Skocz do zawartości

Deso opowiada.

  • wpisy
    23
  • komentarzy
    244
  • wyświetleń
    54 152

Privy WoD lepiej działające?

5 761 wyświetleń

Od jakiegoś czasu zauważyłem, że sprawa z privami WoWa ma się kiepsko z wielu przyczyn, o których jednak nie warto wspominać. Gdyż można o tym napisać artykuł do gazety, a miejsca by zabrakło. :P

 

Są obecnie trzy serwery na Warlords Of Draenor.

 

Karabor.

Ashran.

Hellscream.

 

Przyjrzyjmy się Karaborowi wpierw.

http://karabor.com/

Co się rzuca w oczy? Przede wszystkim niski online graczy, co nie ukazuje serwera w najlepszym świetle + jak na WoD, mamy max LVL narazie do 90tki czyli calutki content Mists Of Pandaria. Jednak biorąc pod uwagę newsy, szykują się od ponad miesiąca na otwarcie Draenoru. Co może okazać się sukcesem, ale na ile? Kij wie. Osobiście grałem chwilę i serwer ma dość spore zainteresowanie polaków, lecz czekają oni, aż ekipa udostępni Draenor.

 

Teraz nieco o Ashranie.

http://www.ashran.com/

Ashran reklamuje się, jako pierwszy prywatny serwer na WoD, a jak sprawdza się w praktyce? Nie mam zbyt wysokiego LVL'a jeszcze by to osądzić, ale podczas expa pandarenem nie napotkałem większych problemów, co dobrze świadczy o serwerze. Jak jest dalej? Opowiem jak dobije odpowiednie poziomy. Serwer jest dość popularny, bo na samym angielskim realmie gra prawie 1500 ludzi, czyli praktycznie limit, ale kolejek nie ma. Podobno garnizony zaczęły działać. Jedyny dowód na to, to ten filmik jaki znalazłem.

 

A teraz kilka słów o Hellscreamie.

http://www.hellscream-wow.com/

Nie wiem za dużo o serwerze, poza tym że jest on buglandem absolutnym. Ale prawdopodobnie są to złośliwości rozpowiadane między konkurentami, a jest już na tym polu dwóch konkurentów póki co patrząc na Ashran i Karabor.

 

Ciekawostką jest fakt, że privy WoD działają o wiele lepiej, niż te na poprzednich dodatkach. W sumie co się dziwić, skoro większość devów pracujących przy emulatorach, porzuciła poprzednie dodatki, i całe siły rzucili na Warlords Of Draenor, by iść równo z Blizzardem. Nowa era privów WoWa nastaje? Nie nastawiałbym się narazie optymistycznie, gdyż WoD ma też swoje bugi, które mam zamiar odkryć. :)9 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
Okienko zamknie się za 5 sekund...