Heroes of Might & Magic III HD 29 stycznia 2015!
Ubisoft zaskoczyło teraz mnie pozytywnie, zapowiadając odświeżenie HOMM III a premiera już za niespełna miesiąc bo 29 stycznia!
Wersja HD nie będzie różnić się zbytnio od klasycznej, tylko tyle że będzie wydana na IOS oraz Androida.(Tylko tablety)
Szczerze? Z jednej strony jestem happy, bo HOMM III był jedną z pierwszych gier jakie miałem na kompie, i do dziś mam miłe wspomnienia. ^_^ Z drugiej jednak, wygląda mi to skok na kasę. No i biorąc pod uwagę reputacje Ubisoftu, jest sens?

18 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się