Wiersze nie są pisane przeze mnie, znam związek tych dwóch osób a ta autorka jest moją przyjaciółką.
Wstawiam dla was te wiersze bo według mnie są świetne, proszę o sensowne komentarze.
Pewnego razu ał w domu, okryty nerwami i myślami zadająć sobie pytanie "o co w tym wszystkim chodzi?"..palił "ostatniego" papierosa..i siedział
w towarzystwie swojego kolegi..
Ona leżała w łóżku w 6tym miesiącu ciąży..a że było już późno to starała się usnąć
Jednak nie mogła..rozpłakała się, tuląc pl
Wiersze nie są pisane przeze mnie, znam związek tych dwóch osób a ta autorka jest moją przyjaciółką.
Wstawiam dla was te wiersze bo według mnie są świetne, proszę o sensowne komentarze.
Nikt jej tyle szczęścia nie dawał ile On. Był może zwykłym łobuzem, ale w głębi jej duszy czuła że jest kimś wyjatkowym i bardziej wartościowym niż inni.
Spoglądał na nią normalnie jak każdy, ale ona tylko jego spojrzenie lubiła najbardziej
Przytulał czasem nawet jak tysiące innych osób ale tylko w jego