Wiersze nie są pisane przeze mnie, znam związek tych dwóch osób a ta autorka jest moją przyjaciółką.
Wstawiam dla was te wiersze bo według mnie są świetne, proszę o sensowne komentarze.
Nikt jej tyle szczęścia nie dawał ile On. Był może zwykłym łobuzem, ale w głębi jej duszy czuła że jest kimś wyjatkowym i bardziej wartościowym niż inni.
Spoglądał na nią normalnie jak każdy, ale ona tylko jego spojrzenie lubiła najbardziej
Przytulał czasem nawet jak tysiące innych osób ale tylko w jego ramionach było jej najcieplej i mogła czuć się bezpieczniej
Pocieszał jak każdy, ale tylko jego słowa dodawały jej najwięcej siły
Żartował jak wszyscy, ale jego żarty rozbawiały ją najbardziej
ich związek trzymał się ostatniego palca nadziei
On siedzi Kłócił się z nią jak 100 innych osób ale te kłótnie dotykały ją najmocniej
I zdała sobie sprawę.. że to nie kwestia jego osoby tylko uczuć jakie ona kieruje do niego
a jakie on kieruje do niej.

1 komentarz
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się