Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tęsknicie za szkolą?


Franko_1998

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Za samą szkołą nie tęsknię, tęsknie za ludźmi których w nich poznałem, szczególnie tych z liceum... z którymi większość kontaktów się urwało :/

819531478353821175209.gif

Opublikowano

Za samą szkołą nie tęsknię, tęsknie za ludźmi których w nich poznałem, szczególnie tych z liceum... z którymi większość kontaktów się urwało :/

" Trza " było brać numery i dzwonić po ludziach -.- na jakieś piwko iść, spotkanie, ognisko etc.

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

Ja nie tęsknię. Może trochę za kolegami, ale za szkołą nie.

 

Dlaczego?

a) cały wolny dzień

B) zero nauko

c) zero spotykania lam z mojej klasy (no może czasami ich spotkam :<)

AxeePL.png

Opublikowano

Ja chodzę bo znajomi :rolleyes:

W szkole rozjebała mnie informatyka "A TERAZ DZIECI NARYSUJCIE CYTRYNKE W APPLE WORKS" xD

Uczą dat z których zapamięta się kilka a o świecie dzisiejszym(informatyka) nic nie potrafią wspomnieć

graphic.png

 

 

Opublikowano

Jebać szkołę.
Są wakacje moge się porządnie wyspać, wstać o której chce usiąść na kompa, a nie jak w roku szkolnym o 7.30 wstawać i do szkoł zapierdalać, marnować tam pół dnia i nic nie rozumieć.

W dodatku darcie ryja nauczycielki itp.

Opublikowano

Jak zaczniecie pracować na wakacjach to będziecie chcieli wracać do szkoły, nieroby smarkate...

1374788544-U921656.png

Opublikowano

nie, jebać szkołe.

 

@down

nie chce twojego zjebanego lajka

tak czegoś się nauczysz ale więcej tam stracisz czasu i tylko się bedziesz denerwowac

Opublikowano

@up nie licz na like ;)

 

Nic osobiście do szkoły nie mam fakt chodzą nieraz tam idioci którzy denerwóją ale czegoś przydatnego można się nauczyć ( przynajmniej u miecie pisac i czytać) (tak wiem robie błedy)

 

Ale w wakacje nie mówi sie o szkole ;)

Opublikowano

Musze przez 5 dni w tygodniu siedziec z pierdolonymi arabusami i pojebanymi arabkami ... NIE NIE TESKNIE!

PANIE!!! CO PAN MASZ DO NASZYCH ARABEK???

 

Nie tęsknie. Jeszcze miesiąc i znów trzeba wracać do budy ...

blekitny_meczet_turcja_stambul.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...