Skocz do zawartości

Blogujemy? Nieeee.

  • wpis
    1
  • komentarzy
    29
  • wyświetleń
    1 582

Tsa.. obecna sytuacja na forum oczami harnasia.. ;-)


Ta, siema.

Dziś chciałbym poruszyć temat obecnej sytuacji na forum. Tak, chodzi o Holliego i wszelkie spiny na jego temat.

Popijając sobie dziś Jogurcik zaraz po tym jak skończyłem expić, wbijam sobie na forum i co widzę? Standart, statusy "Holly to, holly tamto". Serio? To wam się nigdy nie znudzi? Chłopak ma na was ładnie wyjebane, zlewa to wszystko a wy się niepotrzebnie nakręcacie i toczycie sprawe z Vipem i innymi zagrywkami coraz dalej i dalej...Po co to się pytam hmm? Da wam to coś? Myślicie, że jego to ochodzi, że jakieś pixele po nim jeżdżą? To tak cholernie psuje atmosfere na forum, że aż szkoda gadać. Sam za nim nie przepadam, a trochę już z nim styczność mam(kiedyś jeszcze poza mpc go znałem i wiem jaki był, jest) ale to nie znaczy, że mam go hejtowac na prawo i lewo, że dostal jakąś tam range za coś. Dostał VIP-a - Okej, zasłużył widocznie czymś u kokosza, no i co z tego? Po co to ciągnąć? Wylizał go czy nie wylizał, jak ma zdolności to jego sprawa, gratulacje talentu. Ja sobie to już dawno odpuściłem, bo od prima aprilis dotarło do mnie, że takie coś i tak sensu nie ma, więc może kiedyś przyjdzie taki dzień(mam nadzieje), że dotrze do Was, że na forum nie wszystko musi iść po waszej mysli i tak, jak wy to sobie zaplanowaliscie.

Tyle... jogurt się kończy więc ja kończę tego bloga?

 

Pozdrawiam, ;)

29 komentarzy


Rekomendowane komentarze



Gość Anett

Opublikowano

YHM, nie dotrzesz do wszystkich, nawet do większości. ;] Holly'ego znam jeszcze z owni. ;d

Wilczek

Opublikowano

Czytam i dam edita ;d

DRUGI!

 

!BEKA!

Jeszcze kida niech dostanie... ;)

Gamus

Opublikowano

Za dwa miesiące po okresie Kid Modowania poznamy nowego Global Moderatora.

SkrandeR

Opublikowano

Gamus jesteś żałosny, najlepiej już się nie wypowiadaj.

Gamus

Opublikowano

Gamus jesteś żałosny, najlepiej już się nie wypowiadaj.

W internecie jest wolność słowa, jeżeli nie wiesz co to, to proszę wyręczę Cię! KLIK

A jak nie będę to co napiszesz na mnie dissa lub wyzwiesz na pojedynek ? Hahahaha

haRnasiek.

Opublikowano

Czytam i dam edita ;d

DRUGI!

 

!BEKA!

Jeszcze kida niech dostanie... ;)

 

Dostanie czy nie, co z tego? Skoro zapierdala w dziale, to ma prawo jak każdy inny użytkownik dostać się na tą posadę...

SkrandeR

Opublikowano

Dostanie czy nie, co z tego? Skoro zapierdala w dziale, to ma prawo jak każdy inny użytkownik dostać się na tą posadę...

 

Nie męcz się Harnaś. Dla nich "niema tego, czego nie widać".

Podły Bobo

Opublikowano

Moimi oczami wygląda forum, jak miejsce do beki i wkurzania innych :D

haRnasiek.

Opublikowano

Wypierdalaj

 

Ty też już mozesz iść :)

Gość Why

Opublikowano

1339130665071.gif

Zbugowany

Opublikowano

A tego tu juz fajnie komentuja -_-

Venti_

Opublikowano

Ja też sobie odpuściłem według mnie to frajer ,który wylizał vipa i jest happy. Ale hejty w jego stronę zawsze będą.

haRnasiek.

Opublikowano

Ja też sobie odpuściłem według mnie to frajer ,który wylizał vipa i jest happy. Ale hejty w jego stronę zawsze będą.

 

Wiesz jak ja odbieram takie posty? "Ma cos, czego ja nie mam, a chuj co tam, bede zjeba hejtowac"

caltoro

Opublikowano

Harnaś nic Ci to nie da, ludzie od początku istnienia zazdrościli innym, że coś dostali/osiągnęli, a sami przy tym gówno, za przeproszeniem robili - pierdzieli w fotele i tyle.

Jak wam to tak przeszkadza, sami zróbcie piosenkę - odważcie się - pogadamy wtedy.

Dziękuje, dobranoc. Trzeba iść po Lays'y na mecz ;d

Xanter

Opublikowano

Harnaś nic Ci to nie da, ludzie od początku istnienia zazdrościli innym, że coś dostali/osiągnęli, a sami przy tym gówno, za przeproszeniem robili - pierdzieli w fotele i tyle.

Jak wam to tak przeszkadza, sami zróbcie piosenkę - odważcie się - pogadamy wtedy.

Dziękuje, dobranoc. Trzeba iść po Lays'y na mecz ;d

 

Pocisk od randoma z 2k11 który po za dział z metinem nie wychodzi.

jutrojembekon

Opublikowano

Nie wiem co o tym Skranderze myśleć, nie znam typa, nie wiem co nabazgrał w przeszłości i mnie to zbytnio nie obchodzi.

Jeśli jednak uważacie, że raz na zawsze należałoby go wywalić za złamki regla to niech pierwszy napisze to ten, kto regla nigdy nie złamał. Dziękuje, dobranoc.

caltoro

Opublikowano

 

Pocisk od randoma z 2k11 który po za dział z metinem nie wychodzi.

Ty chyba mnie pomyliłeś .... jaki metin...

Anseluti

Opublikowano

holly elo to ja -Shogun- co tam u ciebie? siedzisz na jakimś ts? pamiętaj jebać leszczy z lamusmai się nie pieści

Exíle

Opublikowano

W internecie jest wolność słowa, jeżeli nie wiesz co to, to proszę wyręczę Cię! KLIK

A jak nie będę to co napiszesz na mnie dissa lub wyzwiesz na pojedynek ? Hahahaha

 

Zrobi melodie na ciebie i cie zniszczy wierszem, elo.

UMN

Opublikowano

Hejty będą zawsze na niego ( w sumie to i dobrze), ale to nic nie pomoże. Wylizał to ma, proste - niestety. Trzeba się przyzwyczaić. Teraz tylko czekać jak powitamy nowego GM'a. ;)

Zavetti

Opublikowano

Harnaś, jeśli chcesz go bronić to nie pisz takich blogów bo to potęguje całe zjawisko.

haRnasiek.

Opublikowano

Harnaś, jeśli chcesz go bronić to nie pisz takich blogów bo to potęguje całe zjawisko.

 

Ja nie chce nikogo bronic bo ja jestem neutralny w tej sprawie, chodzi mi tylko o to co na forum się dzieje, co nie wejde to Holly to holly tamto lizu lizu sratatata ;]


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...