie dostępny na naszej stronie i każdy będzie mógł go tam zobaczyć. Możliwe, że zostaną dodane jakieś nagrody dla najlepszych w danej kategorii w danym tygodniu.

Do aren można dołączyć poprzez kliknięcie znaku na tablicy na naszym spawnie.

Paintball:

W tym trybie gry są dwie drużyny, czerwona i niebieska. Na początku gry dostajesz śnieżki i respisz się w swojej bazie. Twoim zadaniem jest zabicie przeciwnika poprzez trafienie w niego śnieżką. Jeśli go trafisz choć raz to od razu ginie a ty wygrywasz. Te gry są stosunkowo szybkie, ponieważ mapy są dosyć małe. Na mapach występują trudności terenowe bądź fortyfikacje. Za wygraną otrzymujesz gąbki, punkty rankingowe i trochę waluty.

Posiadamy 2 takie areny (paintball1, paintball2)

Spleef:

Ten tryb gry polega na tym by zrzucić swego przeciwnika w dół poprzez niszczenie bloków pod nim. Bloki niszczone są jednym uderzeniem, by pozostać na górze trzeba jak najszybciej zrzucić swego przeciwnika, lecz trzeba też uważać by nie zostać samemu strąconym. Za wygraną na tej arenie otrzymujesz gąbki, punkty rankingowe a także trochę waluty serwerowej.

Posiadamy jedną taką arenę (spleef1)

Areny z własnym ekwipunkiem:

Takich aren posiadamy najwięcej. Jest to zamiennik dla wydzielonej strefy PvP. Wchodząc na arenę korzystasz z swojego zdobytego ekwipunku, jeśli zginiesz to go tracisz, ostatni żyjący może zabrać wszystkie przedmioty dla siebie. Za wygraną na tych arenach dostaje się punkty rankingowe, gąbki, przedmioty z zabitych graczy a także walutę serwerową. Najmniejsza arena może pomieścić 2 graczy a największa aż 12. Każdy walczy przeciwko każdemu.

Posiadamy 5 takich aren (pvp1, pvp2, pvp3, pvp4, pvp5)

p89t.png

[HA] Yonji

**TRWA REKRUTACJA**

 

czy serwer działa ? na 1.6.2 ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...