Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MetinCraft [Metin w minecraft] [Biolog, 50 Questów] [Nowe zbroje] [Nowe Miecze] [Nowe ulepszenia] [Klasy] [Skille]


SanDiegoSanti

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakie nowe ciekawe rzeczy będzie miała ranga Vip?

Nie myśleliśmy jeszcze nad tym, myślę że w IS będą podstawowe rzeczy jak PD itp. :)

Zrobię wieczorem ankietę odnośnie VIP-a

SS-y z mapki zostaną dzisiaj dodane, M1 już gotowe :)

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chwila chwila sam pisales zapowiedz? Jak tak to przeglądnij slownik w poszukiwaniu "dropiom"

1377774857-U369478.png

Opublikowano

@up napisałem tak bo nie ma odpowiednika Polskiego, lecz byle pseudo zajefajny hejter i tak się przyczepi >.< mogłem napisać nie wiem... zbierają...? pomyśl i tak każdy wie o co chodzi a Ty masz ból dupy. Pozdrawiam

Opublikowano

@up nie dość, że masz ból dupy to:

- robisz jeszcze gorsze błędy ortograficzne typu "bul"

- mogłem napisać "drapią" aha....

- to co mi wysłałeś to ptak, reszta angielski

 

i w tych trzech punktach Ci udowodniłem, że nie myślisz. Starasz się po prostu zabłysnąć co Ci nie wyszło. Pozdrawiam.

Opublikowano

@up nie dość, że masz ból dupy to:

- robisz jeszcze gorsze błędy ortograficzne typu "bul"

- mogłem napisać "drapią" aha....

- to co mi wysłałeś to ptak, reszta angielski

 

i w tych trzech punktach Ci udowodniłem, że nie myślisz. Starasz się po prostu zabłysnąć co Ci nie wyszło. Pozdrawiam.

 

"Ból dupy" często pisze się przez "bul" więc nie wiadomo czy było to umyślne.

Jednak na logikę, piszesz pracują czy pracujom? robią czy robiom? to dlaczego dropiom a nie dropią?

shoob.png

Opublikowano

 

"Ból dupy" często pisze się przez "bul" więc nie wiadomo czy było to umyślne.

Jednak na logikę, piszesz pracują czy pracujom? robią czy robiom? to dlaczego dropiom a nie dropią?

bez sensu, też dużo słów kończy się na "om" koniec spamu, i tak wiem że mam rację. ;)

Opublikowano

bez sensu, też dużo słów kończy się na "om" koniec spamu, i tak wiem że mam rację. ;)

 

Upartość dzieciaczka... jakikolwiek przykład czynności kończącej się na "om"?

 

żeby nie było aż tak bardzo offtopu, może zagram na serwerze...

shoob.png

Opublikowano

  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokacja:POLE ZIEMNIAKUW. I BAN
  • Hobby:Zbiję k%&*a tą reputację bez pomocy adminów

    zobaczycie kurwa ;_;.

    /HEJTOWANIE BRONY PEDAŁÓW XDDDDDDD

kto tu jest dzieciaczkiem :P ok to już nie ważne, ss-y jednak będą dzisiaj bo wczoraj nie miałem czasu

nowe ip ts3 : ts.gramytu.net

Opublikowano

PS: Szukamy youtubera który by zrobił bardzo dobry trailer! Ten trailer znany i lubiany youtuber Nolif666 wrzuci prawdopodobnie na swój kanał, można się tak wypromować dzięki nam :) proszę pisać w tej sprawie na gg 35871092

Opublikowano

królestwa też będą? bo nie zauważyłem ;d

Procesor: Intel Core i5-6400 3.3GHz (Turbo)   Karta graficzna: Gigabyte GTX 1060 6GB Windforce OC    Płyta główna:  MSI B150M Mortar

Zasilacz:  Antec VP 500    Dysk:  SSD 240GB + HDD 1TB    RA M:  4x4GB Kingston HyperX FURY 2133MHz CL14   Obudowa: SilentiumPC RG3

Mysz: Razer Viper Mini   Klawiatura: IBOX Aurora K-4   Monitor: iiyama XU2490HS-B1

Opublikowano

Zostanę Architektem/Moderatorem:

Dlaczego ja ????:

- Znajomość Komend w 9,5/10

- 15 Lat

- Ogar

- Mikrofon ;)

- skype:alexlisek

- Staż w mc. Od aplhy <3

- Grałem w Mettina i wiem jak to wyglada :)

- Na serwerze Bede gral dzień i noc

- Bedę pomagał graczom i innym.

Opublikowano

Podanie Budowniczy

Wiek: 16, pół

komendy: 7.5/10 (zapomniało się nie które ale to pestka)
Miałeś kiedyś Budowniczego?: Nie, ale miałem 4 serwery na których miałem admina
Umiesz budować?: Tak potrafię czasami się coś nie uda o 1 klocek ale zawsze można poprawić


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...