Skocz do zawartości

Deso opowiada.

  • wpisów
    23
  • komentarzy
    244
  • wyświetleń
    54 639

Heroes of Might & Magic III HD 29 stycznia 2015!


Ubisoft zaskoczyło teraz mnie pozytywnie, zapowiadając odświeżenie HOMM III a premiera już za niespełna miesiąc bo 29 stycznia!

 

Wersja HD nie będzie różnić się zbytnio od klasycznej, tylko tyle że będzie wydana na IOS oraz Androida.(Tylko tablety)

 

Szczerze? Z jednej strony jestem happy, bo HOMM III był jedną z pierwszych gier jakie miałem na kompie, i do dziś mam miłe wspomnienia. ^_^ Z drugiej jednak, wygląda mi to skok na kasę. No i biorąc pod uwagę reputacje Ubisoftu, jest sens?

18 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Kubraczek

Opublikowano

Inicjatywa fajna, aczkolwiek pewnie poleci hejt na Ubi, że są pazerni na hajs, bo "ruszają" jedną z lepszych gier turowych wszechczasów po tylu latach ^_^.

DesoPL

Opublikowano

Inicjatywa fajna, aczkolwiek pewnie poleci hejt na Ubi, że są pazerni na hajs, bo "ruszają" jedną z lepszych gier turowych wszechczasów po tylu latach ^_^.

 

Właśnie trudno się z tym nie zgodzić, ponieważ wersja HD nic więcej nie oferuje poza dostępem do IOS i Androida. Gdyby tak dali WoG jako dodatek, było by miło.

uuc

Opublikowano

Tak, tak, tak, tak, TAK, TAK!

Gość

Opublikowano

Bardzo fajnie. :P Nie tak dawno bawiłem się trójka na tablecie, jednak była to emulacja i były lekkie lagi, więc gra nie była zbytnio ciekawa. W dodatku sterowanie było kiepskie. Mam nadzieję, że w oficjalnej wersji będzie to jakoś ciekawie zoptymalizowane i ciekawsze sterowanie. Ciekawe jeszcze ile taka appka będzie kosztować. Jeśli cena nie będzie przesadzona to na pewno kupię. :P

TroLLu.

Opublikowano

Jakby dodali od razu WoG'a do tego kupilbym, zresztą i tak nie ma czasu/osoby z kim pograć ;v

RevsPL

Opublikowano

oh co za niespodzianka musze ją mieć zobaczymy jak będzie wyglądała najlepsza część w odmienionej wersji

Raise the Phend

Opublikowano

Zmieni się tryb sieciowy (multiplayer). Resztę rzeczy można osiągnąć modami.

D&G

Opublikowano

będzie tak samo jak z aoe hd

DesoPL

Opublikowano

będzie tak samo jak z aoe hd

 

Czemu? AoE2 HD nawet fajne jest. :) Tylko szkoda że nie da się na nim instalować total conversion modów jak Age Of Chivalry etc.

xDefqonOnex

Opublikowano

Heroes 3 jest zarąbistą grą mam ją na pc i gram :) Nekromanci są pro :P Czarni rycerze w szczególności :).

Gość 35000

Opublikowano

Super, bardzo się cieszę bo uwielbiam heroesy a niedawno zakupiłem tablet hehe

Gromakon

Opublikowano

Ja dalej gram w III jak jest z kim ;P

Monkey D. Luffy

Opublikowano

mogliby jakieś multi globalne skołować i by było zajebiście ;]

D&G

Opublikowano

Jakby kosztowała z 3 dychy to bym brał.

Ylie_

Opublikowano

Ale dlaczego tylko na tablety no kurw.. x.x Ostatnio tylko na tablety wychodzą, a telefony gdzie.. x.x
Heart stone na tablety, Heroes na tablety. A jak by na telefony wrzucili to jestem więcej niż pewien że w pizdu osób by w to grało 

wlatca

Opublikowano

Ale dlaczego tylko na tablety no kurw.. x.x Ostatnio tylko na tablety wychodzą, a telefony gdzie.. x.x

Heart stone na tablety, Heroes na tablety. A jak by na telefony wrzucili to jestem więcej niż pewien że w pizdu osób by w to grało 

jak wyszły na steamie herołsy te w hd...

RevsPL

Opublikowano

biorąc pod uwagę reputacje Ubisoftu, jest sens?

tak

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...