Skocz do zawartości

EasyMetin2

  • wpisów
    9
  • komentarzy
    230
  • wyświetleń
    19 464

Zostawiam Projekt Easymetin2. Na Dobre.


andrzejt17

3 766 wyświetleń

[extract]A więc chcę was wszystkich poinformować, że zmuszony jestem już zostawić EasyMetin2 na dobre ze względu na to, ze już jest to odpłatne oprogramowanie. Sam nie jestem w stanie zdziałać nic by tak nie było tak więc sprawę stawiam jasno. [/extract]

 

Oczywiście na MPC będę nadal bawił się haxami i moimi projektami jak i również udzielał pomocy :P Nie wiem co będzie z tym blogiem skoro EM2 nie ma :< No cóż czas pokaże.

 

Może kiedyś jak będzie czas to pouczę się tego i tamtego i może coś samemu stworzę ;p Acz nie prędko bo mamy HackShield F3 .. Póki co będę zajmował się swoją karierą jako KidModerator i coś tam skrobał jaki skrypter i programista :D

 

Chcę się też podzielić informacją, że EM2 będzie dostępny dla każdego NIEODPŁATNIE w godzinach 7:00 do 8:00 rano oraz od 16:00 do 17:00 po południu, codziennie. Jeśli będzie wielu użytkowników, którzy będą korzystali w taki sposób z EM2 to mogę je spolszczać, no chyba, że komuś nie wadzi ten połamany język, w którym jest napisany xD

 

To zapewne pamiętny dzień dla każdego usera EM2 xD Oczywiście można poczekać aż niemcy coś wymyślą :D Zawsze to jakaś nadzieja :)

 

Chcę też wszystkim podziękować za to, jaką reputacje we mnie wpompowaliście, mimo, ze moja aktywność będzie pewnie nieco mniejsza - w końcu em2 nie ma.., to pewnie długo jeszcze zostanę w TOP1 MPC. DZIĘKUJĘ!

 

Pozwoliłem sobie dopisać: Zajmowałem się nim od końca marca (mniej więcej) do dzisiaj. Oto jeden z pierwszych tematów z moją wersją em2, kto pamięta? ;)

 

Tak więc Bye stary, dobry EasyMetin2![extract][/extract]

51 komentarzy


Rekomendowane komentarze



eloelo122

Opublikowano

Dzieki ci przynajmniej za to, iz wczesniej udostępniłes easymetina ,ulepszales go ,pracowales nad nim i dodatkami do niego, a równie dobrze mógłbyś powiedzieć :spier^.. mam tego bota ale wam nie dam hahaha!

 

Wielkie grati i thx ci sie należy bo mozna bylo zawsze liczyc na cb póki nie wszedl platny em2

 

 


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...