Skocz do zawartości
  • wpisów
    13
  • komentarzy
    82
  • wyświetleń
    7 457

Wyniki konkursu patriotycznego!


Skorpion.

1 413 wyświetleń

Witam!

Dawno nie zaglądałem na ten blog ;)

Przynoszę co niektórym dobrą wiadomość. Po dyskusji z Maxiem i Flinnem wybraliśmy zwycięzców. Nie było to łatwe, bo dostaliśmy wiele pięknych prac.

W kategorii graficznej zwycięzcami zostali:

1. Sopher.

 

q6YihDM.jpg

 

2. Zkumeku

 

Slider_1.png

 

3. peter711

 

1384201138-U517908.png

 

 

W kategorii literackiej zwyciężyli:

1. Gotyer

 

Nie da się sprzedać nidzie...

Wiary i Honoru, Dumy i Miłości.

Krzyże rzucone przy polskich drogach.

rorzuconę w pamięci jak stare kości.

A gdy z nienacka ktoś cię spyta - kim jesteś?!

Odpowiedź znajdziesz w soim sercu całym

spójrz w historie, zza siebie

duma i pamięć o nich cię ocali.

To oni z skrzydłami na plecach walczyli

brneli przez ziemie, w pocie i trudzie.

Broniąc ojczyzny, jak oka w głowie.

Nazwani - Husaria, nikim innym... ludzie.

Walczyli o wolność, wiarę i godność.

Niczym największy orzeł o Polskość.

TO ONI! Największa armia na świecie.

Cudny orszak Husari, widnieję już jedzie.

TO ONI! Najwięksi bohaterowie.

Walczyli dzielnie, każdy to powie.

Bądź bowiem armia największa, najlepsza.

Zawszę w pamięci zostanie spoczęta.

 

2. TheVolume

 

Niepodległości dzień, dawniej to tylko sen,

W czasach, gdzie wrogiem jest cień,

Zaborcy upodobniają się do hien,

Wycinają wszystko co polskie w pień!

Ojczyzna ma podzielona między tyranów trzech,

Każdy z nich morduje miliony ludzkich serc,

Pomniki pokrył już gęsty mech,

Dopadała ich okrutna, niewinna śmierć,

Dziś poległym oddajmy chwałę i cześć,

Dziękujmy za niepodległość naszego kraju,

To dzięki nim krwawy orzeł mógł się wznieść,

A my dorastamy w przysłowiowym raju.

 

3. XszarlotekX

 

Polsko!Moja ukochana!

Ty zachwycasz mnie wciąż z rana!

Choć Cię ludzie nienawidzą,wyklinają,obrażają,

Ty wciąż żyjesz,i wciąż walczysz,bo Ty siły jesteś

matką.

W ciągu wieków władców wielu,przez twój tron

się przewinęło

Było gorzej,było lepiej,lecz mimo tego

Byli ludzie polskiej krwi,co naród swój kochali,

I aby mu się lepiej żyło,życie swe oddali.

Dzisiaj mało osób już pamięta naszych

bohaterów,

11 listopada wszyscy pędzą na ogórdek,

By świętować zwycięstwo polakow,

Lecz nie z przed wieków,a w siatkówce.

Mało zostało już patriotów,czystej polskiej krwi,

W Polsce ludzi jest nie mało,ale większość źli.

Ale Ty się nie poddajesz,ja u Twego boku,

Będę walczył aż do końca,ostatniego mego roku.

Się nie poddam,a gdy upadnę,szybko się podniosę,

Aby wrogowi z ręki wyrwać kosę.

 

 

Z powodu licznego udziału w konkursie zwiększyłem liczbę nagród:

1. MPC Gold Member

2. MPC Blue Member

3. MPC Champion

 

Dodatkowo każdy, kto wziąl udzial otrzyma -5% z paska ostrzeżeń! *

*nie rozdaje talonów. Nagroda przepada, gdy posiadasz 0 pkt.

 

Gratulujemy zwycięzcom!

17 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Kacki

Opublikowano

Dobrze że nikt nie opowiedział dowcipu o tęczy bo by go spalił ...

Sopher.

Opublikowano

Takie konkursy powinny być wcześniej ogłaszane i najlepiej na forum ogólnym jako news forumowy, bo to nie miało nawet sensu. Mała część osób dowiedziała się o tym, bo nawet połowa forum nie czyta na bieżąco statusów, gdzie był ogłaszany konkurs.

 

Niemniej jednak gratuluje pozostałym.

Skorpion.

Opublikowano

Takie konkursy powinny być wcześniej ogłaszane i najlepiej na forum ogólnym jako news forumowy, bo to nie miało nawet sensu. Mała część osób dowiedziała się o tym, bo nawet połowa forum nie czyta na bieżąco statusów, gdzie był ogłaszany konkurs.

 

Niemniej jednak gratuluje pozostałym.

Takich konkursów przewaznie nie podaje się wczesniej, jednak mozna się ich spodziewać na większe swięta. Ale i tak zgłosiło się duzo osób ;)

Mój został podany rano, koło 10, więc kto chcial wziął udzial ;)

Diax Unban

Opublikowano

A moje to co? wysłałem pracę... -.-

KlauS.

Opublikowano

Konkurs na profilu, od kiedy można takie coś organizować?

Skorpion.

Opublikowano

Moze inaczej, od kiedy nie?

Mial byc statusowy ale mniej osob by sie o nim dowiedzialo ;x

KlauS.

Opublikowano

Moze inaczej, od kiedy nie? Mial byc statusowy ale mniej osob by sie o nim dowiedzialo ;x

Wiesz, że konkurs nie był oficjalny.

Jedyna informacja była na profilu.

Dziobagg

Opublikowano

Łatwy gold...

+

łatwe zdjęcie 5 pkt..

 

 

 

Dodatkowo każdy, kto wziąl udzial otrzyma -5% z paska ostrzeżeń!
Gotyer

Opublikowano

Takie konkursy powinny być wcześniej ogłaszane i najlepiej na forum ogólnym jako news forumowy, bo to nie miało nawet sensu. Mała część osób dowiedziała się o tym, bo nawet połowa forum nie czyta na bieżąco statusów, gdzie był ogłaszany konkurs.

 

Niemniej jednak gratuluje pozostałym.

Ja sam dowiedziałem się przypadkiem jak został przedłużony czas z 19 do 20. Nic za darmo, łatwy konkurs to trzeba być spostrzegawczym. + dla Sskorpiona ;)

KlauS.

Opublikowano

Ja sam dowiedziałem się przypadkiem jak został przedłużony czas z 19 do 20. Nic za darmo, łatwy konkurs to trzeba być spostrzegawczym. + dla Sskorpiona ;)

Jednak nadal nie był zgodny z zasadami, jakie panują na MPCForum.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...