Wyniki konkursu patriotycznego!
Witam!
Dawno nie zaglądałem na ten blog ![]()
Przynoszę co niektórym dobrą wiadomość. Po dyskusji z Maxiem i Flinnem wybraliśmy zwycięzców. Nie było to łatwe, bo dostaliśmy wiele pięknych prac.
W kategorii graficznej zwycięzcami zostali:
1. Sopher.

2. Zkumeku

3. peter711

W kategorii literackiej zwyciężyli:
1. Gotyer
Nie da się sprzedać nidzie...
Wiary i Honoru, Dumy i Miłości.
Krzyże rzucone przy polskich drogach.
rorzuconę w pamięci jak stare kości.
A gdy z nienacka ktoś cię spyta - kim jesteś?!
Odpowiedź znajdziesz w soim sercu całym
spójrz w historie, zza siebie
duma i pamięć o nich cię ocali.
To oni z skrzydłami na plecach walczyli
brneli przez ziemie, w pocie i trudzie.
Broniąc ojczyzny, jak oka w głowie.
Nazwani - Husaria, nikim innym... ludzie.
Walczyli o wolność, wiarę i godność.
Niczym największy orzeł o Polskość.
TO ONI! Największa armia na świecie.
Cudny orszak Husari, widnieję już jedzie.
TO ONI! Najwięksi bohaterowie.
Walczyli dzielnie, każdy to powie.
Bądź bowiem armia największa, najlepsza.
Zawszę w pamięci zostanie spoczęta.
2. TheVolume
Niepodległości dzień, dawniej to tylko sen,
W czasach, gdzie wrogiem jest cień,
Zaborcy upodobniają się do hien,
Wycinają wszystko co polskie w pień!
Ojczyzna ma podzielona między tyranów trzech,
Każdy z nich morduje miliony ludzkich serc,
Pomniki pokrył już gęsty mech,
Dopadała ich okrutna, niewinna śmierć,
Dziś poległym oddajmy chwałę i cześć,
Dziękujmy za niepodległość naszego kraju,
To dzięki nim krwawy orzeł mógł się wznieść,
A my dorastamy w przysłowiowym raju.
3. XszarlotekX
Polsko!Moja ukochana!
Ty zachwycasz mnie wciąż z rana!
Choć Cię ludzie nienawidzą,wyklinają,obrażają,
Ty wciąż żyjesz,i wciąż walczysz,bo Ty siły jesteś
matką.
W ciągu wieków władców wielu,przez twój tron
się przewinęło
Było gorzej,było lepiej,lecz mimo tego
Byli ludzie polskiej krwi,co naród swój kochali,
I aby mu się lepiej żyło,życie swe oddali.
Dzisiaj mało osób już pamięta naszych
bohaterów,
11 listopada wszyscy pędzą na ogórdek,
By świętować zwycięstwo polakow,
Lecz nie z przed wieków,a w siatkówce.
Mało zostało już patriotów,czystej polskiej krwi,
W Polsce ludzi jest nie mało,ale większość źli.
Ale Ty się nie poddajesz,ja u Twego boku,
Będę walczył aż do końca,ostatniego mego roku.
Się nie poddam,a gdy upadnę,szybko się podniosę,
Aby wrogowi z ręki wyrwać kosę.
Z powodu licznego udziału w konkursie zwiększyłem liczbę nagród:
1. MPC Gold Member
2. MPC Blue Member
3. MPC Champion
Dodatkowo każdy, kto wziąl udzial otrzyma -5% z paska ostrzeżeń! *
*nie rozdaje talonów. Nagroda przepada, gdy posiadasz 0 pkt.
Gratulujemy zwycięzcom!

17 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się