Pierwszy dzień w szkole po wakacjach
Jak wiecie jest 1 września, więc rozpoczęcie roku szkolnego. Wstałem o 7 i poszedłem na autobus, zebraliśmy się w szkole no i każdy pogadał ze sobą i w ogóle było spoko bo dawno się nie widzieliśmy. W naszej szkole został zmieniony dyrektor i mamy nową dyrektorkę a szkoda bo bardzo lubiłem starego choć tylko 1 rok miałem z nim styczność na tym stanowisku. Najgorsze jest to ze zostały zamontowane kamery w szkole i przed nią, więc się skończy palenie szlug w gimbie u niektórych osób. Napisaliśmy plan lekcji i tak troche nie fajnie bo jutro mam 7 lekcji więc od 7 do 16 w szkole;x
Jutro mam matme,geo,chemie,artystyczne,polski,wf,hire.
No jutro będzie luz bo te zapoznanie z programem itp ale za tydzień to będzie najgorszy dzień w sumie patrząc na plan.
Jutro oczywiście będzie kocenie 1 klas trzeba się w marker zaopatrzyć xDD
Trochę nowych osób doszło ale nie do naszej klasy i się ciesze.
A wam jak wam minął 1 dzień po wakacjach w nowej szkole lub starej?
Mnie boli ze nie mogę pospać do 12-14 godziny;x
Super ze 3 razy pod rząd mamy pierwsza matme a mowa tu o poniedziałku,wtorku i środzie. No i jeszcze po 7 h mamy a ja musze na autobus czekać to po 8 jestem w domu to też ból.
Pewnie zaraz wbije jakiś troll czy coś ale po prostu będę zgłaszał. Blogi będą może codziennie.

19 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się