Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

* WarOfRaces * [1.6.4] [RolePlay] [Gildie] [Questy] [Rasy] [Nowe Itemy] [Oblężenia zamków] [Pvp] [Bossy] [Instancje/Dungeony] [Skille/Klasy] Official


CrazyCrips

Serwer  

250 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz ?

    • Tak :)
      24
    • Nie :c
      9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam nadzieję, że klasy będą zbalansowne bo będzie słabo jak będzie mógł wpaść jakiś paladyn powybijać wszystkich i wyjść z full hp. Czy naturalne hp regen zostało wyłączone?

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Od tego są beta-testy. Klasy zostały zbalasowane na moje oko. Naturalne regen nie zostało wyłączone. Jeszcze 1 wiadomość. Hosting zrobił nam psikusa i wywaliło wszystkie questy. Robimy je teraz na nowo w 3 osoby myślę, że wyrobimy się do jutra... :/

Opublikowano

Witam państwa, a raczej pana, chciał bym się zgłosić do pomocy, nie wiem czy się przydam, ale jak już wspominałeś, każda pomoc się przyda.

Jeżeli jesteś zainteresowany napisz na PW.

 

Masz jakieś pytanka skierowane do mnie o mnie, wystarczy zapytać, oczywiście na PW :#

Pomogłem ? Wiesz co zrobić :D

Opublikowano

Chcę wejść na serwer i wyskakuje mi błąd: "Proxy is detected (maybe an error please reconnect your Router)"
Wie ktoś jak to naprawić?

Opublikowano

Narazie dla mnie nie wypał byłem i tylko admin zobaczę jutro ;0

Ex Lider Counter-Strike

 

Gość Matrixen
Opublikowano

ZARĄBISTY SERWER, A TE BUDOWLE SZACUN :D i ten texturepack to John SMith jeśli mi się zdaje :D

Opublikowano

Tak txt to John Smith :). Aktualnie trwa przerwa w której wszystko jest resetowane ( Koniec beta-testów )+ eliminacja kilku bugów...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...