Skocz do zawartości
  • wpisy
    4
  • komentarzy
    45
  • wyświetleń
    3 620

Cz. 3 -Zwierzaki, pupile inne krokodyle :D


Ohayooooo już po raz 3~! :3

 

Tak się zastanawiam... Czy macie jakieś zwierzaki, pupilki ? (Tak murzyn też się liczy <tak klaus ty>) :D

 

Ja ogółem jestem miłośnikiem zwierząt, choć niektóre osobiście przeszkadzały by mi. Może nie tyle co przeszkadzały o ile nie czuła bym się z nimi dobrze pod jednym dachem :D

 

Kiedyś baaaardzo lubiłam psiaki (jak byłam mała :D!) teraz jestem jebnięta bo inaczej tego nie nazwę na punkcie kotów :D Uwielbiam je :3 Tak będę budowała ten głupi stereotyp panny z 7 kotami! Co tam 7.. 10! :D

 

Obecnie w domu mam kanarka (który mnie wkurza czasem bo nie da mi na ts pogadać :<) ale też jest bardzo milutkim zwierzakiem :D Miałam kilka psiaków, ptaszków (podobno kiedyś rybki ale nie wiem co się stało ;o) i oczywiście kota i tak chcę ich więcej :D

 

Domyślam się, że zapewne z tych wszystkich użytkowników forum są tu tacy którzy mają terrarium.. Ciekawi mnie jak to jest z takimi wężami i ich hmm.. hodowlą ? utrzymaniem ? :D

W sumie taki wielki 7 metrowy wąż wijący się po domu.. Cool!

 

Może kiedyś jak wyjdę już na swoje będę planowała właśnie takie "dziwne" pupilki typu węże ^^ Dla tego właśnie to pytanie do was :)

 

Rozpisywać się jak na razie nie będę.. Mam nadzieję, że ktoś z was się wypowie (klaus na temat... xD)

 

A tu taki mój mały pierdolec z kotem :D Teraz tylko na ścianę ^^

cam00172m.jpg

 

21 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Lesteross

Opublikowano

A poważnie: 2 koty, 4 psy :3, i szukałem właściciela dla dwóch.

190475378597218903438

Opublikowano

pokaż pochwal się :D!

 

A może dane osobowe, dowód, moje zdjęcie, adres i taxówkę z drogą prosto do mojego domu jeszcze? :D

Lady Quarti

Opublikowano

Jak jest przystojny (bo facet ma być przystojny nie ładny) to nie ma sprawy xD

Phoenix_PL

Opublikowano

Jedna sztuka (dość sporego) psa (owczarek niemiecki, jak ktoś nie lubi swojego tyłka czy ręki, ewentualnie nogi to zapraszam do mnie, szybka amputacja), pięć sztuk papug (były dwie, się zdeczko rozmnożyły) oraz 3+4 koty (tak jak papugi. dokonały samodzielnego mnożenia się).

TaŚ

Opublikowano

Ale ty pienknie rysuujesz :3,mam psa rybki papuge i swinke morska

Lesteross

Opublikowano

Jedna sztuka (dość sporego) psa (owczarek niemiecki, jak ktoś nie lubi swojego tyłka czy ręki, ewentualnie nogi to zapraszam do mnie, szybka amputacja), pięć sztuk papug (były dwie, się zdeczko rozmnożyły) oraz 3+4 koty (tak jak papugi. dokonały samodzielnego mnożenia się).

 

Dlatego kupuje się samce :D. Mam ten sam problem z psami, 2 szczeniaki ponad półroczne, nikt do tej pory nie chce brać :/.

KlauS.

Opublikowano

takiego chcę kupić, ale nie wiem gdzie :c
Lady Quarti

Opublikowano

Jedna sztuka (dość sporego) psa (owczarek niemiecki, jak ktoś nie lubi swojego tyłka czy ręki, ewentualnie nogi to zapraszam do mnie, szybka amputacja), pięć sztuk papug (były dwie, się zdeczko rozmnożyły) oraz 3+4 koty (tak jak papugi. dokonały samodzielnego mnożenia się).

Jak pogodziłeś to wszystko ze sobą pod 1 dachem ? :D

 

 

 

Ale ty pienknie rysuujesz :3,mam psa rybki papuge i swinke morska

Arigatooo~~:3

Hmm.. świnki morskie są super :D

TaŚ

Opublikowano

Asik a czy ty czasem nie oglądasz Fairy Tale?

Lady Quarti

Opublikowano

Asik a czy ty czasem nie oglądasz Fairy Tale?

Owszem calutka seria za mną i z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki, chaptery i mangę w polsce :)

JokerrPL

Opublikowano

Miałem kiedyś pajaka ,ale niestety nie mam zdjęć. Możecie sobie wygooglowac ptasznik kędzierzawy. Uciekł mi 3 razy :D

Lesteross

Opublikowano

Ja miałem w domu rój komarów, też przyjemne zwierzaczki ;]

KlauS.

Opublikowano

Asik a czy ty czasem nie oglądasz Fairy Tale?

Nie myl "Tale" z "Tail". Baśń a ogon to co innego, w tym przypadku o wiele gorzej to wygląda.

Miyoshi

Opublikowano

Mam królika i dwie papużki. :3 Kiedyś była jeszcze myszka, myszoskoczek i żółw, a jeszcze wcześniej rybki. Zdechły ze starości, a żółwia musieliśmy oddać z powodu dłuższego wyjazdu i nie mogliśmy go wziąć ze sobą. :c

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...