Skocz do zawartości

Opowiadanie

  • wpisy
    39
  • komentarzy
    19
  • wyświetleń
    2 774

Rodzina Zastępcza agendą zwyrodnienia i nekro-kazirodzctwa oraz pedofilii

796 wyświetleń

Witam prawie wszystkich na tym uroczym forum po tej wspaniałej aktualizacji, pomyślałem więc, że napiszę kilka słów prawdy na temat odkrytego przeze mnie spisku reżysera kultowego polskiego serialu pt. "Rodzina Zastępcza". 

Zacznijmy od tego, o czym jest ten serial? Otóż na pierwszy rzut oka jest to inscenizacja codziennego sąsiedzkiego życia, zawiera w sobie często nietypowe wątki ale nic takiego żeby sprawić aby widz czuł się moralnie konfrontowany z pokręconą rzeczywistością państwa Kwiatkowskich, głównej rodziny grającej w serialu. 

No więc w czym jest sęk? A w tym, że w utworze Seweryna Krajewskiego pt. "Tkanina", który jest użyty jako intro do tego serialu jest przekazana chora i niemożliwa do usprawiedliwienia, zwyrodniała treść

Cytat

Z jednej tkaniny wszyscy jesteśmy
co się wyciera, 
strzępi przez lata. 
Lecz, jeśli chcemy 
te wszystkie dziury 
Miłością da się załatać.

 

https://www.ipla.tv/Serial/5000913-Komediowy/1596-Rodzina-Zastepcza

Zacznijmiewięc analizę, "Z jednej tkaniny wszyscy jesteśmy" okej, w sumie to my ludzie jesteśmy jak z takiej tkaniny, materiału, spoko ale zaraz, "co się wyciera"? Tkanina na ogólne pojęcie nie może się fizycznie wycierać, wycierać mogą się jeansy więc o co chodzi? No cóż, brnijmy dalej, "strzępi przez lata", tkanina sama się jednak nie strzępi przez lata, można ją postrzępić ale nie jest to proces samoistny. Mamy jednakże dowód na to, że piosenka przyrównuje nas do tkaniny co oznaczą, że tą tkaniną musi być ludzie ciało. Lecz jedyny moment, w którym ludzie ciało się wyciera jest podczas zderzenia a strzępi przez lata tylko gdy ciało jest martwe a więc następuje możliwość, że ta część piosenki opowiada o morderstwie

I ŻEBY POMYŚLEĆ, ŻE TO WSZYSTKO ALE NIEEEEEE

nastepuje kolejno "Lecz, jeśli chcemy, te wszystkie dziury", "Miłością da się załatać.". Dziury? Dziury w martwym ciele tworzą się od procesu zrobaczenia gdy różne robaki zaczynają się dostawać do naskórka, więc pasuje perfekcyjnie do motywu martwego ciała z poprzedniej części. "Miłością da się załatać", no i to jest finalna, najbardziej zwyrodniała, kremówkowana część tego pojebanego nie ludzkiego dzieła fana karła trupiego.

NO I MOŻNA BYŁOBY STWIERDZIĆ, ŻE TO KONIEC TEJ CHOREJ FANTAZJI ALE NIEEEEEEEEEEEEEEE

Według tego widać, że piosenka wskazuje na morderstwo oraz nekrofilię ale co to ma wspólnego z takimi chorymi terminami jak kazirodztwo czy pedofilia, więc kazirodztwo jest obecne ze względu oczywistego iż jest to serial RODZINA Zastępcza a więc rzeczy dzieją się w rodzinie a pedofilia ponieważ większość członków rodziny to dzieci a przynajmniej do tego sprowadza podświadoma agenda tego serialu.

 

Nie chcę więcej oglądać, żadnych polskich seriali, jestem przerażony tym jakie rzeczy były nadawane w telewizji, gdy zauważyłem tą chorą nibylandię reżysera w tej piosence zacząłem płakać i mieć nadzieje, że tacy potworzy jak on odpowiedzą kiedyś karnie za swoje postąpienia, jestem zbyt zszokowany aby wyrazić moje obrzydzenie w kierunku tego "niewinnego" wizerunku, treść tego bloga jest tylko 1/2137 + 9/11 tego jak naprawdę się czuję po odkryciu tego chorego precendensu. 

Przepraszam za zniszczenie dzieciństwa ale takie rzeczy muszą wyjść na jaw dla dobra ogółu i opamiętania.5 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
Okienko zamknie się za 5 sekund...