Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

World of Flame | Cap 100 Oldschool Revolutions | Free Silk Features | START-01.08.2013


SpeedOfSound

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WSZYSTKO jest już zmienione w głównym temacie wyżej , macie napisane wszystko :) więc teraz czekamy tylko na otwarcie REG :)

Server działa jest easy :) bo wbijam ale passy nie działają bo konta nikt nie ma więc czekamy :) na open WEbsite
poprostu zresetowali passy , i trzeba od nowa zrobić :)

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

WSZYSTKO jest już zmienione w głównym temacie wyżej , macie napisane wszystko :) więc teraz czekamy tylko na otwarcie REG :)

 

Server działa jest easy :) bo wbijam ale passy nie działają bo konta nikt nie ma więc czekamy :) na open WEbsite

poprostu zresetowali passy , i trzeba od nowa zrobić :)

to grubo

 

a jak z tym media musze je pobierac czy wystraczy ta zmiana ip

Opublikowano

Jako system i ogólnie jest dobrze, lagów nie ma :)

 

Co do tego DC to na jednym z forum Neo napisał ze przez brak DDosa nie mial kiedy go stestować na serwerze i do poprawki miał Donate wiec przez to te restarty.

Po prostu wejdzcie sobie za półgodziny i tyle, niech to ogarnie i bedzie wszystko w normie.

 

@@@ Ma ktos jakis server/kanal TeamSpeak3 na który bysmy mogli wbic?!

17573930109889558493.png [Devastadores]



PLAY HARD & GO PRO!


GrizZzZlE


Opublikowano

Pobrałem, zagrałem 5 minut i server check, zna ktoś przyczynę?

420101414077782925230.png

Nie zrozumiales mojej decyzji? Potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie! :)

Opublikowano

Strona dziala, tylko serwer nie , znowu DC i check -.- przed chwila zostal wlaczony na yt, pewnie robia ochrone przed DDOS

420101414077782925230.png

Nie zrozumiales mojej decyzji? Potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie! :)

Opublikowano

Strona dziala, tylko serwer nie , znowu DC i check -.- przed chwila zostal wlaczony na yt, pewnie robia ochrone przed DDOS

Adres tej strony jest taki jak w prezce?

Opublikowano

Spróbuj przez inna przegladarke

 

PS. GM ogarnal juz DDosa ale podał przyczyne dc - Jewel Boxy. Przy użyciu robił się crash, błąd pliku

17573930109889558493.png [Devastadores]



PLAY HARD & GO PRO!


GrizZzZlE


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...