Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

World of Flame | Cap 100 Oldschool Revolutions | Free Silk Features | START-01.08.2013


SpeedOfSound

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tylko ciekawe czego jest Check non stop .. Zresztą rewelacji nie ma :D bo grało max 40 osób :D z tego połowa to Gfy :D n o ale to nic i tak nie mam co robić więc pogram sobię

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja tam sobie tu pogram.

Nie pamietam serwera ktory nie mial problemów na poczatek.

Niektóre zreszta mialy po 100 bugów na starcie i crashe przez caly dzien leciały a tutaj tylko jakies problemy z Jewel Boxem wiec nie jest zle:D

17573930109889558493.png [Devastadores]



PLAY HARD & GO PRO!


GrizZzZlE


Opublikowano

Aktualnie server check, jewel boxy bugged. Pisałem o tym z gm'em mówił, ze dopiero jutro to naprawia. Czas pokaże. Btw. jest gildia Polska "RaisedFist" 9/20 - rekrutujemy każdego polaka. Pisać do Cron, Laureline, UrBan

 

 

@EDIT

 

Jak ktoś nie ma konta to łapcie linka, reg tutaj jest open.

 

http://178.238.227.236/

Opublikowano

miałbyć open o 18.00 - był open ok. 19.30 - crashe co 5 min spowodowane jewel boxami, wymieniłes jewel boxa to serwer dostawał crasha. Aktualnie jest off bo to naprawiaja (podobno)

Opublikowano

Nie powinno długo im to potrwać.

Jakoś zaraz powinien spowrotem być open:)

17573930109889558493.png [Devastadores]



PLAY HARD & GO PRO!


GrizZzZlE


Opublikowano

178.217.184.182:9987 kanał 63 (RaisedFist)

chwilowo bez hasła ale jutro ze stała ekipa dogadamy haslo

17573930109889558493.png [Devastadores]



PLAY HARD & GO PRO!


GrizZzZlE


Opublikowano

Server check, chyba dalej jest naprawiany bug z Jawel boxem.

420101414077782925230.png

Nie zrozumiales mojej decyzji? Potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie! :)

Opublikowano

Spoko serwer :). Poczekam aż się ustabilizuje i wpadnę =]

Były mod, GM & GA Lyssy Online


 


Może czas wrócić do silka :D ?


 

Opublikowano

Nowe info na fanpage.

 

 

"we are Sorry Server online affter 12Hour
new update
Fixed bug
Sorry...."

 

 

Także panowie pogramy za 11-12h ;]

Jak tylko server będzie open pisać do Cron, Laureline, UrBan - jeżeli chcecie dołączyć do polskiej gildi, jutro bd 2 lvl i unia.

 

 

Pozdr.

Opublikowano

178.217.184.182:9987 kanał 63 (RaisedFist)

chwilowo bez hasła ale jutro ze stała ekipa dogadamy haslo

 

 

 

 

 

A ja Proponuję byście doszli do nas na ts3 =) jest miła atmosfera 0 spin , chyba że od Netiva :D

Możemy wam zrobić osobny podkanał i będzie git :) ale zawsze to raźniej jest z kim pogadać itp :)

 

zapraszam ts3

 

ip 178.217.184.182

kanał 6ViP AFK

podkanał Silkroad -Rebellen

 

przeważnie na kanale siedzimy ja i OldFox oraz Timmy

 

 

 

@PS.

Właśnie zauważyłem ze na tym samym ts3 siedzimy :D tylko że na innym kanale :) więc wbijajcie do nas :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...