Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MetinCraft [Metin w minecraft] [Biolog, 50 Questów] [Nowe zbroje] [Nowe Miecze] [Nowe ulepszenia] [Klasy] [Skille]


SanDiegoSanti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up no proszę mi podać błędy ortograficzne, no proszę :) widać, że zazdrosny projektu.

 

 

@edit wszystko jasne piszesz tak tylko po to aby odciągnąć ludzi od naszego projektu, gdyż masz własny serwer + masz 14 lat lecz twoim zdaniem ten wiek już czyni Cię dorosłym, BRAWO!

Opublikowano

@up

"Dropiom", zero przecinków, i ten wyskok: chcesz odciągnąć ludzi od naszego projektu hahahaha

Pouczasz innych a sam popełniasz błędy. Po pierwsze od kiedy piszemy "," przed "i"? Po drugie istnieje taki znak interpunkcyjny jak kropka, której niestety w tej wypowiedzi nie zastosowałeś. :)

 

Jeżeli chcesz już kogoś ośmieszyć to może najpierw sprawdź czy nie osmieszasz siebie. :)

Opublikowano

@up

"Dropiom", zero przecinków, i ten wyskok: chcesz odciągnąć ludzi od naszego projektu hahahaha

Znajdź mi Polski odpowiednik słowa drop, tak chcesz odciągnąć ale Ci to nie wyjdzie. ;x

Jesteś taki dorosłych, ach... te 14 lat ^_^

Opublikowano

Nolif666 będzie nagrywał z waszego serwera?

Prawdopodobnie, mamy z nim kontakt na Skype i sam powiedział, że chce grać i może też powiedzieć innym youtuberą. Możliwe, że z serwa będzie nagrywana serwa na yt

Opublikowano

By się przydały ss'y a tak to się wydaje fajny ;) Na pewno zagram po starcie ;)

Posty :3 ..::50::..::100::..::150::..::200::..::250::..::300::..                                        W grach Marrix_PL z wyjątkiem minkraftów ;3

 

Opublikowano

Na budowniczego lub gm'a.

  • Mam 13lat.
  • Posiadam skypa (bartek124se) oraz gg (46712556)
  • Lubię pomagać innym.
  • Nie przeszkadzam m.in. Nie spamie na skype/gg.
  • Na granie w minecrafta przeznaczam od 3 do 6 godzin dziennie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...