Tsa.. obecna sytuacja na forum oczami harnasia.. ;-)
Ta, siema.
Dziś chciałbym poruszyć temat obecnej sytuacji na forum. Tak, chodzi o Holliego i wszelkie spiny na jego temat.
Popijając sobie dziś Jogurcik zaraz po tym jak skończyłem expić, wbijam sobie na forum i co widzę? Standart, statusy "Holly to, holly tamto". Serio? To wam się nigdy nie znudzi? Chłopak ma na was ładnie wyjebane, zlewa to wszystko a wy się niepotrzebnie nakręcacie i toczycie sprawe z Vipem i innymi zagrywkami coraz dalej i dalej...Po co to się pytam hmm? Da wam to coś? Myślicie, że jego to ochodzi, że jakieś pixele po nim jeżdżą? To tak cholernie psuje atmosfere na forum, że aż szkoda gadać. Sam za nim nie przepadam, a trochę już z nim styczność mam(kiedyś jeszcze poza mpc go znałem i wiem jaki był, jest) ale to nie znaczy, że mam go hejtowac na prawo i lewo, że dostal jakąś tam range za coś. Dostał VIP-a - Okej, zasłużył widocznie czymś u kokosza, no i co z tego? Po co to ciągnąć? Wylizał go czy nie wylizał, jak ma zdolności to jego sprawa, gratulacje talentu. Ja sobie to już dawno odpuściłem, bo od prima aprilis dotarło do mnie, że takie coś i tak sensu nie ma, więc może kiedyś przyjdzie taki dzień(mam nadzieje), że dotrze do Was, że na forum nie wszystko musi iść po waszej mysli i tak, jak wy to sobie zaplanowaliscie.
Tyle... jogurt się kończy więc ja kończę tego bloga?
Pozdrawiam, ![]()

29 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się