Skocz do zawartości

Blogujemy? Nieeee.

  • wpis
    1
  • komentarzy
    29
  • wyświetleń
    1 582

Tsa.. obecna sytuacja na forum oczami harnasia.. ;-)


Ta, siema.

Dziś chciałbym poruszyć temat obecnej sytuacji na forum. Tak, chodzi o Holliego i wszelkie spiny na jego temat.

Popijając sobie dziś Jogurcik zaraz po tym jak skończyłem expić, wbijam sobie na forum i co widzę? Standart, statusy "Holly to, holly tamto". Serio? To wam się nigdy nie znudzi? Chłopak ma na was ładnie wyjebane, zlewa to wszystko a wy się niepotrzebnie nakręcacie i toczycie sprawe z Vipem i innymi zagrywkami coraz dalej i dalej...Po co to się pytam hmm? Da wam to coś? Myślicie, że jego to ochodzi, że jakieś pixele po nim jeżdżą? To tak cholernie psuje atmosfere na forum, że aż szkoda gadać. Sam za nim nie przepadam, a trochę już z nim styczność mam(kiedyś jeszcze poza mpc go znałem i wiem jaki był, jest) ale to nie znaczy, że mam go hejtowac na prawo i lewo, że dostal jakąś tam range za coś. Dostał VIP-a - Okej, zasłużył widocznie czymś u kokosza, no i co z tego? Po co to ciągnąć? Wylizał go czy nie wylizał, jak ma zdolności to jego sprawa, gratulacje talentu. Ja sobie to już dawno odpuściłem, bo od prima aprilis dotarło do mnie, że takie coś i tak sensu nie ma, więc może kiedyś przyjdzie taki dzień(mam nadzieje), że dotrze do Was, że na forum nie wszystko musi iść po waszej mysli i tak, jak wy to sobie zaplanowaliscie.

Tyle... jogurt się kończy więc ja kończę tego bloga?

 

Pozdrawiam, ;)

29 komentarzy


Rekomendowane komentarze



TenStylowy

Opublikowano

To jest forum nie jakaś praca , za jakieś pieniądze ludzie niech sobie awansuje na każdą posadę jak ma czas ..

matheeo1337

Opublikowano

Czasem jestem sobie taki podróżnik że wchodzę na słupy od prądu...

 

GLAMRAP WJEŻDŻA A LAMUSY DUPA CICHO

 

Beka w temacie, już każdy powiedział co miał powiedzieć i się syf robi nic więcej, elo idę wkuwać rozszerzoną fizykę bo mam jutro sprawdzian #kujon.

Milady

Opublikowano

Podsycasz ogień. Jego zachowanie i czyny doprowadziły do takiej sytuacji. Ale najbardziej racjonalnym rozwiązaniem, będzie całkowite zbagatelizowanie tego. :)

MrPatrick

Opublikowano

Jogurciki są P.R.O ;D Z drugiej strony harnaśiek ma racje !


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...